2733
2734
سلام
من 0.25 میلی گرم دگرامتازون نزدیک یساله مصرف میکنم.بانک بند ناف گفت بخاطر این دارو نمیشه باهام قرارداد ببندن چون شاید روی سلول های جفت اثر گذاشته
خیلی ناراحت شدم.چرا؟؟؟کسی بوده؟؟؟
خدایا...خدایا دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی سایت رویان موارد منع را توضیح داده مثلا اگر تا یکسال قبل از قرارداد هم تاتو کرده باشید نمیشه
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2731
اره متاسفانه منم هفته ای میزدم رویان قبول نکرد

هزینه اولیش موقع من 700 بود بعد سالی 200 الان و نمیدونم
قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد
ما پارسال عضو شدیم خداروشکر مشکلی نبود
هزینه اولیه 900 تومن فعلا سالی 105 هزارتومن که هرسال مقداری بیشتر میشه
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
برای چی این کار و انجام میدین ؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
چه عجب که بت گفتن والا به دوستم با اینکه مشکلش رو بشون گفته بود باش قرارداد بستن پول رو گرفتن شارز سالیانه رو هم گرفتن الان تو سایتش نوشته عدم قرارداد!!! یعنی نمونه اش به درد نمیخوره و هزینه الکی ازش گرفتن
2738
ما که همه چی خوب بود. اما نمونه ای که گرفتن سلولاش کافی نبود قرارداد فسخ شد!
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔