2726
عنوان

سرعت کم افزایش مقدار هورمون بتا اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 174877 بازدید | 229 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جالب منم لتروزول خورده بودم و بار اولم بود . بعد از اینکه پریود شدم دکتر گفت این ماه دارو نمیدم ، اره بلاتکلیفی بده ، من همش دلشوره حاملگی خارج از رحمی داشتم دو هفته دیگه نوبت دکتر دارم
2728
سلام دوست جونا... من هم همین مشکل رو داشتم... این ماه برای اولین بار اقدام داشتیم. حدودا روز 30 پری همش احساس می کردم سینه ها دردناک شدن و یه کم هم حالت تهوع داشتم. رفتم یه بی بی چک گذاشتم اول منفی شد بعد یه ساعت که دوباره نگاش کردم در کمال تعجب دیدم دو تا خط شده... پس فرداش دوباره با یه مارک دیگه امتحان کردم بعد 5 دقیقه دوتا خطش پررنگ شد. همون روز رفتم آز بتا، عددش 30 بود بهم گفت یا خیلی زود اومدی یا خارج رحمیه حالا قراره فردا دوباره برم آز بدم... نمی دونم دیگه خدا چی بخواد...
اللهم ما بنا من نعمت فمنک
فرزان جون ، روز چندم تاخیر از دادی ؟ من همون روز موعد پریودم ٣٠ شد که بهم گفتن در حالت طبیعی باید بیشتر از ١٠٠ باشه (حتی با یک روز تاخیر) مگر اینکه قبل از موعد پریود رفته باشی ایشالله که از فردات خوب باشه همدیگه رو در جریان بذاریم انگار ارامشمون بیشتره و باز نتیجه کار هم شاید استفاده بردیم ، خبر بدین چه می کنین . 🌹🌹 هدی جون جواب از تو چی شد ؟ ، سمیه جون از پریود خبری نیست ؟ .
سلام دوستان من امروز بعد از یک هفته دوباره آزمایش دادم بتا بیست تا بالا رفته بود و تازه شده 84 در روز چهل و یکم پریودم. انگار حالا حالا ها خبری از پریود شدنم نیست چون باید پایین میومد. زنگ زدم به مطب عارفی با ماما صحبت کردم گفت سقط میشه! و داروهاتو قطع کن گفتم دکتر دارویی بهم نداده و اگه قرار بود سقط شه بالاتر نمیرفت. گفت بیا مطب برای سونو! که گفتم دکتر گفته بود بتای زیر هشتصد توی سونو معلوم نمیشه. به هر حال سه شنبه میرم مطبش ببینم چی میشه فرزان جون ایشاله برای شما خوب بالا بره و رشد کنه
Mombenita جون من ماه های قبل پریودام نا منظم شده بود، بعد از سونوگرافی دکتر تشخیص pco داد و یک ماه و نیم میشد که متفورمین می خوردم اما قبلش سیکل هام بین 32 تا 35 روز بود... با حساب اون موقع ها که منظم بودم فک کنم همون حدود موعد پری آز بتا دادم. Somayeh جون انشالله که زود تکلیفت معلوم بشه و اگه قراره سقط بشه زود تر خودش سقط شه... برام سواله که چرا این اتفاق می افته...فکر می کنم نقطه مشترک هممون مصرف قرصای تحریک تخمک گذاریه شاید به خاطر اون باشه. میشه لطفا سه شنبه از دکترت بپرسی دلیلش چیه؟ منم فردا نتیجه آزمایشم رو می گم بهتون... اما راستش از شواهد و قرائن احساس می کنم نی نی جدی ای در کار نباشه
مرسی فرزان جون. هفته پیش از دکترم پرسیدم چرا؟ ولی جوابی نداد و گفت که علامت خوبیه و اینکه لانه گزینی تو رحم ت انجام شده و خوشحال کنندس. البته امیدوارم که خارج رحمی نباشه. شما هم شاید خیلی زود آزمایش دادی که بتا پایین بوده. خیلی ها تو هفته پنجم تازه بتا شروع به رشد میکنه. هدی جون بیا بگو چکار کردی؟
دوباره سلام امروز جواب آزمایشم رو گرفتم. همون طور که حدس می زدم بعد از پنج روز تازه بتام رسیده بود به 64 که برای بارداری خیلی کمه... حالا باید چی کار کنم؟! منتظر پری باشم؟ اگه نیومد مثل somayeh جون چی؟ بچه ها راستی یه سوال دیگه من اوایل فروردین به مطب دکتر عارفی زنگ زدم واسه 27 تیر بهم وقت داد... شماها که مریضش هستین می دونین ته نوبت و اینا میشه رفت پیشش یا نه؟!
2706