2737
2734
امروز 40 هفته ام تموم شده ولی هنوز دردم نگرفته، دکترم 2 روز پیش معاینه ام کرد گفت سر بچه پایینه و توی لگن هست، دهانه رحمت هم خیلی نرم شده، ولی هنوز خبری از درد نیست، شبا دیگه خوابم نمیبره، گل گاوزبان و شربت زعفران هم میخوردم و میخورم.
پیشنهادی دارین برای اینکه زودی دردم بگیره و زایمان خوب و سریعی داشته باشم؟
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرت زعفرون نخوررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
من هرکی رو دیدم شربت زعفرون خورده بچه اش مدفوع کرده سزارینش کردن
زن داداشم از دکترش پرسید گفت دهانه ی رحت 8 سانت باز شد خواستی بخوری اون موفعه بخور زود تر حق ندارییییی

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2731
اشناالله سلامتی زایمان کنی راحت
هم خودت هم بچه ات تنتون سالم باشه ننه جون

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
وای میدونم چی میگی خیلی سخته
ولی انشالا به زودی نی نی میاد

من یه شب شام خوردم و دیددم نی نیم تکون نمیخوره وقتی رفتیم بیمارستان معاینه کرد گفت سه سانت بازه و اماده ای
ساعت 12 شب بستری شدم
12 فردا بدنیا اومد

کدوم بیمارستانی؟
یکی موند و یکیمون رفت جهان ما دو قسمت شد یکی تنها توی خاکش یکی راهی غربت شد یکی از ما هنوزم رو به دریا توی دنیای دیروزش اسیره یه خواهش از خدا داره که شاید جوونیشو بتونه پس بگیره...
2738
من که آرزو داشتم بچه ام دیرتر به دنیا بیاد که فروردینی بشه ولی بجه ام فقط 9 روز کم داشت که فروردینی بشه نگران نباش اگه دیر بشه خود دکترت بهت میگه چیکار کنی باهاش در تماس باش
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
منم یه هفته از موعد زایمانم گذشت تا دردم شروع شد، اما حتما پیش دکترت برو چون بهت سونو می ده و اگه آب کیسه کم باشه یا مشکل دیگه ای باشه سریع تر زایمانت رو انجام می دن و یا آخرین تاریخی که می تونی تا اون موقع زایمان کنی رو مشخص می کنن که اگه دردت شروع نشه به قول خودشون کمکت می کنن زایمان کنی... ان شاالله نی نی ت سالم و سرحال دنیا میاد و به راحتی
آخه دکتر گفت زعفرون بخورم!! یعنی دیگه نخورم؟ اصفهان هستم بیمارستان صدوقی. از بس جواب تلفن دادم خسته شدم. از بس میگن واااااااااااااااااااااااای چرا میخوای طبیعی بشی و نمیدونم چی جواب بدم خسته شدم! من اصراری روی طبیعی یا سزارین نداشتم ولی دکتر وقتی دید شرایطم برای طبیعی خوبه گفت طبیعی منم چیزی نگفتم. همینطوری خودم استرس دارم دیگه وقتی این حرفا رو هم میشنوم اعصاب ندارم
CafeMom Tickers
سلام برو بیمارستان جنین بیشتر از 40 هفته بمونه ممکنه خدای ناکرده مشکلی واسش پیش بیاد من نمی دونم این متخصصای زنان چرا فکر بچه را نمی کنند! ببخشید اما ممکنه جنین مکونیوم دفع کنه دوروز پیش تا حالا 48 ساعته بعده!
دنا! بر من اگر آفتاب از دامان تو به پایین می خزد، آنسوی افق، دیارانی است که بر آمدن مهر را از شانه های تو می بینند...غروب برای من هماره پیشاهنگ بامدادی دیگر است. (برای دختر عزیزم "دنا" )
2706