2737
2734
عنوان

کم شدن حجم مایع امنیوتیک

5346 بازدید | 12 پست
سلام من الان هفته ٣٦ بارداریم دیروز صبح وقت سونو داشتم بهم کفت حجم مایع امنیوتیک در حداقله٠ بعداز ظهر رفتم بیشه دکترم برام دوباره سونو اورزانسی نوشت که برم تو بیمارستان انجام بدم+امبول بتامتازون که دیشب و امروز صبح زدم خیلی نکرانم کسی تا حالا این مشکلو داشته جی کار کنم٠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عزیزم من الانستتو دیدم. استراحت مطلق و خوردن زیاد مایعات. منم هفته 36 همین مشکلو داشتم. البته مال من 7 بود انگار نرمال 8 باشه. دکتر احتمالا یه 10 روزی صبر می کنه و دوباره جک میکنه، نشد زودتر بچه رو به دنیا می آرن. رو این وزنای سونو هم اصصصصصلا حساب نکن که به حساب سونو بچه من باید بالای 4 کیلو بود اما 3380 به دنیا اومد (گاهی حتی فکر می کنم با این حساب شاید اصلا حجم مایع امینوتیک من کم نبوده چون بچه رو همون هفته سونو 3600 اعلام می کرد....) تازه من یه سونوگرافی خیلی معروف رفتم... ولی تا میتونی مایعات بخور و استراحت کن
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم