2733
2734
مامانای مهربون سلام
پسرم یه مدت سرفه میکنه یکی از مامانای عزیز نی نی سایت پیشنهاد استفاده از پروسپان رو داد
حالا میخوام بدونم اگر کسی استفاده کرده تاثیرش چه مدت بعد استفاده و چقدر بوده
وایا عارضه ای داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

خیلی ممنون از همکاریتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باب اس جون خودم یه مدتی استفاده کردم ازش نتیجه گرفتم
منتهی دکترا میگن بدون تجویز به بچه ها دارو ندید چون ممکنه به کلیه هاشون فشار بیاد
روزهای خوب خواهند آمد. شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد
2731
سلام
دکتر به دختر من هم داد . به نظر من هم عالیههههههههه
هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....
"اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط"....
یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط.....
2738
دقیقا تارا جان خیلی سریع جواب میده
و به نظر یکی ا بزرگ ترین حسن هاش اینه که خوشمزه هست و بچه ها راحت می خورن . دختر من که طعمش رو خیلی دوست داشت

البته من هم دوست ندارم تجویز کنم . پرسیدی در موردش گفتم
هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....
"اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط"....
یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط.....
ولی من نظرم عکس حرفای بقیه است.بستگی داره بچه تون چندوقتش باشه.مثلا پسرمن26 ماهش بود بهش دادم.چون خلط آوره باعت میشه خلط پشت حلق بچه جمع بضه.بچه ک نمیتونه خلطشو بیرون بریزه.پسرم بالا میاورد.بعد ک دکتربردم گفت چرا دادی.برا بچه سن پسرتون شربتهای دیگ باید بخوره.مثل زادیتین ویکی دیگ ک الان یادم نیصت.ک زودی خوب شد
خیلی خوبه عالیه
نازنین جان پروسپان فقط خاصیت خلط آوری نداره خیلی کارای دیگه میکنه از جمله باز کردن برونشها احتمالا عفونت سینه پسر شما خیلی زیاد بوده که خطها زیاد بودن که اذیتش میکرده پسر من تو 9 ماهگی آنفولانزا گرفت همین شربت نجاتش داد البته من زود بدادش رسیدم نذاشتم که عفونت سینه اش زیاد بشه که دچار خلطهای غلیظ بشه
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
2706