2410
2713
سلام من خیلی عجله دارم جنسیت بچم رو بدونم البته فرقی نداره ولی دلم می خواد زود بدونم اگه علائم خاصی می دونین بگین مرسی همگی راستی من 6 هفته ام
خدایا از هدیه ات ممنونم
مرضیه عدد بتات چند بوده تو آزمایش؟
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کاربردی ترین روش برای حدس زدن جنسیت جنین

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=231192
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
مگه جواب سونو را باید بعدا گرفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم سر دخترم شیرینی خیلی دوست داشتم ویار نداشتم

اما الان ترشی و شور دوست دارم ویارهم نسبتا داشتم و سونو گفت پسره.والبته سردرد داشتم سه ماه اول و که یکسری میگفتن از علائم جنین پسر میتونه باشه. و اوایل کمردرد.
خدایا شکر به خاطر فرشته های کوچولوم هانا جون و آریا جون
2714

علائم نداره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من خیلی تو حاملگیم خوشکل تر شد هم پوستم و هم حالت چهره ام. همه میگفتن پسر داری و الان هفته 23ام و پسر دارم
شخصیتم را با برخوردم اشتباه نگیر.
شخصیتم آن چیزیست که هستم و برخوردم بستگی به آن چیزی دارد که تو هستی!!
2706