2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام منم اواخر اسفند سقط داشتم بدلیل تشکیل نشدن قلب جنین و توقف رشد ... لکه بینی هم داشتم با قرص سقط کردم ... دکتر گفت سه ماه دیگه برم برای آزمایش جامع تر تا علتش مشخص بشه

من خودم یه بررسی هایی کردم و به یه نتایجی رسیدم میخوام ببینم شما هم به اینها اعتقاد دارین ؟
1. شاغلم و نشستن زیاد باعث خونرسانی ضعیف به جنین میشه
2. قبل بارداری هم در اثر تحرک زیاد و یا پوشیدن کفش پاشنه بلند بهم فشار میومد و پری میشدم (کمرم ضعیفه) – پیاده روی زیاد و یا بالا رفتن از پله ها
3. استفاده زیاد از موبایل و کامپیوتر (8 ساعت در روز)
4. ناراحتی و گریه زیاد
5. استرس و فاز منفی دادن
6. ممکنه غلظت خون داشته باشم
7. ممکنه اسپرم همسرم مشکل داشته باشه (چون داییش هم مشکل داشته ممکنه ارث داشته باشن)
8. اندازه کوچک رحم

و یه چیز خرافی نمیدونم تا چه حد درسته (تو کتاب ریحانه بهشتی خوندم)
9. لقاح در آخر ماه

چقد موافقید ؟ شما علت سقطتون رو چی میدونید؟
دکتر زنان برات آزمایش نوشت یا دکتر ژنتیک رفتی ؟ شما چند ماه بعداقدام باردار شدی؟ اینجور که من آمار گرفتم کسایی که این نوع سقط رو دارن اتفاقاً خیلی زود هم باردار میشن ... من خودم دومین ماه باردار شدم

شما هیچکدوم از موارد بالا رو نداشتید تو بارداری؟
2738
دیبا جون یعنی لقاح تو ماهای آخر هم میتونه دلیل توقف رشد بشه؟
خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
اره غلظت خون ممکنه اما من نداشتم
منم کار میکنم اما خیلیا کار میکنن اما باردار شدن و فارغ شدن به نظرم ربطی نداره
من تو بارداری بعدی کلا میخوام مبایلو بزارم کنار اما کامپیوترو نمیتونم اخه کار میکنم
Lilypie Pregnancy tickers
مینا جان متوجه حرفت نشدم ولی تو کتاب ریحانه بهشتی نوشته اول و وسط و آخر ماه (قمری) لقاح تشکیل نشه بخصوص تأکید کرده روی آخر ماه که برای من دقیقاً در همون روز لقاح تشکیل شده !!!
دبیا جون شما دلیل سقطتون چی بود؟ قلب تشکیل شده بود؟
خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
2706