2703
2553
عنوان

سرعت کم افزایش مقدار هورمون بتا اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 174759 بازدید | 229 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الهام جون مبارک باشه مامان شدی
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
بچه ها من بتام سه شنبه 63 - 5 شنبه 171 و یک شنبه این هفته شده 861 . به نظرتون مشکلی داره . این دکترم هم آیه یاس می خونه . من چیزی که تو این مدت از بچه ها و تجربیات خودم فهمیدم اینه که دکتر همیشه بدترین حالت ممکن رو در نظر می گیرن
خدایا شکرت ... برای سلامتی نی نی هامون یه صلوات تو دلتون بفرستین ...
مال منم 1روز بعد موعدم 354 بود 72ساعت بعد تازه شده 396 کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
خدایاااااااااااا شکرت دوستامم زود زود مامان کن[smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2714
سلام. امیدوارم که حال همگی خوب باشه.امیدوارم اگه کسی اطلاعات مفیدی داشته باشه کمکم کنه. من آخرین دوره سیکل 6 تیر بوده. 10 مرداد آزمایش بتا دادم 44.5 بود و مثبت. بعد از 10 روز لکه دیدم. دکتر رفتم بهم شیاف داد. ازفردای شبی که شیاف استفاده کردم لکه هام بیشتر شد و درد داشتم اما دردش قابل تحمل بود. خودم ترسیده بودم بعد از چندروز دوباره آرمایش بتا دادم 200 بود و 3 روز بعد بتا 298 بود. میگن باید هر دوروز دوبرابر بشه . طبق نظر دکتر باید 6 هفته میبودم اما تو سونوگرافی واژینال 4 هفته و دو روز نشون داد و گفت بتا پایینه. الان 3 روز میشه دیگه لکه نمیبینم. برای 11 شهریور هم سونوگرافی واژینال دارم. از اول هم علائم بارداری نداشتم هنوز هم ندارم. کسی نظری داره و میتونه کمکم کنه. لطفا اگه کسی هست جواب بده خیلی نگرانم
2706