2703
2716
عنوان

از مادر شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 21629 بازدید | 34 پست
به هر حال با مادر شوهر نمیشه قهر کرد

چون دوست من با مادر شوهرش اختلاف داشت زدو بنده خدا فوت شد

دیگه شوهرش دوسش نداره میگه نگات میکنم یاد مادرم میوفتم که جقدر بدیشو می گفتی
من نوید امدنت را از سوره یونس گرفتم
روشی تو با این فکرت اون خانم رو با همه بدی هاش به خودت وصل میکنی و همه جا با خودت میبری

با فکرش می خوابی بلند میشی

با فکرش غذا میبزی و میخوری

بابا ولش کن بزار بره خودتو خیلاص کن
من نوید امدنت را از سوره یونس گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مهدیه جان من فکر مى کنم همه عروسا با أمید و ارزو وارد خانواده شوهر میشن و قصد اذیت و إزار ندارن خیلیم احترام مى زارن ولى مشکل اینه که متاسفانه بیشتر مادر شوهرها به پسرشون به چشم شوهر نگاه میکنن و اون أمید و ارزوهاى نیافته رو از پسرشون میخوان و أکثرا با عروسشون رقابت دارن انگار هوو گرفتن نه عروس
2714
مهدیه جان حالا کی گفته همه از مادرهمسرشون متنفرن یه عده زیادی هم دوست دارند چون این تاپیک نفرت اونایی که نفرت دارند نظر میدن عزیزم
با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
فرلیان جان بیشتر مادرشوهرا اینجوری نیستند اتفاقا من خیلی کم همچین چیزی دیدم یه عده ای اینجورین ...در ضمن من خودمم عروسم
با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
مهدیه جان من فکر مى کنم همه عروسا با أمید و ارزو وارد خانواده شوهر میشن و قصد اذیت و إزار ندارن خیلی ...

خدا لعنت کنه کسی و که باعث جدایی دوتا أدم عاشق میشه خیلی سخته با بد و خوب و سختی زندگی بسازی بعد یه نفر باعث بشه شوهری که هر شب تورو در آغوش نگیره خوابش نمیبره بدون تو بخوابه ما خیلی عاشق همیم خیلی ولی مطمئنم مامانش زندگیمونو خراب میکنه  

2706