2703
2553
عنوان

بیمارستان امام حسین

27505 بازدید | 19 پست
سلام خانم ها ایا کسی تو بیمارستان امام حسین دکتر خوب زنان میشناسه...کسی تا حالا اونجا سزارین داشته ...وضعیت بیمارستانش چطوره ... اگر کسی تجربه کرده یا پزشک خوب اونجا میشناسه کمک کنه........من اول تابستون نی نیم به دنیا میاد میخواستم در مورد این بیمارستان اطلاعات داشته باشم.........مرسییییییییی
من یه بار رفتم از همون راه برگشتم باردار بودم سرماخوردم اصلا مراعات نکردن ولی یه دکتر نداشت به داد ادم برسه خیلی بلوشوهههه
انجام کلیه امور عایقکاری در تهران مشاوره و بازدید رایگان 09123340970

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید بیمارستانش جای خوبی نباشه یا مث بیمارستانای خصوصی لوکس نباشه ولی بهترین کادر درمان رو داره چون همشون اعضای هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی هستن یعنی اصلا بیمارستان مال این دانشگاست. همینطور بهترین آی سی یو کشور و تیم آی سی یو تو این بیمارستان هست و در سطح کشور اول شد بین بیمارستانای خصوصی و دولتی
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید
2720
دور از جون شما من هر کیم رفته کشتارگاه امام حسین فوت شده .

اینهمه مشکلاتشو حتی تو تلوزیون ایران هم نشون میده چطور تا حالا ندیدی ؟؟

در ضمن تو اون کشتارگاه همه انترن هستن نه دکتر .

اگر جون خودتو بچت برات مهمه هرگز حتی از کنارشم رد نشو

خانم سوگل کاملا حرفتون دروغه محضه چون حتی اخبار 20:30 هم از اوضاع نابسامان این بیمارستان و شکایات مردم اخبار تهیه کرده
فقط منو دنی مامی
این بیمارستان جدیدا نیمه خصوصی شده.عکس و ایمیل دکتراش تو سایتش هست.من اونجا عمل شدم.بهترین کادر پرستاری رو داره.منم احتمالا زایمانمو اونجا انجام میدم.
این یک جنون منطقیست که میخواهمت هنوز.......حسی به غیر عاشقیست که میخواهمت هنوز....
2714
ما خونمون خیلی به بیمارستان امام حسین نزدیکه و ما هم استفاده می کنیم و زیاد به درمانگاهش مراجعه میکنیم. دکتراش عالین... من پسرم رو زیاد میبرم همه ی پزشکای اطفالش فوق تخصص هستن و کارشون خیلی عالیه دکتر قلب هم پیش آقای حاجی آقاجانی رفتم خوب بود. دکتر کلیه هم پیش خانم برزی رفتم که فوق العاده بودش و .... خلاصه از دکتراش که خیلی مطمینم و بهشون اعتماد کامل دارم. ولی تا حالا تو بخشهای بستریش نرفتم، کسی تجربه ای داره؟ مخصوصا از بخش زایمانش؟ کسی اونجا زایمان کرده؟
یه بار شدید سرفه میکردم رفتم اونجا ،چندتا انترن بودن داشتن آموزش میدیدن،خلاصه نوبت من شد بهم گفت چراغ قوه گوشیتو روشن کن میخوام داخل گلوتو ببینم ،خودشون چراغ گلو نداشتن خلاصه شوهرم عصبانی رفتیم یه جا دیگه!! البته یه بارم شوهرم سنگ کلیه داشت شدید دردش گرفته بود اورژانسی بردیم امام حسین چشتون روز بد نبینه شوهرم با اون درد وحشتناک یه ساعت اونجا بود ولی هیچ کس به دادش نرسید بهش که میگفتیم داد میزدن!!خدا گذر هیچ کس و ننداز اونورا!!
دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.

اگه بیمارستان امام حسین اصفهان که برای کودکانه رو میگید !!وای که این بیمارستان از نظر رسیدگی افتضاحه . از قسمت بستری کردنش گرفته تا اخر. من بچمو اوردم . یعنی اینقدر حرص خوردم فقط نفرینشون میکردم. همه چی بی نظم. تو اتاقا ملافه ها و پتو ‌پک نمیشن. همینجوری در معرض هوان. سرویس بهداشتی نکبت بود حالمون بهم میخورد استفاده کنیم. ( بیمارستان اطفاله باید دائم تمیز و استریل و ضد عفونی بشه). بچه من سند داشت و باید پمپرسشو سوراخ میکردیم . یه قیچی میخواستم . اولا که به سختی میشه یه پرستارو باش حرف بزنی. بعد بهم میگه خودت برو از تو اتاق نمونه گیری قیچی بردار. تازه اونجا هم نبوده. کیف وسایل نمیدن . از لیوان آب و دمپایی  خبری نیست. نمیزارن بچه همراه داشته باشه جز مادر و با زور و التماس  یه زن دیگه مثل مادربزرگ که واقعا اون قدرت و تحمل و صبر و ارامشی که مادر بچه نیاز داره رو نداره. یعنی اگر نیاز باشه پدر بچه باشه نمیزارن اذیت میکنن توهین میکنن. انتظاماتش مثل سگ میمونن وحشیا. انگار نه انگار پدر و مادرا بچه مریض دارن اونجا و نیازه بهشون ارامش داده بشه. عمل ها ساعت مشخص نداره. بچه ها رو میگن از ۲و ۳ صبح ناشتا باشن بعد یهو تا ۱-۲ ظهر عمل نمیکنن . یعنی مثلا بچه ۴ یا ۸ یا ۱۲ ماهه بیش از ۱۰ ساعت گشنه میمونه.

حتی من تو سطل آشغال مخصوص پوشک سوسک فاضلاب زنده دیدم رفتم گفتم سوسک هست میخندن و مسخره میکنن. وای رفتاراشون خیلی بد بود . مریض رو یه بدبخت بی سواد و محتاج میبینن و ذره ای احترام نمیزارن.  همه تصور ها از بیمارستان اطفال یه جای تمیز خاصه که بهداشت بالایی داره ولی .. برای گرفتن اب جوش باید بریم طبقه زیر زمین تهه یه راهرو از شیر آب مثل شیر آب روشوییه دستشویی بین راهی ها. یعنی دکه ی اغذیه فروشی آب جوش نمیده. خلاصه گفتم. شکایت و حرص زیاده. کافیه رندمی به ۱۰ پدر و مادر که بچشونو اونجا آوردن تماس بگیرید ببینین نظرشون چیه. التماس انسانیت. من که با همشون اون دنیا تسویه میکنم.

منظورت بیمارستان امام حسین تو نظام آباد بهش میگن کشتارگاه نه تنها تو بخش زایمان تو همه بخش ها کثیف ب ...

نه عزیزم بیمارستان امام حسین تو خیابان وحید هست خیلی تمیزه من همیشه متخصص زنان اونجا میرم الآنم میخام برای زایمانم برم امام حسین ،نیمه خصوصی هست

دوستان هر جا میرید پیش دکتر ملیحه عرب و دکترای بیمارستان امام حسین تهران نرید . اونا ۲ سال پیش خواهر منو ک فقط برای یه کیست ساده رفت پیششون ،کشتن و جنازشو تحویل ما دادن و با خنده گفتن نمیدونیم چرا مرد ... واقعا معلوم نیست چند نفرو بیگناه قبل از خواهر من کردن زیر خاک . خدا اون وزیر بهداشتم لعنت کنه ک تا توونسته داروی تقلبی وارد کرده ... 

2706