2737
2734
3 روزه زایمان کردم از دیروز صبح به قدری سینه ها متورم و پر از شیر شده که داره میترکه ولی خیلی چربه و بیرون نمیاد
کمپرس آب گرم، کیف آبجواش و ماساژ و دوشیدن شده کار مداومم ولی فقط چند قطره جمع میشه
سینه ام هر لحظه بزرگتر و سنگینتر میشه. کسی محلولی قرصی دارویی چیزی میشناسه کمک کنه تا این گره های داخل سینه باز بشه و بیاد شیرا بیرون!!
بچه ام هم از بس سینه هام بزرگ شده نمیتونه بخوره و اونقدرا هم نمیتونه شیرا رو بکشه بیرون. با زور و ضرب با شیردوش قوی فقط چندقطره میاد بیرون اونم وقتی که ساعتها کیف آبجوش روی سینه ام هست.
اونقدر بالای سینه ام که دست میزنم گلوله گلوله شده که خدا میدونه و سفت شده
خواهشا کمکم کنید
CafeMom Tickers
تنها راهش اینه عزیزم برو حمام زیر دوش اب گرم با روغن زیتون سینه هات رو چرب و شروع کن به دوشیدن زیر اب گرم یا ولرم اگر خودت نمیتونی بگو تا یکی بیاد برات این کار رو بکنه یا هم خودت بدوش در ظرفی و بزار تو یخچال بعد بده به بچت بخوره................این درد بخاطر اینه که شیر تو سینت جمع شده و عادیه
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خوب ندوشیدی عزیزم باید یه وارد این کار رو بکنه حالا زیر اب نرو ولی باید بدوشی تا دردسینتون اروم بشه بخاطر جمع شدن شیر زیاد تو سینتونه که این طور شدین به مادرتون یا مادر شوهری خواهر شوهری بگین این کارو انجام بدن
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
2728
با شیر دوش شیرتو بدوش اینم بگم شیرتو تو اب بریز قدیمیا میگن خوب نسیست دور بریزی

بعد حوله رو گرم کن بذار رو سینت و پشت کتفت نرم میشه و دردش خوب میشه

خواهر منم همینجوری بود من براش اینکارو کردم خوب شد حوله رو گذاشتم رو سینه و کتفش اتو کشیدم روش نرم شد دردشم کم شد

کیسه اب گرم خیلی خوبه بذار رو سینت
آه ای زندگی منم که هنوز با همه پوچی از تو لبریزم. . .!
"فروغ فرخزاد"
اخی یاد خودم افتادم
سینه هام مثل سنگ شده بود ولی کم میومد
نگران نباش ٢روز دیگه خود به خود میاد خالی میشه دردت خوب میشه
الان نوک سینتو چرب کن با روغن زیتونه بدونه بو بزار بچت میک بزنه کمکش کن سنگینی سینت روش نیوفته سینتو بگیر
مدامم حموم برو اب به نظرم خوبه
اب حال منو ک سزارین بودم خیلی خوب میکرد دردم کم میشد
2738
از اتفاق مادربزرگم همیشه میگفت قدیمی ترها میگفتن شیر رو هر چه بدوشی شیرت زیادتر میشه و اگر این شیر رو در زیر اب بدوشی و بره توی چاه شیرت بیشتر میشه اما در زمین خشک شیرت رو ندوش این رو قدیمیا میگفتن
عزیزم منم 15روزه زایمان کردم دقیقا مثل تو بودم.تنها راه حلش اینه که یه شیر دوش دستی بخری و سینه هاتو بدوشی.هم سینه هات سبک میشن و هم نوک درمیارن.در ضمن هنگام دوشیدن با او دستمال داغ کن و از بالا به پایین رو سینت بکش تا مجرای شیر باز بشه.البته همه اغوزو ندوش و کمی که سینت سبک شد بده بچت بخوره
با علی از یا علی یک نقطه کم دارد ولی.. یا علی گفتن کجا و با علی بودن کجا..!!