2410
2553
عنوان

میخوام ابروهامو کلفت کنم؟

9411 بازدید | 30 پست
با مداد ابرو کنم؟

یا مداد تاتو؟

میخوام قهو ه ای پررنگ باشه

چه مارکی و چه شماره ای بگیرم؟

ارایشگاه برام این کارو میکگنه؟
در دست قلم دارم از قلب بیان دارم از نزدیک نمی بینم از دور سلام دارم.

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
نمیخوام هاشور بزنمممم

فقط مداد معرفی کنید؟

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
من همیشه همین مشکل داشتم مخصوصا سر درست کردن ابروهام و قرینه در اوردنشون کلی با خودم کلنجار میرفتم اخرش یکی صاف و یکی کج میشد و نمیتونستم دم به ساعت برم ارایشگاه

استنسیل یا همون شابلون طراحی ابرو گرفتم خیلی کارم راحت شده همه مدل ابرو داره و هم نازک و هم کلفت
من گاهی با سایه ابرو و گاهی با مداد تاتو و گاهی هم مازیک تاتو پر میکنم

از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
این استنسیل چیه؟

کارش مثل مداده؟

میشه بگی چه جوریه؟

عزیزم من هر مغازه و پاسازی رفتم پیدا نکردم یعنی اصلن نداشتن که پیدا هم بشه توی اینترنت سرچ کردم از طریق اینترنت سفارش دادم اوردن 12 تومن با هزینه پیک برام تموم شد هشت مدل ابرو داره که میتونی با هم ترکیب یا تنهایی کار کنی هم نازک داره و هم کلفت بستگی به هنر خودت داره دیگه برای قرینه سازی هیچ مشکلی نیست من خیلی کارم راحت شده هر روز یه مدل درست میکنم همه هم میبینن میرن سفارش میدن خیلی خوبه امتحان کن
من خودم بعدا چند مدل دیگه هم درست کردم و الان دارم استفاده میکنم

بزن توی اینترنت شابلون طراحی ابرو خودش برات میاره و شرح میده

از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.
2714
من از اینجا سفارش دادم و خریدم دو روز بعد تحویل گرفتم خیلی جاها توی سایتها داره اما من چون راضی بودم و راحت بود اینجا برید و شابلون طراحی نگاه کنید سفارش بدید http://jazzaabshop.ir/Detail.aspx?q=sa2575&s=9147

من که هیچ وقت نشده بود ابروهام قرینه در بیاد و با هم تفاوتی نداشته باشن مخصوصا زمان جشن و مهمونی کلافه میشدم و اخرش میزدم زیر گریه بس که پاک میکردم و دوباره میکشیدم صورتم کلی سیاه میشد
دیگه از وقتی شابلون گرفتم خیلی راحتم مخصوصا وقتی با ماژیک ابرو میکشم تا چند روز هست و پاک نمیشه و منم چون بچهم کمی جلوی به خودم رسیدن میگیره و وقت کمی دارم دیگه این برام خیلی خوب شده و کلا راحتم

سالسا جون مدل اش جدیده؟

اخه من کلفت میخوام

مدل کلفت هم داره؟

توی همون شابلون دو تا کلفت هم هست تازه اگه راضیت نکنه مثل من وقتی یاد گرفتی میتونی خودت درست کنی و استفاده کنی در موردش سرچ کن در مورد اموزش درست کردن شابلون طراحی ابرو یا استنسیل

من بعدا چند تا مدل کشیدم و درست کردم خیلی راحته
مثلا اینجا طریقه درست کردنشو نوشته هر مدل ابرویی که دوست داری اول بکش بعد طرحشو در بیار http://www.zibasho.com/archives/913
فدات بشممممم عزیزمممم

خیلی کمکم کردی

2706