2703
2553
سلام.من الان روز 36 سیکلم هستم و خدا رو شکر تست بارداریم مثبت شده...اما چیزی که منو نگران کرده مقدار افزایش هورمون بتاست.من روز 28 سیکلم آز خون دادم و مقدار بتا 80 بود.روز 30 به 120 رسیده بود و روز 35 سیکلم نوشته بود مقدار بتا بالاتر از 200. با توجه به اینکه می گن مقدار بتا باید هر 2 تا 3 روز دو برابر بشه ، این مقدار افزایش برای من کم نیست؟ چه دلیلی می تونه داشته باشه؟ اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا بگه چون من قبلا تجربه دفع شدن جنین رو تو داشتم و نگرانم که خدای نکرده دوباره تکرار بشه... از همراهیتون ممنونم
نازبانو جان من زیاد اطلاعات در این مورد ندارم ولی عزیزم اینقدر استرس به خودت وارد نکن برای نینی بده توکل به خدا راستی اندازه بتات به نظر میاد نرماله
وقتی اورجینال به دنیا اومدی...حیفه کپی از دنیا بری...خودت باش!
نازبانو جان خودتو اذیت نکن. خواهر منم دقیقا همین مسایل رو برای خودش اونقدر بزرگ کرد که ماه اول همش گریه و زاری بود. بتاش نه تنها 2 برابر نمیشد بلکه خیلی کم افزایش پیدا میکرد و مدام منتظر بود تا سقط بشه. اولین سونوگرافی بهش گفتن دوقلو داری (آزمایشگاه چون درجریان تیتر نبود عدد دقیق بهش نمیداد) و الان وروجکهاش 3 سالشونه!
هرچی بخواد بشه میشه پس تو فقط به سلامت جنینت فکر کن..
بنظرم اصلا لازم نبود تیتر بتا بدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
نازبانو جون سلام خانومی...
ایشالله که مشکلی نیست... فکر کنم یه سونوی واژینال همه چیز رو مشخص کنه عزیزم.
بتای خیلی ها همین طور دیر بالا میره و حتما دلیل خطرناک و نگران کننده ای نداره گلم ولی اگه خیلی نگرانی با یه سونو می تونی خودت رو از نگرانی در بیاری...
ایشالله که مشکلی نیست...
برای منم دعا کن...
منم امروز 27 پری هستم و باید 3 روز پیش پری میشدم... امروز ب.ب.چ ام منفی شد...
خیلی دلم شکست...10 ماهه که منتظر نینی ام...
2706