2733
2739
عنوان

سرعت کم افزایش مقدار هورمون بتا اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 174891 بازدید | 229 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام هدی جون، من اولین آزمایشم روز 28 ام که روز پریودم بود بتا 46 بود. شش روز دیگه اش یعنی 34 ام پریودم تازه شد 64. الانم 37 پریودمم و دیگه آزمایش ندادم و یکم سمت چپم درد میکنه. پیش دکترت رفتی بیا خبر بده چی گفته عزیزم
2731
سلام من روز موعد پریودم دوتا بی بی چک زدم مثبت شدبعد بلافاصله آز خون دادم ک شده 785این عدد بنظرتون مشکلی نداره ب نظرم خیلی بالاست دکترم گفت دوهفته دیگه سونو بده تا مشخص بشه قلب تشکیل میشه یانه؟ خیلی نگرانم
شایدچشم های مانیاز داشته باشندکه گاهی با اشک هایمان شسته شوند تاباردیگر زندگی رابانگاه شفاف تری ببینیم...
سلام سمیه جان من رفتم دکتر.دکتر برام سونو واژینال داد رفتم سونو ولی چیزی دیده نشد.دکتر گفت احتمالا لقاح دیرتر انجام شده واسه یکشنبه برام دوباره آزمایش تیتر داد که ببینه بالا میره بازم یا نه
2738
مرسی سمیه جون شماهم بارداری؟ آخه من تعجبم اینه ک چرا روز موعد پریود بتا این همه بالاست
شایدچشم های مانیاز داشته باشندکه گاهی با اشک هایمان شسته شوند تاباردیگر زندگی رابانگاه شفاف تری ببینیم...
ایلین جان تعجب نداره خیلی هم بالا نیست خیلیا بالای ۱۰۰۰ میشن اونم دلیلش اینه که یا لقاح زود صورت گرفته یا دوقلوعه
خدا جونم ممنون از هدیه هایی که بهم دادی هدیه دومتم که خودش سرزده وارد زندگیم شده و هدیه ای که بغلمه حالا مه هدیه دوم رو خودت دادی هودتم مواظبش باش
2706