2726
کیسه اب پاره بشه مثل تلمبه اب میاد انگار شلنگ باز کردی تمام جات خیس میشه اما کلا توی بارداری ترشح زیاده و من خودم خیس بودم دایم خیس بودم پوشک می گذاشتم
اخ خدایا اسفالت کردن خوبه اما حواست هست روی دهن منی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آب کیسه خیلی گرمه و زیاد میاد
ما تماشاچیانی هستیم،که پشت درهای بسته مانده ایم! دیر آمدیم!خیلی دیر... پس به ناچارحدس می زنیم، شرط می بندیم،شک می کنیم... و آن سوتردر صحنه بازی به گونه ی دیگردرجریان است!
من کیسه ابم پاره نشد اما از اول حاملگی لباس زیرم تر میشد ولی هفته 37 که رفتم سونو دیدم اب ساک شده 7 و نی نی رو در آوردن خیلی باید هفته های اخر مواظب باشی هر نیم ساعت باید نی نی 4 تا حرکت داشته باشه
Lilypie First Birthday tickers
کیسه اب من هم هفته 33 سوراخ شد...اب هم یه کوچولو اومد رفتم بیمارستان :یه نواری مثل بیبی چک برام گذاشتن بنام تست آمینو شور که مثبت شد ومعلوم شد کیسه سوراخ شده...یک هفته نگه داشتنم وبعد نی نی رو دراوردن.....باید بری حتما دکتر....سوراخ شدن کیسه اب عفونت رو به دنبال داره که اگر زیاد بشه جون خودت ونی نی در خطر قرار میگیره....پس حتما برو دکتر و خیال خودت رو راحت کن
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
منم هفته 35 اخرین شبش تو خواب احساس کردم داره ازم ترشح میاد ولی هم گرم بود هم سریع قلپ قلپ بلند شد

چراغ و روشن کردم دیدم ملحفه تخت خیس اب گفتم وای یعنی من تو خواب ادرار کردم؟!!!!!!!!! باورم نمیشد کیسه اب پاره شده... احساس کردم کمرم داره درد میگیره سرعت ترشح ها بیشتر می شد... حدس زدم شوهرمو بیدار کردم و سریع رفتیم همون بیمارستان که قرار بود زایمان کنم..که تشخیص پاره شدن کیسه اب دادن و لی دکترم گفت بخاطر کامل تر شدن بچه ها تا 8 صبح صبر می کنیم دوقلو هستن...
ولی هر 1 ساعت ضربان قلبشونو کنترل میکردن...
البته وقتی بیمارستان رسیدیم اب که ازم خارج میشد غلیظ تر و زرد رنگ و خیلی بیشتر شده بود کلا پاهامو خیس میکرد و همونجوری تا 8 صبح ادامه داشت...خدارو شکر بخیر گذشت
دور باش اما نزدیک، من از نزدیک بودن های دور میترسم.
2706