2726
سلام
دکتر به منم همین قرصو داد من نخوردم اما دیدم نی نی های سالمی که ماماناشون این قرص رو خوردن
من یه تجربه راجع به بارداریم به دست اوردم از شبی که اولین قرص پریناتال رو خوردم تهوعم قطع شد الان اخرای ماه 6 هستم اما اگه یه شب یادم بره بخورم از صبح توی توالتم در حال بالا اوردن
واقعا واسه من موثر بوده
تو همانى که میاندیشى
نینا جان وقتی دکتر این قرص رو داده نگران نباش دمیترون یا همون اندانسترون داروییه که جدیداً بعضی دکترها برا تهوع بارداری تجویز می کنن و بسیار موثره من خودم از هفته 8 دارم میخورم الان رفتم هفته 18 هنوز هم دارم مصرف می کنم باور کن اگه این قرص نبود می مردم از شدت تهوع و استفراغ. خیلیها تو همین سایت هستن که دارن این دارو رو استفاده می کنن . من اوایل روزی 3 تا می خوردم الان که کمی بهتر شدم روزی یک دونه می خورم .شما هفته چندی؟
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نینا جان اصلاً نگران نباش. من بارداری دوممه یک دختر 4 ساله دارم . اون موقع این قرص رو نمی دادن. من 9 ماه تمام زجر کشیدم چند بار به خاطر تهوع بستری شدم خون بالا می آوردم دچار ضعف و بیخوابی شدم کارم به داروهای اعصاب کشید 9 ماه هیچی نخوردم همش دارو ببین چقدر بالا می آوردم که سرم رو بالشت نمی تونستم بذارم. کاهش وزن داشتم و... وحشتناک بود ولی تعریف نباشه شکر خدا یک دختر باهوش و سالم و خوشکل به دنیا آوردم. این دارو تایید شده برا بارداری. من داروهایی رو می خوردم که برا بارداری خطرناک بود. ولی این دفعه به کمک این قرص اوضاع قابل تحمله. لااقل به ندرت بالا می آورم هر چند هنوز هم تهوع دارم ولی قابل تحمله. با خیال راحت بخور و نگران نباش
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
قربونت برم بهار جون. واقعا خیالم راحت شد. پس روزی یکی مشکل نداره؟
من همه اش فکر می کردم خوب نیست و هی تحمل میکردم و می آوردم بالا.هیچی هم از ترس حالت تهوع نمی خوردم.توی این سه ماه کلی وزن کم کردم.
دستت درد نکنه
صبحها بخوری بهتره اگه تا شب بهتر نشدی یک دونه هم عصر بخور تا روزی 3 تا مشکل نداره اما باید 8 ساعت فاصله بندازی. در ضمن پریناتال همون مولتی ویتامین پریناتاله( مال شرکت نیچر مد) من هم میخورم به عنوان تقویتی برا تهوع بی اثره.
2706