2737
2734
خدا رو شکر که با این سایت اشنا شدم .
بچه ها من 3 ساله ازدواج کردم . از زندگیم راضی نیستم . یعنی ده اه اول خوب بود . بعد شوهرم کم کم سرد شد . نه اظهار عشق و علاقه ای نه رابطه مناسبی. من خیلی گرم و احساسی هستم . همیشه از این زمینه رنج می بردم . خیلی اذیت شدم . الان دو ماهی می شه یک نفر بهم اظهار علاقه کرده . خیلی زیاد . تو محیط کارمه . خوشتیپه و مجرد . می دونه شوهر دارم . اما خیلی سمجه . من اول بهش جواب ندادم . یعنی جا خوردم . بعد هم اس ام اسی بهش گفتم نمی تونم . اما دست بردار نیست . می ترسم . از یه جهتی هم ازش خوشم میاد . اینکه اون بخشی از احساس منو که شوهرم بهش توجه نکرده رو بیدار می کنه . تا دیروز که سر کار بودم و بخاطر تعطیلات اداره خلوت بود . اومد تو اتاقم و سلام علیک کرد . بعد بی هوا اومد بغلم کرد و منو بوسید . خیلی اعصابم بهم ریخته است . تمام روز رو می لرزیدم . چیکار کنم ؟ تو رو خدا کمکم کنید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
. بعد بی هوا اومد بغلم کرد و منو بوسید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عزیزم مطمئنی دوست داره یا میخواد هوس خودشو ارضا کنه
عزیزم هوس را نباید عشق معنی کرد
به سلامتی اون زنی که، نه "منتظر" میمونه کسی خوشبختش کنه،
نه "اجازه" میده کسی بدبختش کنه.....
به نظره من که اون فقط میخواد ازت سو استفاده کنه ... میزدی تو گوشش .... اگه خدایی نکرده زندگیت از هم به پاشه به خاطره این موضوع اولین کسی که تنهات میزاره خودشه
باران باش و ببار ..اما نپرس پیمانه های خالی از آن کیست ...
اگه شوهرت رو نمیخوای جدا شو ولی اگه میخوای زندگی کنی حتی تو خیالت هم بهش خیانت نکن
اون هم باید جلوش محکم باشی چطور به خودش اجازه داده این کار رو بکنه باید یه کشیده نثارش میکردی
نحوه آرایش با عکس http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=661312
2738
وای معلومه که هوس بازه به جای بدتر کردن زندگیت سعی کن به کمک مشاور درستش کنی شاید خودت با بیتوجهی سردش کردی کمکم/آدم اگر یه گربه رم هرروز ببینه ازش خوشش میاد
بیچاره گل فروش دوره گرد چون تنها کسی است که وقتی با گل وارد خانه می شود همه غمگین میشوند..
عزیزم هر چقدر هم شوهرت بد باشه تو حق اینو ندار بخوای با کس دیگه ای رابطه برقرار کنی من جای شما بودم ازهمون اول انچنان برخوردی با طرف میکردم که بشینه سر جاش حالا هم این اتفاق افتاده بی شک وتردید به مدیرت بگو عزیزم وقتی اون به ناموس دیگری توجه نمیکنه مطمئا باش مرد درست حسابی نیست
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
شاید چیزی از زندگیت میدونه که از این ناحیه از شوهرت گله داری

اما هرچی‌ که هست آدم درستی‌ نیست، محکم باهاش برخورد کن وگرنه از این هم بدتر میکنه
وقتی یک تخم مرغ با نیرویی خارجی شکسته می شود یک زندگی پایان می یابد.وقتی یک تخم مرغ با نیرویی داخلی شکسته می شود یک زندگی آغاز می شود.تغییرات مهم همیشه با نیرویی درونی و داخلی شروع می شوند
2706