2726
عنوان

همه نی نی های متولد شهریور 92 و ماماناشون

| مشاهده متن کامل بحث + 305944 بازدید | 21699 پست
بچه ها من صورتم عین یه توپ قلمبه قلقلی شده!!!
الان هفتۀ 34 هستم و 10 کیلو اضافه کردم... دلم نمی خواد اینقد چاق شده باشم!! تازه می گن که ماه آخر آدم خیلی بیشتر وزن اضافه می کنه! می ترسم تا 15-20 کیلو برم!! همینجوریش از صورت گرد و تپلیم خوشم نمی یاد، دیگه چه برسه به اینکه بیشتر بشم!!!
امروز به همسری می گم که من یه بار وقتی بچه بودم مریض شدم، صورتم عین توپ قلمبه شده بود، الانم مثل اون موقع شدم! با این تفاوت که اون موقع وقتی خوب شدم، صورتم هم خوب شد، اما الان معلوم نیست که کی دوباره لاغر شم و صورتم به حالت قبلیش برگردهههه!!!!
بچه ها یه ذره بهم دلداری بدیییییییییین!!!!
فرشته کوچک من در مرداد 92 دل از بهشت خدا کند و پاشو روی زمین گذاشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ﺳﻼﻡ..ﻧﻴﮑﺎ ﺟﻮﻥ ﻣﻦ ﻗﺒﻼ ﺍﻃﻼﻋﺎﺗﻤﻮ ﺩﺍﺩﻡ..ﺍﻼﻥ ﺑﺮﻭﺯﺵ ﮐﻦ ﻟﻄﻔﺎ ﺑﺮﺍﻡ..ﻣﺮﺳﯽ
ﻓﺮﻧﻮﺵ ﺧﺎﺗﻮﻥ.....10 ﺷﻬﺮﻳﻮﺭ....ﺳﺰﺍﺭﻳﻦ...ﺗﻬﺮﺍﻥ.....ﭘﺴﺮ......ﺳﺎﻣﻴﺎﺭ........ﺑﻴﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﻣﺼﻄﻔﯽ ﺧﻤﻴﻨﯽ...ﺩﮐﺘﺮ ﻓﺮﺷﺘﻪ ﮐﺮﻳﻤﯽ......
انسان ها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را میازارند!!!
ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻭﺍﺳﻪ ﭘﺴﺮﻡ ﻭﺑﻼﮒ ﺳﺎﺧﺘﻢ...ﺍﮔﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻴﻦ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ و ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﮕﻴﻦ...ﭼﻮﻥ ﺗﺎﺯﻩ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﻧﻮﺷﺘﻦ ﮐﺮﺩﻡ ﻧﻈﺮﺍﺕ ﺷﻤﺎ ﮐﻤﮑﻢ ﻣﻴﮑﻨﻪ..ﻣﺮﺳﯽ
انسان ها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را میازارند!!!
نیکا جون سلام منو دخملمو به لیستت اضافه کن.
آرسینه (مامان آنیسا92)...16 شهریور...سزارین...تهران...دختر...آنیسا...بیمارستان فرمانیه...دکتر ثناگو
11 آذر 78 و 6 شهریور 83 و 14 شهریور 92 فرشته های کوچولوی من زمینی شدند.

خدایا عاشقتممممممم.
مبارکه آیناز جون مبارکه
ماشا... چه دخمله باهوشی به نظر میاد ایشا... عروسیش
**مهدی جان**، نگار صبح امیدم‎، گل همیشه بهارم، حضور ناطق قرآن، ضمیر روشن باران، خدا کند که بیایی......
CafeMom TickersLilypie Kids Birthday tickers
سلام من افتتاحیه کلوپ شهریوری هام چون بچم اول شهریوره :)

پریسا...........١شهریور.........تهران ..........پسر ........... مهیاد..........بیمارستان تهرانپارس............دکتر برنجیان
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...
بگذار آوازه ی شاد بودنت،چنان در شهر بپیچد:
که رو سیاه شوند آنانکه :
بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند
2706