2703
2553
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229141 بازدید | 2261 پست
آرایش خیلی لایت
دوکار میکنم نونا

یکی اینگه چشمامو حسابی ریمل میزنم که مژهام سیاه سیاه بشه بعد یه رژ کمرنگ میزنم روش یه برق لب که خیلی جلا داشته باشه مال من فارماسیه حجم دهندگی هم داره

یا فرمژه میزنم یه ریمل خیلی کم همراه یه رژ قرمز نمیدونی با رژ قرمز چه باحال میشه و ناز!
قیافه کاملا کلاسیک و شیک
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط گوشه داخلی چشمامو تیز میکنم با مداد که چشمام کشیده بشه
خوت ریمل بزنی چشمات خیلی سیاه میشه
با مدادم بکشی که شیک نمیشه
فرمژه هم حتماحتما بزن
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
2456
سلام الناز جون
ببخشید شما یه اسکراب که خوب باشه و مناسب استفاده روزانه چی پیشنهاد میکنید ؟
همینطور دنبال یه کرم آبرسان و یه ژل شستشو هستم
ممنون میشم راهنماییم کنی عزیزم
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
2714
سلام.
من تازه با تاپیکتون آشنا شدیم ...
میشه یه کرم واسه تیرگی دور چشم معرفی کنین؟یه ضد آفتاب خوبم معرفی کنین ممنون میشم من جنوب زندگی میکنم بخاطر این باید spf 100 بزنم یا همون 50 خوبه.
من 26 سالمه میگن لیراک دور چشمش خیلی خوبه اما واسه 40 سال به بالاس ، اگه میشه راهنماییم کنین راستی اگه سوالم ربطی به بحثتون نداشت معذرت میخوام.
حالم این روزا حال خوبی نیست من به روزای شاد مشکوکم شک دارم ختم ماجرا اینجاس...
سلام الناز جون. خانمی واقعا بهت تبریک میگم و تشکر بابت اطلاعاتت که در اختیار همه قرار میدی و راهنمایی هات.
من یک سوال داشتم یعنی چند تا سوال: اول اینکه من یک رژ لب رنگ گوشتی یا رنگ لب می خوام یک چیزی که رنگ طبیعی لب باشه من زیاد وارد نیستم, یا مثلا رنگ کالباسی باشه اگه میشه بهم معرفی کنی که چه مارک و شماره ای بگیرم ممنون.
و اگر عکسشم بذاری که خیلی خوبه.دوم:من زیاد خوب ارایش نمی کنم اگر به طور کلی یک آرایش (مو و صورت) ساده و شیک رو شرح بدی خیلی ممنون میشم به خصوص اینکه یک ماه دیگه نامزدی هم دعوتم. من موهام کوتاهه پسرونه هست برای مراسم عروسی و نامزدی چکار کنم که خوشگل بشه. ممنون
آمیتیس جان

کرم دور چشم مناسب سن زیر 25 26 سال ایوروشه خوبه گیاهی هم هست

اما ضد آفتاب: اینکه هرچی spf زیاد باشه دلیل بر بهتر بوودن نیست spf هرچی بیشتره شما در طول روز احتیاج به تمدید کمتری داری

چون ضد افتاب باید هر 2 3 ساعت تمدید شه...اگه اس پی اف بالای 60 باشه میتونی دیرتر تمدید کنی...مارک اوریاژ گینو و نیتروژنا و دکتر ژیلا بری من خوب بوودن

بازم بستگی به پوست داره
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
شقایق جان

رزلب رنگ لب یا گوشتی پوپا شماره 10 مدل دیواز

کالباسی فارماسی شماره35 مدل ترو کالر

این دو تا مارک ازینجوور رنگا زیاد داره....مارک une هم رنگاش طبیعیه خیلی

خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
2706