2726
عنوان

برای دخترم...

37716 بازدید | 1329 پست
امشب دلم خیلی تنگه...

دلم بدجور هوای دخترم رو کرده!!! دختری که نمی دونم روزی در آغوش میگیرمش یا تا ابد در حسرت داشتن و نوازش و درد دل کردن باش می مونم!!؟

حوصله وبلاگ نوشتن رو ندارم! ولی از امروز تا وقتی که دخترم رو بغل کنم همین جا براش می نویسم

برای دخترم...
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
زهرا جون دختر ندارم. ما مشکل داریم و سالهاست دنبال دوا دکتریم و هنوز بچه دار نشدیم
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی نذر کردم ولی جوابم ندادن تا حالا. نمی دونم چیکار کنم دیگه. واقعا درموندم
میدونم سخته ولی سخت تر وقتیه که شش ماه با دخترت حرف بزنی حسش کنی لگد بزنه بعد بره اسمون من عاشق دخترم هستم.من هم براش مینویسم ولی تویه سر رسیدم...منتظرم تا یه روزی بیاد بغلم بگم مامان دنیام تو حسرت نبودنت سوخت.من بیخیال این دنیام به امید دیدن دخترم تو اون دنیاست که دارم اینجا رو تحمل میکنم.
فگوش کوچولوی مامان عاشقتم
ممنونم مریم جون. حتما میخونم

پریسا جون الهی آمین...
وای زهرا جون خیلی سخته...

بچه ها بیشتر از ده ساله منتظرم. خودم دیگه خجالت میکشم به کسی بگم چند ساله
2706