2733
2739
سلام اگر میشه یک دکتر زنان خوب که تو کسری هم زایمان کنه بهم معرفی کنید ممنون میشم
لطفا یکی باشه که زیر میزی نگیزه من تیر زایمانم هست
ممنونم
عزیزم همشون زیر میزی میگیرن من بیمارستان دولتی رفتم پارسال زایمان کردم ولی دکتر 500000 تومان زیر میزی گرفت منم ساکن کرج هستم
آرزویی بکن .گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه .آرزویی بکن .شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوی تو باشد!
سلام عزیزم. خانم دکتر زنوزی. مطب نداره و فقط تو بیمارستان کسری و درمانگاه کنار کسری ویزیت میکنه. کارش محشره. فوق العاده هم برای مریض وقت میزاره. هیچی هم نمیگیره
به امید خدا من همین ماه به آرزوم میرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها این داستان زیر میزى چیه ؟ من نمیدونم به منم بگید
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
پری جان زنگ زدم کسری گفت دیگه درمانگاه کسری نیستند و کلینیک مهر هستند ولی من نرفتم هنوز پیششون میترسم ایشون هم پول بخواد
کوکی جان دکتر های زنان برای انجام عمل سزارین جدا از دستمزدی که تو بیمارستان از بیمه تکمیلی میگیرن یک پولی هم تو مطب میگیرن
2738