2737
2734
عنوان

سرعت کم افزایش مقدار هورمون بتا اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 174888 بازدید | 229 پست
سلام اتی جون بستگی به ازمایشگاه داره معمولاً جلوش مینویسه رنج رو بعضی ازمایشگاه ها بالای 25 بعضی بالای 30 بعضی بالای 50 مثبت میدونن مثلا ازمایشگاهی که من بتا دادم زیر 2 منفی بین 2 تا 30 مشکوک و بالای 30 مثب هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بعضیا ماه اول پریدشون عقب میافته و بیبی و ازمایششون مثبت ولی بکی دو ماه بعدش بارداری اصلی رو تجربه میکنن من هودمم اینجوری شدم ۲۵ روز عقب انداختم پری رو آز هم که دادم ۲۱ بودو مشکوک بعد از چند روز تکرار تازخ ۷۸ شد بعدشم سونو رغتم که گفت باردار نیستی و پریود شدم ولی ماه بعدش حامله شدم و روز سوم تاخیرم بتام ۶۹۷ بود
خدا جونم ممنون از هدیه هایی که بهم دادی هدیه دومتم که خودش سرزده وارد زندگیم شده و هدیه ای که بغلمه حالا مه هدیه دوم رو خودت دادی هودتم مواظبش باش
سلام آیدا جان، شما چکار کردی؟ منم وضعیتم مثل شما شده، روز پریودم آزمایش دادم بتا 46، شش روز بعد شد 64 خیلی کم بالا رفته و دکترم گفته باید صبر کنی خودش سقط میشه.... خواستم ببینم شما هم پریود شدی؟؟؟؟
سلام هدی جون. شما هم مثل منه شرایطت. با دکترت صحبت نکردی؟ دکتر من گفت که سقط میشه خودش. و گفت که اگه خارج رحمی بود عددش بیشتر از این بود. و ازش خواستم سونو کنه که گفت بتای 64 هیچی نشون نمیده. گفت اگه تا دو هفته دیگه سقط نشد آز بدم. اما از دیروز سمت چپم خیلی درد میکنه و خیلی نگرانم خارج رحمی باشه خدا کمک کنه
2706