2737
2734
اما بی حسی ریسک داره
اکثرا تا 6 ماه کمردرد می گیرن و بعضی ها سر درد دارن تا یه مدتی
من که خیلییییییییییییییییییییی از بیهوشی راضی بودم انگاری تو خواب عمیق بودم زود هم به هوش اومدم
LilySlim Weight loss tickers
زن بودن مثل ققنوس بودن است!هی آتش میگیری وباز ناامید نمی شوی وازخاکسترت زن متولدمیشود!زن قداست دارد..برای بااوبودن بایدمردبود!نه نر...........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم دو تاشم عوارض خودشو داره
اما من راضی بودم
می خوای بی عوارض زایمان کنی باید طبیعی زایمان کنی
زن بودن مثل ققنوس بودن است!هی آتش میگیری وباز ناامید نمی شوی وازخاکسترت زن متولدمیشود!زن قداست دارد..برای بااوبودن بایدمردبود!نه نر...........
2738
من بی حسی بودم اما کمرم هنوز که هنوزه درد میکنه
البته شاید بقیه اینطوری نباشن
ما راضیم چون دخملمو دیدم
2 ساعت تو ریکاوری نبودم
نیم ساعت بعدم بهش شیر دادم حالم کاملا خوب بود
آدم باید یه "تو" داشته باشه که هر وقت از همه چی خسته و نا امید بود بهش بگه : مهم اینه که تو هستی ، بیخیال ِ دنیا آنیسام
خوب کمر خوبه که بچه رو می بینی اما خوب ریسکش بالاس
حالا اومدیمو زایمان کردی با کلی درد بخیه سر درد هم گرفتی
اونوقت که حوصله داره بچه تر و خشک کنه!
بیهوشی از کمر خوبه..من هردوتا رو تجربه کردم...

بیهوشی از کمر خیلی بهتر بود
**وتوکل علی الله وکفی بالله وکیلا**درکارهابرخداتوکل کن(که تنها)خدابرای مددونگهبانی کفایت است.آیه3احزاب**<< أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ » » ** خدا یا به حق شش ماهه امام حسین قسمت میدم خودت حافظ نینی ام باش..
منم نه سردرد نه کمر درد داشتم...خیلی خوب بود..حیف نیست که اولین گریه بچه شو که نشانه اینه که بدنیا اومده رو ازدست بدی...

هرچند من گریه کوچولومو هیچ وقت نشنیدم.
**وتوکل علی الله وکفی بالله وکیلا**درکارهابرخداتوکل کن(که تنها)خدابرای مددونگهبانی کفایت است.آیه3احزاب**<< أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ » » ** خدا یا به حق شش ماهه امام حسین قسمت میدم خودت حافظ نینی ام باش..
2706