2703
2553
مامانهای عزیز تو بلوار ازادگان شیخ بهایی جنوبی یا تو امیراباد مهد کودک خوب می خوام. لطفا معرفی کنین. از اینکه تجربیاتتون رو در اختیارم قرار می دین ممنونم.
خدایا ازت ممنونم.....بخاطر این فرشته ای که به من دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمی امیرآباد شمالی روبرو بیمارستان قلب کوچه مجد یه مهد کودک عالی به اسم مهد فرشتگان است الان اسمش را عوض کرده
خداییش خیلی عالیه. بچه ها راضی نمی شن ازش دل بکنند. چون نزدیک خانه مادرم هست دیدم.
البته من الان تهران نیستم که شرایطش را بپرسم
2720
من شنیدم مهد برنا تو این منطقه در حد مهد آوند هست ولی گلک مهد خوبیه معمولی خوب
آدرس برنا رو نمیدونم تو گوگل سرچ کن
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .
کاشکی بشر اجاقش کور می‌شد.

* فریدون مشیری
برنا خیلی عالیه شنیدم در حد مهد آوند ولی گلک معمولی خوبه
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .
کاشکی بشر اجاقش کور می‌شد.

* فریدون مشیری
2714
گلک یه مهد معمولیه.....اصلا شلوغ نیست......پرسنل و مدیریت خیلی مهربان هستن.....خیلی انتقاد پذیرن........مربی اصلا دروغ نمیگه....من اینو امتحان کردم.....بریز و بپاش و هر روز پول مازاد گرفتن و شومنی هم در کار نیست......ظاهرش تمیز ولی خوب قدیمی هستش به همین علت بنظر خیلی تمیز ممکن نیاد..........برای من آرامش بچم و نزدیکی اش به خونم مهم هست که دوتاشم فعلا دارم.....
مهسان جان منم دقیقا برام همین مهمه که بچه ام آرامش داشته باشه. از لحاظ آموزشی چطوره گلک؟ به بچه ها چیزی یاد میدن؟ منم فکر کنم دخترم رو بزارم گلک. چون به خونه ام خیلی نزدیکه...
خدایا ازت ممنونم.....بخاطر این فرشته ای که به من دادی
منم مهد برنا رو پسندیدم. یک جلسه هم کامل با دخترم توش بودم. جای خوبی هست ولی به دلیل اینکه زیاد بهم نزدیک نیست ازش منصرف شدم.
ولی جای خوبی هست و پر از ایده های جالب و جدید
ایده هایی که در کمتر جایی دیدم اجرا بشه.