2703
2553
سلام من دو سقط به علت عدم تشکیل قلب جنین داشتم از آخرین سقطم هفت ماه میگذره
زیر نظر دکتر شایان هستم در آزمایشگاه نیلو تمام آزمایش هار ا انجام دادم پزشکم معتقده که آزمایش های من سالمه تست اسپرم شوهرم را که دو سال پیش داده بود دید گفت این آزمایش نشون میده 55%اسپرم هاش ناقصه و به نقص جنینی منجر میشه دوباره برای شوهرم آزمایش داد ایندفعه فقط 15%سالم داشت شوهرم را به متخصص اورولوژی ارجاع داد شوهرم الان زیر نظر دکتر صدیقی متخصص ناباروری مردان است ولی دکتر براش فقط تجویز کرد روز چند بار بدنش را با آب خیلی سرد بشوید و بعد آزمایش بده بعد از سه هفته دوباره جواب تست مثل قبل بود ولی نظر دکتر این بود که موردی وجود نداره و ما میتونیم بچه دار بشیم ولی من خیلی می ترسم
لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره یا کسی شرایط مشابهی داشته که بعد از این نوع سقط میشه دوباره بارداری با مشکل مواجه بشه منو راهنمایی کنه؟
در ضمن من وقتی پستای مخصوص سقط رو میخوندم در مورد کلوپ بیماران دکتر پاکروش مطالبی رو دیدم که دوست دارم وارد این کلوپ بشم ولی توی این کلوپ ها پیدایش نکردم اگه کسی میدونه چطور میشه عضو این کلوپ شد یا نیاز به دعوتنامه کلوپ داره برای من هم بفرستید متشکرم
رزا جان سلام خیلی جالبه که هم اسم منی. من مریض پاکروش بودم و پسرم الان 13 ماهشه. برات دعوتنامه می فرستم منم بعد دوبار سقط و 3 سال نازائی پیشش باردار شدم.
1-اول اینکه همسرت رو اگه تهرانی بفرست پیش دکتر محمدرضا نوروزی تو خیابان کارگر (امیر آباد) کار اون حرف نداره
2- مریض پاکی ما می خوای بشی بیا کلوپ بگو رزا دعوتم کرده من موسس کلوپم. همه راهنمائیت می کنن عزیزم.
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رزا جان منم مشکل شمارو داشتم البته با 5 بار سقط تااینکه رفتم پیش پاکروش و واقعا کمکم کرد الان خدارو شکر 4 ماهه باردارم حتما پیشش برو و ادامه بده ان شاالله زود نتیجه میگیری و مامان میشی شک نکن
شاد باش دنیا پر از نور خورشید است و بی گمان اندکی از ان برای توست*
2720
سجود جان اولین سقطم از هفته پنج لکه بینی داشتم که سه هفته بعد با قرص در بیمارستان سقط کردم و دومی را تا هفته هفتم که برای سونوی کنترل ضربان رفتم هیچ علائمی نداشتم بعد از ده روز یعنی اوایل هفته نه توی خونه انداختم
2714
منم بدلیل تشکلیل نشدن قلب جنین سقط داشتم ... زن دایی همسر هم 7 با رسقط داشته بالاخره میره دکتر ژنتیک و اون با آزمایش کلی و قرص گفته مشکل از همسرشه و کروموزماش و درمانش کرده و تحت نظر پزشک دوباره مجدداً
2706