2733
2739
سلام دوستای خوبم
در مورد خوابیدن میخواستم راهنماییم کنید
دکترم گفته از ماه پنجم دیگه رو به بالا نخوابم اما نمیدونم از کی دقیقا من الان تو هفته 15 ام
و اینکه برای اینکه از یه پهلو بری یه پهلو دیگه از کی بایس بشینیم و برگردیم
من از ماه دوم کنارم بالش میزارم که ناخوداگاه یه هو رو شکم نخوابم
خواهش میکنم تجربه ای دارید کمکم کنیدددددددددددددددددددددددددددد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دکتر من گفتن تا 20 هفته تو نحوه خوابیدن ممنوعیتی نداری غیر از خوابیدن به شکم. ولی از هفته 20 به بعد باید به پهلو و ترجیحا بیشتر به پهلوی چپ بخوابی. در مورد پهلو به پهلو شدن از شروع ماه هفتم سعی کن که اول بشینی بعد موقعیتت رو عوض کنی
ایشالا نی نیت سالم بیاد تو بغلت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم با بالش بارداری موافقم. خیلی راحته. مخصوصا وقتی شکم بزرگ میشه کمک زیادی میکنه. درد کمر کمتر میشه. ولی من که تا روز آخرم میخواستم این پهلو اون پهلو بشم نمی نشستم. فقط آروم بر می گشتم. یه لحظه به پشت میموندم بعد به اون پهلو می خوابیدم.دکترم گفته بود لازم نیست بشینی. عسل خانم به من گفته بود از 5 ماه به پشت نخواب. حالا شما از الان تمرین کن تا عادت کنی
2728
دوستای خوبم ممنون
من شبا یواش میگردم اما هربار بلند شدن و برگشتن به روی دیگه باعث خواب زدگیم میشه
من هرشب یه بالش کنارم میذارم که یه هو به شکم نخوابم
وایییییییییییییی چقدر مامان شدن سخته هااااااااا
2738

من هفته ۱۵ بارداری ام و طاق باز کلا پ عادت ندارم بخوالم . ولی از این پهلو به اون پهلو شدنم گاهی یهویی و فراموش میکنم سربع برمیگردم. واقعا باید بیداربشم بشینم بعد یه سمت دیگه