2726
عنوان

معرفی رستورانهای ایران ...کدوم رستوران بریم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 430561 بازدید | 1209 پست
ما هم پنج شنبه پدیده شاندیز دعوت بودیم .تقریبا مثل دفعه قبل بود فقط با افزایش چند درصدی قیمتها:)
...............................
مامی سمی جون دیگه از اسپیو بعید بود سوپ آماده سرو کنه:(
..............................
کسی واسه شام ولنتاین پیشنهادی نداره؟؟
سیمیا رستوران ها بالا و پایین میشن همیشه در کیفیت غذا، باید میانگین رو در نظر گرفت

من پیشنهاد اولم برای ولنتاین رستوران نیلو هست، خودم خیلی وقته توی فکرشم که میز رزرو کنم ..

یکبارم ولنتاین چندسال پیش رفتیم نایب ساعی که اونم بدک نبود، طبقه بالا و آرامش و ازمون عکس یادگاری هم گرفتن :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آتیش پاره جون، ما از اونجا که دیگه سابقه امون رفته بالا، کمتر کافی شاپ میریم، اغلب رستورانی هستیم !

رستوران نیلو رو هم یک شرح کاملی در صفحات قبل من گزاشتم، اگر برگردید عقب میتونید بخونید.
2728
کافی شاپ موکا رو بروی گالری سنگ توی وزرا جای خوب وفوق العاده دنجه قیمتهاش هم خوب بود من هروقت برای خرید میرم وزرا یه سر می رم اونجا تستها وقهوههاش خوبه من عاشق موکاش شدم
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
من گرگان زندگی می کنم...رستوران فردوس(سرحدی) غذاش عالیه و قیمتهاش خیلی خوبه ولی جاش خوب نیست و خیلی خیلی هم شلوغه
ولی رستوران گردان بابا طاهر گرگان علاوه بر خوب بودن غذاش خیلی هم فضاش خوب و رومانتیکه...وقتی میریم رستورانش من خیلیییییییییییییییی حس خوبی دارم.
حتما بیاین گرگان...شهر قشنگیه.
یه (کافی شاپ - رستوران ) تو خیابونه آبان هست .اسمش دقیقا یادم نیست .

از خیابانه کریمخانه زند که وارد خیابان آبان میشید سمت راست خیابان .

نماشم مشکی هست و طبقه بالا سرو میشه ..

قهوهاش خوشمزست .
چه بد که ترخون اون جوری شده بود .

ما که رفتیم همه چی خیلی خوب بود . موقع نهار که رفتیم تقریبا بیشتر میزاش پر بودن .

از غذاهاشم و اردو گرمش و همچنین سالاداشم خیلی راضی بودیم .

مثله بیشتر رستورانها یه کارایی برای درآمد بیشتر میکنن . مثله سرو یه نوشیدنی 5-6 تومنی در شروع کار .

ولی نون گرم نداشتن . خیلی از جاهای با کلاس ندارن . مثلا آاس پ هم نون سرد میاره با پنیر گردو . ولی 7 تومن یه پیش دستیشو حساب میکنه !

ترخون برای شب یلدا از دو روز پیش همه میزاشو رزرو شده بودن و بما نرسید !

شاید فقط اون روزش بد بود شایدم کلا بد شده .

باید برم و بگم که چطور بووووود ..
معرفی یه رستوران محلی

نمیدونم قبلا گفتم یا نه .

دیشب رفتیم می خوش . وقتی داشتم سیب زمینیهاشو میخوردم یهو یاده تاپیک سیمیا جون افتادم..

گفتم درسته که یکم رستورانش محلی هست ولی برای یه شام معمولی خوبه ...

و اما رستوران می خوش ..

پایینه یوسف آباده . دقیقا میشه ضلع شمالی میدان سلماس.

غذاهاش خوشمزن و کمی سبک قدیمی داره . مثلا پیتزاهاشو همون جور درست میکنه که ده سال پیش درست میکرد .

مزشو دوست دارم .

بیشتر از شاتو بریانش خوشم میاد که به دو صورت پرسی و یا ساندویچ هست و من تا الان فقط شاتو بریان پرسیشو خوردم ...

مزشو دوست دارم. مخصوصا سس و قارچهای خوشمزه ایی که روش میریزه ..

سالاد فصلای می خوشم امتحان کنین . کلم بروکلی و جونه گندم همیشه تو سالادش هست و با سس مخصوص سالاد خیلی سازگاری داره ...

و اما قیمتهاش :

واقعا مناسبه .. مثلا پیتزاهاش حدوده 7 تومن و شاتو بریان پرسیش حدوده 8 تومن اینا بود .

از نظر شیکی :

معمولیه . فضاش خیلی بزرگ نیست . بدرد مراسم نمیخوره .. در همون حده یه شام نرمال ..

اگه رفتین نظرتونو بگین ..
من پیتزاهای میخوش رو دوست ندارم:(
خیلی سنگین و کلفته ...از کالباسهای خیلی ارزون و بد مزه استفاده می کنه .با اینکه می دونم خیلی طرفدار داره ولی من دوسش ندارم.
شاتو بریانش رو نخوردم .
سیمیا جون

منم خیلی اون سبک پیتزا رو دوست ندارم . مزش خوبه ولی به سلیقه من نمیخوره که بخوام هوسش کنم .

پیتزاهای می خوش کاملا سبک آمریکاییه ( از این پیتزاهای کلفت و پر ملات ) .

من پیتزای کم پنیر و نازک دوست دارم.

اتفاقا میخوش بهترین نوع خمیر و پنیر و سوسیس و کالباس رو استفاده میکنه.ولی من چند شب پیش بچه ها رو گذاشتیم خونه مامان اینا و رفتیم ژوانی.عالی بود. به نسبت شانلی با اون غذای فوق العاده افتضاحش پیتزا و پاستای ژوانی عالی بود.دیگه هر وقت بخوام پیتزا بخورم میرم ژوانی.فقط افسوس خوردم چرا چند هفته پیش پولم رو ریختم تو سطل آشغال و رفتم شانلی
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2706