2726
عنوان

معرفی محصولات بهداشتی و آرایشی ایرانی (فقط ایرانی)

| مشاهده متن کامل بحث + 337369 بازدید | 1874 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی از راهنماییتون ممنون.حتما این صابون بگیرم واستفاده کردم ،نتیجه اشو میگم.انشاا... این صابون به منم بسازه.ضمنا آقا آرش برام خیلی جالبه فکرکنم شما اولین اقایی باشین که به مبحث پوست علاقه مند هستین.امیدوارم همیشه مارو از اطلاعاتتون بی نصیب نزارین.
یه سوال دیگه:
من همیشه انگار یه لایه پوست مرده روی صورتم ماسیده که با صابون زدن هم نمیره و باعث میشه همیشه صورتم کدر به نظر برسه .
اگه سفیداب بزنم خوب میشه ولی بعد یکی دو روز دوباره مثل اولش میشه .
چی کار کنم و چی بزنم
مرسی
قانون زندگی قانون باورهاست
سلام به همگی. آقا آرش یه سوال مهم. گفتید که به لانولین حساسیت نشون دادید . میشه علایم این حساسیت رو به ما هم بگید؟ اخه منم به خیلی از شوینده ها و کرم ها حساسم . بعد از استفاده دچار خارش و قرمزی میشم مثل جای گزش پشه!!!!!!!!!!!!! میخوام ببینم ممکنه حساسیت به لانولین باشه؟!!!!!!!!!!!!
ماریان عزیز باید پوستتو لایه برداری کنی. ماسک طبیعی باشه بهتره. این ماسکی که من بهت پیشنهاد میدم خودم امتحان کردم خیلی دوستش دارم. دو روز در میون بذار این ماسکو. و اما بریم سر اصل مطلب
مواد لازم جهت تهیه ماسک نازی:
ارد برنج یا نشاسته یک ق غ (لایه بردار)
پودر شیرین بیان یک ق غ (ضد لک)
حنا نصف ق غ (ضد لک و لایه بردار)
شیر کم چرب پنج ق غ بیشتر هم شد اشکالی نداره (نمیدونم چیکار میکنه)
سرکه سیب خانگی یه ق غ ( پیدا نکردید صنعتی استفاده کنید)
گلاب یک ق غ (بریزید دنبال علتش نباشید)
طرز تهیه :
همه ی مواد رو باهم قاطی کنید و به مدت چند ثانیه بذارید رو حرارت. مواد کمی خودش رو میگیره و سفت تر میشه. اگه خیلی سفت شد اشکالی نداره شیر یا گلاب بهش اضافه کنید تا به غلظت ماست غلیظ برسه.( بوی شیر ترش شده بلند میشه نگران نباشید ) . بعد بذارید کمی خنک بشه و رو پوست تمیز خودتون بذارید. بعد از بیست دقیقه بشورید من با صابون گوگرد میشورم. بعد هم به صورتم مرطوب کننده میزنم. امیدوارم مااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه بشید و بدرخشیییییییییید. (البته بدو ن چاله چوله های ماه.)
و اما برای اینکه از موضوع اصلی تاپیک منحرف نشیم باید بگم که تمام مواد مذکور رو از جنس صد در صد ایرانی تهیه کنید
مرسی از همه دوستانی که جواب منو دادند.
اقا ارش نه من قبلا پوستم رو لایه برداری نکردم . کلا زیاد با پوستم ور نمیرم از کرم های ارایشی استفاده نمیکنم . مرطوب کننده رو بعد از حمام و یا بعد از شستن پوست استفاده میکنم . مارک خاصی هم نه گاهی وقتها کرم مرطوب کننده کودک استفاده میکنم و غیر اون فرقی نمیکنه هر نرم کننده ای که داشته باشم.
پوستم الان چند سالی هست که این جوری شده قبلا این طوری نبود ..
ظاهر صورتم شبیه پوستای چربه منافذ باز داره و براق نیست . قدیما پوستم چرب بود ولی الان دیگه نه.
آقا آرش همین که پشتکار دارین تا مطالب خوبی یادبگیرین ودراختیار دیگران قرار بدین جای تشکر داره.من مباحثی که به پوست و مو مربوط میشه رو دوست دارم.متاسفانه وقت ندارم وگرنه در کلاسهایی که برگزارمیشه حتما شرکت میکردم.خیلی خوشحالم که با تاپیک شما آشنا شدم .هرروز میام ومطالبتون رو میخونم.پیروز و موفق باشین.
ممنون اقا ارش
ببخشید من اینقدر سوال میکنم
میشه یه کرم تقویتی خوب هم بهم معرفی کنید هم چنین زمان و نحوه مصرف اونرو
بازم ممنون از راهنمایی شما
پیروز باشید
2706