2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اسمش فکر کنم نام آوران بود. اگر کسی سراغ داره بگه خوبه یا نه. من با مدیرش حرف زدم که اونم نمیگه ما بدیم! البته گفت می تونی بیای ببینی ولی فقط صبح 8 تا 11 چون بعدش وقت ناهار و استراحت بچه هاست. بعد هم گفت چند روز باید با بچه همراه باشی تا عادت کنه. ضمنا قیمتش هم 170 تومن ماهیانه بود.

من تعریف ایران مهر هم شنیدم اون شیرخوار قبول نمی کرد.

نام آوران 44660865 بلوک 15

ایران مهر بلوار اصلی 44640665

رسالت بیمه 4 44659618

امید ایران 44647194
2714
با سلام من از مهدکودک ایرانمهر بازدید کردم،بازدید که چه ارز کنم اصلا کسی را تحویل نمی گیرند!!!!!! بر اتوبان لشگری پر از دود و سرب و سرو صدا،حیاطش هم سقف زدند تاریک و خفه!!!! حالا سلسله مراتبش را بگم:فروردین زنگ زدم گفتند اول خرداد زنگ بزنید،بعد گفتند آخرخرداد زنگ بزنید،بعدش گفتند بیاید اینجا من وسط مسافرت خوشحال کوبیدم رفتم!لطف کردند اسم دخترم با مشخصات مامان و بابا ش را نوشتندو گفتند آخر تیر زنگ بزنید،آخر تیر گفتند آخر مرداد و بعد گفتند آخر شهریور!!!!!!!!!!!! یک نفر بهم گفت که اگه آشنا و معرف داشته باشیدمیرید تو رزرو!!!!!!! آخر می ترسم دخترم که رفت دانشگاه نوبتمون بشه!!!!! آخه این همه کلاس واسه چیه!!!!
من امروز دخترم رو مهد نام آوران تو اکباتان ثبت نام کردم. راستش فقط به قصد بازدید رفته بودم و تصمیم داشتم سرزمین سبز ثبت نامش کنم ولی به قدری از مدیر و پرسنل و محیط و .... همه چیز اونجا خوشم اومد که درجا ثبت نامش کردم.
پروردگارا به من بصیرتی بده تا این هدیه خدایی ام را به شایسته ترین شکل پرورش دهم !..........آمین

من که خیلی از مهد سرزمین سبز راضی هستم پسر بزرگم از اونجا فارغ التحصیل شد و الان کوچولوی دیگه ام اونجاست.

پیشنهاد میکنم قبل از اینکه به پیش داوری هایی  که دیگران میکنند توجه کنید خودتون حتما حضوری مراجعه کنید و خودتون تصمیم بگیرید

2706