2726
عنوان

سرعت کم افزایش مقدار هورمون بتا اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 174877 بازدید | 229 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای گلم ، چه خبرای خوبی سمیه جون ، فرزان جون ، ایشالله هممون ماه بعد خبر بارداریمونو بدیم 😘❤️ بازهم هر تغییری میکنیم لطفا همدیگرو در جریان بذاریم 😘 اخه ایندکترای خوب و عزیز ما سرشون خیلی شلوغه و زیاد وقت نمیذارن واسمون ، به دکترای سر خلوت و عادی هم نمیتونیم صد در صد اعتماد کنیم ، مجبوریم از تربه های بقیه استفاده کنیم و اگاه تر باشیم بخصوص در مورد بارداری که خیلی به سیستم بدن و جواب دهی بدن ربط داره ، 😉🌹
2728
دوستای خوبم سلام ایشالا همیشه خوش و خرم باشید. من بعد پریودم تصمیم گرفتم تاماه آینده که وقت دکتر عارفی دارم الکی هی دکتر نرم. فقط یه سوالی ازتون داشتم... شرایط ما بعد از اون حاملگی نصفه فرقی با قبل باید بکنه منظورم درباره اقدام و داروهاییه که می خوردیم؟! دکترای شما چی بهتون گفتن؟
اللهم ما بنا من نعمت فمنک
سلام عزیزم. دکتر به من گفت برای اقدام تو این ماه مشکلی نیست، فقط برای من آزمایش نوشته بود که گفت این سری نرم و پریود بعدی برم. دارویی هم ندارم ماه پیش لتروزول خورده بودم که گفت این ماه چیزی استفاده نکنم. ولی من خودم یه سری قرص های ویتامین دو ماهی هست که استفاده میکنم که خوندم مفید هستن. ویتامین E و c هر روز و هفته ای یکبار d چون یکم ویتامین d م پایین بوده. اسید فولیک هم که همه مون باید بخوریم. من روزی یک قاشق عسل و دارچین هم می خورم. پیاز درمانی هم می خوام از امروز شروع کنم البته ماه پیش هم فقط پنج روزی خوردم ولی دیگه ادامه ندارم.
خیلی ممنونم somayeh جان، پس مشکلی برای اقدام نیست. منم فولیک اسید و ویتامین دی می خورم از این ماهم سعی کردم تغذیه ام رو بهتر کنم میوه و سبزیجات بیشتر بخورم... درباره پیاز درمانی خیلی شنیدم، به نظرت چقدر تاثیر داره؟
اللهم ما بنا من نعمت فمنک
فرزان جون والا اطلاعات منم در مورد پیاز درمانی در حد نت هست، خیلی ها تعریف کردن و نتیجه داشته براشون. البته یه نکته اینکه برای کسایی که پرولاکتینشون بالاست نباید استفاده کنن. تو طب سنتی از پیاز درمانی و عرق رازیانه و بومادران از بعد از پریود تا اواسط سیکل که روزای تخمک گذاری هست خیلی تعریف کرده.
شما تا حالا سونوگرافی برای تعیین سایز فولیکول رفتید ؟ بدون مصرف دارو . فکنم خوبه این ماه که دارو نمیخوریم ببینیم سایز فولیکول چنده. تا بفهمیم ایا لازمه ما داروی تحریک تخمک گذاری بخوریم یا نه ؟
اخه من خودم فکر میکنم مشکلم توی تخمک گذاری نیست ، ولی دکتر بهم داروی لتروزول داد سری پیش و روز ١١ سیکلم به خواست خودم رفتم پیشش که سایز فولیکول را بگه و اگه لازمه دارو بده ، سونو کرد گفت تخمک ازاد شده ، خودم فهمیده بودم ١٠ هم ازاد شده تا اینکه تست بارداری مثبت شد و با ٤ روز تاخیر پریود شدم ، فولیکول ٢٨ ! شده بود با دارو 😅
2706