2726
عنوان

غذاهایی که باعث قوی و باهوش شدن کودک میشه....

| مشاهده متن کامل بحث + 145386 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه جاری دارم از پنج و نیم ماهگی همه چی به بچه هاش میده بخورن..هر چی که فکرشو کنین نرم میکنه و سر سفره همراه با نهار خودشون بچه رو هم غذا میداد... رو هیچ جور ماده غذایی یا ادویه جات هم وسواسی نداره ...همه چی میده میخورن..بچه هاش کم وزن به دنیا میان ولی بعد از چند ماه که میبینیمشون ماشالله اینقدر تپل مپل شدن...مثلا دخترش موقع تولد زیر 3کیلو وزنش بود ولی توی 7ماهگی شده بود 11کیلو که دیگه سختش بود بلندش کنه از بس سنگین بود
بنظرم ماهاکه اینقدر پاستوریزه عمل می کنیم و وسواس داریم که مثلا ماه به ماه هرچی دکتر گفت میدیم بهشون.. رشد بچمون کمتره(حداقل بچه های خودمو میگم)
سلام
من به غذاهای دخترم پودر سبوس برنج اضافه میکنم اینجوری هم شکمش بهتر کار میکنه هم خاصیتش زیاده بخصوص آهن که باعث اکسیژن رسانی و در نتیجه هوش بهتر میشه
بجز اون توی هر غذاش بجای کره از روغن زیتون استفاده میکنم
ماشلا بچم هم زود راه افتاد هم زود دندون در آورد فوق العاده هم باهوشه
2728
چه تاپیک عالی و خوبی

من هم کستر رو پیشنهاد می کنم . اگر کسی بچش بخوره عالیه . البته خیلی خوشمزست و بیشتر بچه ها می خورن . پودر خوشبو و زرد رنگ و گاهی هم صورتی هست که در واقع ارد ذردت هست .
توکلت علی الحی الذی لا یموت
سلام راهنمایی هاتون خوبه ولی حیف من دیر متوجه شدم الان دختر من3 سالش هست. ماین چیزایی که گفتین تو غذاش بریزیم برای وزن گیری یا هوش تاثیر داره براش؟ البته من از اب قلم و همچنین پاچه گوسفند خیلی بهش دادم..... کسی میدونه تو این سن چی برای وزن گیری بیشتر و رشد و تقویت ذهنش خوبه؟
عشقم، هسرم و دخترم......
سلام من پسرم یازده ماهشه پودر سیر مشکلی نداره بش بدم مرسی
نی نی من,روز تولد تو زیباترین روز زندگی من است
حسیست زیبا درست مثل روزی که خدا برای اولین بار آدم را دید...
محمدمیلاد عزیزم 25 دی دنیای منو بابا علیرضاشو شیرین کرد
2706