2726
عنوان

چهل روز زیارت عاشورا

9640 بازدید | 20 پست
سلام بچه ها
اگه خاطره ای از گرفتن حاجت با خوندن چهل روز زیارت عاشورا دارید لطفا بیایید بگید .
من خودم 9 روزه که شروع کردم و خیلی امیدوارم .
اگه خواستید می تونیم اینجا یک ختم چهل روزه ی زیارت عاشورا بخونیم .
خدایا خداوندا می دونم آخرش از راهی که فکرشم نمیکنم ما رو به هم میرسونی
میشه زودتر این کار رو بکنی ؟ آخه دارم از دوریش دق میکنم خدا جون
یعنی میشه یک روز بیام بگم بالاخره ما هم ازدواج کردیم بعد از شش سال؟
من برای یک موضوع غیر ممکن خوندم . دو دوره خوندم یعنی دو تا چهل روز . به طرز معجزه آسایی حاجتم رو بعد یه مدت گرفتم .
حالا یک حاجت خییییلی مهم دیگه دارم . امیدوارم بشه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ستاره جون
آره . زیارت عاشورا با صد لعن و صد سلام باید بخونی به مدت چهل روز
بعضی ها میگن نماز و دعای علقمه هم باید بخونی باهاش ولی اون سری که من خوندم و حاجت گرفتم نماز و دعای علقمه رو نخونده بودم .
سلام نینا جون و دوستان عزیز من الان دارم روز ششم چله رو میگذرونم.حاجتم خیلی بزرگه.خیلی غصه میخورم... برام دعا کنید. نینا جان میتونم ایمیلتو داشته باشمچند تا سوال کنم؟
کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
سلام ندا جون به کوچیکی یا بزرگی حاجتت فکر نکن.. چون شما فقط وظیفه تون خواستنه اونیکه برآورده میکنه {به صلاح شما }بزرگ و کوچیک براش فرق نداره.... وقتی میگیم حاجتم خیلی بزرگه با قدرت خودمون میسنجیم و از اول هیچ امیدی به شدنش نداریم.. خب اینجوری که به نتیجه نمیرسه.. وظیفه ما خواستنه.. باقیش بما ربطی نداره فقط باید درخواست بدیم و امیدوار باشیم و خوشحال زندگی کنیم .. اینست وظیفه ی ما
به آرزوهام رسیدم ..:) خدایا برای هر لحظه شکر[smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
ندا جان خب خیلیها هم رسیدن.. چرا اونا رو تو یادت نگه نمیداری.. فقط اینجوری فکر کن که این یه سفارشه داری میدی ولی ذکر کن که درجه اول بصلاحت باشه. و کاری رو که برای اطمینان بیشتر برای اینکه دلت آروم بگیره. انجام بده یعنی همین نذر زیارت عاشورا..اصلن به اینکه بزرگه و نمیشه فکر نکن . هر وقت اومد تو ذهنت حواستو پرت کن و دعا کن.. این رمزِ کسانیه که به حاجتشون میرسن.. خیلیها به آرزوشون میرسن حتی بدون خوندن این زیارتها یا با یبار خوندن .. اصلا این دعا و اون دعا فرقی نداره.. مهم اطمینان توئه..چون مهم خواستن از خداست و دعا یعنی انژی مضاعفی که بتو اطمینان بیشتر میده.. پس یا باید اطمینان کنی به دعا و نذرت و خدای خودت و یا اینکه اینکارو انجام ندی... شک خیلی خرابکاری میکنه زحماتت رو با شک و ترس و غصه هدر نده
بهت پیشنهاد میکنم ضمن اینکه نذرتو ادا میکنی.. به این تاپیک هم سر بزنی و راهای میانبر رو یاد بگیری.. اینکه چطوری ترستو از دلت بیرون کنی و با اطمینان نذرتو ادا کنی.. ببین بقیه چکارا میکنن چرا تو نتونی ! +++++ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=653188
دوستم .. در مورد عشقو عاشقی خیلی تجربه و داستانها هست.. و من خیلی شنیدمو و دیدم اطرافم که هر چی زوری باشه حتما حتما پشیمونت میکنه... واسه همین گفتم بگو هر چی برام صلاحه و بهتره.. مطمئن باش اگه صلاحت اون طرف نباشه.. {که حتی دوستتم نداره.. } بهتر از اون برات در نظر گرفته میشه..تو اون تاپیک که گفتم برو بخون . ازین نمونه ها زیاد هست.. اگه یکی الان بهت بگه دوستت ندارم..چطوری میخوای یه عشق یکطرفه رو تحمل کنی.. خیلی سخته... بخواه کسی بیاد تو زندگیت که همیشه عاشقت باشه و تمام تلاششو برای شادی و آرامش و خوشبختیت انجام بده و از خدا بخواه که دلتو آروم کنه که قبول کنی از اون شخص بگذری.. چون بهتر از اون برات مقدر شده
بنظر من.. این نذرتو انجام بده با این نیت که اگه بصلاحته و خوشبختت میکنه مهرت به دلش بیوفته و بیاد خودش ابراز کنه. با اطمینان هم اینکارو بکن.. بعد از مدتی اگه نشد.. بدون صلاحت نبوده دوستم..از /اینده خبر نداری بزور سرنوشت بهتری رو که برات مقدر شده تغییر نده..و بعد ازین برای بهترین فردی که قراره خوشبختت کنه نذر کن
بهاری جان ما رابطه مون خوب بود.تازه با هم آشنا شده بودیم.اما اون متاسفنه تومور مغزی معلوم شد داره (بعد از آشنایی آزمایش داد) به خاطر اینکه منو اسیر خودش نکنه این حرفو زده... آخه اگه به صلاحم نبود پس چرا خدا روز عرفه که ازش خواستم منو با یه پسر خوب آشنا کنه درست روز بعدش با این آشنا شدم؟هان؟؟؟؟؟ :'(
کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2706