2410
2553
من 5 سال هست که اپی لیدی مارک فیلیپس دارم...عالیه..زیر بغل 1 یا 2 بار اول درد داره..بعد دیگه دردش کمتره..برای بقیه قسمت های بدن هم همین طور هست..البته بار اول که اپی لیدی رو واسه زیر بغل استفاده کنی خیلی دردش نسبت به قسمت های دیگه بدن بیشتره..کلا قسمت هایی از بدن که پوستش نازک تر و حساس تر هست دردش بیشتره ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بچه ها ببخشید...وقتی زیر بغلم رو میخواستم بزنم انگار که پوتشو گرفته بود داشت میکشید و یکم زخم شد و من دیگه نزدم .....بنظرتون طبیعیه؟ من اگه بدونم ووسه همه اولش اینطوری بوده تحمل میکنم دردشو.........ولی خیلی وحشتناکه
2714
منم بیشتر از 10 ساله براوون دارم .... مدوسا جان چرا یه سری از براوونها سر شیو دارن من برای مناطق حساس ازش استفاده میکنم چون اون قسمتها رو نمیشه موشو کند با تیغ هم یا خون میاد یا به شدت می خاره یا جوش میزنه
اگه موهای مناطق با پوست حساس رو با اپی لیدی بردارید و موها کنده بشه خیلی بهتر هست...بار اول و دوم درد داره ولی بعد دیگه درد نداره یا دردش خیلی کم میشه..... بعداز 1 مدت موهای اون قسمت نرم میشند و مقدار موها و سرعت رشدشون خیلی کم میشه و ..و از حالت سیاهی زیر بغل هم که گاهی پیش میاد راحت میشین..البته باید بتونید تحمل کنید...ولی 1 سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا استفاده از موم یا اپی لیدی برای زیر بغل ممکنه باعث تحریک غدد لنفاوی اون ناحیه بشه؟ یا نه؟
مدوسا جان من مدلشو نمی دونم چون جعبه اش دم دستم نیست من حدود 6/ 7 سال پیش اینو خریدم اما فکر کنم با سر شیور هنوزم هست مدلایی.....غیر از اون دو تا سر موکن هم داره یکیش اروم تر و کم تیغه تره یکیش تند تره..... فکر کنم اون که سرش اروم تره بیشتر به درد صورت بخوره البته یه مدلاییش یه سر مخصوص صورت داره که من دیدم در واقع فرقی با همین سرای موکن نمیکرد فقط تیغه هاش کمتر بودمنکه هفته ای یه بار پاهام رو با موکنش میزنم ماهی دو بارم دستام هفته ای دو سه بارم با شیوش مناطق حساس رو
2706