2703
2553
عنوان

کم شدن میزان خونریزی در عادت ماهیانه

| مشاهده متن کامل بحث + 114082 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه منم همینطورم حجم خونریزیم کمه وبا لکه بینی شروع میشه من سابقه کیست آندومتریوز دارم دو ساله قبل لاپاروسکپی شدم خونریزیم حجمش خوب شد الان بعد از دوسال باز حجمش کم شده وبا لکه بینی شروع میشه فک کنم کیستم باز عود کرده شمام برین پیگیری کنین حجم کمه پرید ولکه بینی یکی از نشونه های کیست آندومتریوز هست
یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرست الهی به حق همین صلوات خودتم حاجت روا بشی
2720
سلام، بچه ها من ۲۴ سالمه پیریودیم همیشه منظم بوده ولی الان چند مدته هر ماه هی خونریزیم کمتر میشد تا جایی که از ۷ روز رسیدم به ۲ روز این ۲ روزم این ماه اخر که شدم دیگه خونی نمیومد فقط بعد از دستشویی لخته و کمی خون میاد همین جدیدا موقع نزدیکی کناره شکمم به فاصله یک وجب از بند ناف به بالا درد بدی میگیره هم سمت چپ و راست بیشتر چپ. دکتر هم رفتم میگه ازمایشام نرمال بوده خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه بگه بهم مرسی. میتونه دلیلش کیست باشه؟ اگه باشه از کجا باید بفهمم؟
سلام، بچه ها من ۲۴ سالمه پیریودیم همیشه منظم بوده ولی الان چند مدته هر ماه هی خونریزیم کمتر میشد تا جایی که از ۷ روز رسیدم به ۲ روز این ۲ روزم این ماه اخر که شدم دیگه خونی نمیومد فقط بعد از دستشویی لخته و کمی خون میاد همین جدیدا موقع نزدیکی کناره شکمم به فاصله یک وجب از بند ناف به بالا درد بدی میگیره هم سمت چپ و راست بیشتر چپ. دکتر هم رفتم میگه ازمایشام نرمال بوده خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه بگه بهم مرسی. میتونه دلیلش کیست باشه؟ اگه باشه از کجا باید بفهمم؟
سلام بچه ها اگه مشکل یایسگی زود رس دارین یا حجم خونریزی کم شده پیشنهاد میکنم برای یک بارم ک شده پیش دکترنسرین تهرانی برید من خیلیارو تو مطبشون دیدم ک یایسه بودن ولی با دلروهای دکتر تهرانی باردار شدن
نسرین تهرانی تلفن مطب 02155375157
الهی و ربی من لی غیرک
2714
منم همین شرایط و دارم. ب لحاظ ازمایش و سونو هم هیچ مشکلی ندارم. دکترم میگه فقط و فقط باید اضافه وزنت و کم کنی. چون چربی های بدن در خودش استروژن ذخیره میکنه و تعادل هورمونی رو ب هم میریزه. البته بگم من خیلی چاق نیستم و هفت هشت کیلو اضافه وزن دارم ولی دکتر میگه همینم خیلی زیاده

من داشتم پرید میشدم ولی کم و لکه بود خواستم زیاد بشه و خونریزی شروع بشه بومادرانجوشوندم خوردم و متاسفانه کمتر شد و الان فقط تو واژن خون وجود داره و حتی نیاز به نوار هم نیست الان سه روزه اینطوره چیکار کنمزیاد بشه؟

من داشتم پرید میشدم ولی کم و لکه بود خواستم زیاد بشه و خونریزی شروع بشه بومادرانجوشوندم خوردم و متاس ...

منم خونریزیم کم و کوتاه شده خیلی نگرانم

جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست/هر که را باشد توکل کار او دشوار نیست

منم خونریزیم خیلی کم شده بود .تخمدان هام تنبل شدن .چربی شکمی هم دارم .دکتر بهم دوفاستون داده به همراه اسیدفولیک خیلی حجم خونریزیم زیاد شده .ولی نمیدونم اگه داروها قطع بشه بازم خونریزیم کم میشه یا نه

2706