2726
دخترم یک سال و پنج ماهش است .دیگه احساس میکنم مامان بزرگها گناه دارن و تا چند ماهه دیگه باید حتما بگذارمش مهد با توجه به این که شاغلم .اسم مهد که میاد اعصابم میریزه بهم .سخته برام که بهشون اعتماد کنم.ما محل زندگیمون اکباتان است .لطفا اگر مهد خوب یا حتی مهد بد در همین حوالی (اکباتان .اپادانا .تهرانسر .فکوری .شهرک ازادی و....) سراغ دارید راهنماییم کنید ممنون میشم .
لطفا دلیل خوب یا بد بودن مهر را هم بفرمایید .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه من دو سالشه...اجازه بازدید فقط تو یه تاریخهای خاصی میدن که بری و اتاق ها رو ببینی، ممکنه مامان آرسام درمورد پرسنل گفتن و فکر نمیکنم منظورشون بازدید از خود مهد بوده...البته من دیروز هم تماس گرفتم گفتن دیگه به هیچ وجه پذیرش ندارن.
2728
سلام.امید فردا رو هم سر بزن از نظر فضای مهد کودک خیلی بزرگه .معمولا کلاسهاش بین 20 تا 25 نفره که همیشه معمولا 15 نفر بیشتر نیستند.میدونی ساختمانش برای مهد ساخته شده.مدیرش هم خانم جعفریه که خیلی با سابقه هست.
همینجور اتفاقی از اینجا رد می شدم ...گفتم یه نظری بدم شاید به دردتون بخوره
جایی که دیدید همین جوری راحت راهتون دادند تو و ثبت نامتون کردند بهش شک کنید !
ایرانمهر اگر در تهران بهترین نباشه یکی از بهترین مهدهای تهران قطعا هست ... پسرم دو سه سالی اونجا بوده و از اول تیر خداحافظی کرد و دیگه نمیره (امسال میره پیش)
به قول خودتون وقتی زنگ میزنین میگه چهار ماه بعد تازه بیایین (باز هم میگین شلوغه) اگه بخواد همینجوری ثبت نام کنه که باید کل اکباتان رو بخره تبدیل به مهد کنه .

سلام . من پسرم 6 ماه رفت سزمین سبز اصلا راضی نبودم . هیجی که یاد نمیدم تو این سن . جدیدا هم گاز گرفتن رو یاد گرفته میگم چرا مراقب نیستید میگه ما که فقط مختص بچه شما نیستیم بشینیم بپاییم که کی کیو گاز میگیه که یاد گرفته . هرروز هم یه بچه بیچاره با چشم و پا و دست کبود داره میره خونه . الان یه 2 روزه که بردمش جای دیگه . ایشاله اینجا خوب باشه براتون مینویسم جای جدیدو .. خیلی دقت کنید در انتخاب مهد و اصلا تعارف نکنید و گول زبون مدیر مهد رو نخورید
2706