2410
2553
عنوان

معرفی رستورانهای ایران ...کدوم رستوران بریم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 430433 بازدید | 1209 پست
توت فرنگی جون خیلی باهات در مورد توسکا نا موافق هستم

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
توت فرنگی جون ..میشه در مورد آدرس دقیق توسکانا /حدود قیمت/فضا و محیط رستوران بیشتر توضیح بدی؟
...............................................................................................................................
نادیا جان اگه لطف کنی پستت رو پاک کنی ممنون میشم عزیزم.
شما می تونستین در قسمت اطلاعیه ها یه تاپیک درست کنین و درخواستتون رو بنویسید.
فکر می کنم اینطوری دوستان بهتر می تونستن بهتون کمک کنن.این تاپیک جای مناسبی برای پست شما نیست .
موفق باشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سفره خانه سیاوش
میدان هفت تیر

جای دنج، محیط گرم و کیفیت غذا متوسط رو به بالا بود، کلاس قیمت هم متوسط بود.. اما در مجموع راضی کننده بود مخصوصا که فضاشو دوست داشتم
برای دسر میوه و چای و کیک و آبمیوه داشتند که اونم خوب بود..

البته برای قرارهای دونفره جاهای بهتری هم میشه پیدا کرد اما برای نهار دسته جمعی و شلوغ پلوغی جای مناسبی بود

:) صاحبشم فوتبالیست سابق آقای گل محمدی بود :)
با اجازه توت فرنگی من جواب میدم وقتی که توت فرنگی اومد اون هم نظرشو بگه

جردن ،خ ظفر (دستگردی )بین مدرس و جردن

حدود قیمت از 7000tشروع میشد پیتزا هاش ،سیما جون برا تابستون هم میتونستی بیرون بشینی هم داخل

این قیمت برا یکی دو ماه پیش است ،توت فرنگی جون ببخشید جای شما جواب دادم مطمئن هستم گلم خودت

بهتر جواب میدی

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
2720
benja جون مرسی از توضیحت
ما دو نفر بودیم یه پیتزا و یه پاستا و سالاد و نوشتابه شد 30 هزار تومن تقریبا نفری 15 تومن در میاد
محیطش خیلی خوب و بزرگ و تمیزه
گارسون های خیلی مودب و خوبی داره
هم سالن داخلی داره هم حیاط
که چون سرده یه عالمه بخاری گرم گذاشتن و خیلی چسبید ما بیرون غذا خوردیم و اصلا هم سردمون نشد
صدای آب هم بود....
تقریبا شلوغ میشه برای روز های تعطیل باید جا رزرو کنید
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!
بچه ها پیشنهاداتتون رو برای ولنتاین هم بگید... رستوران های رمانتیک و آروم و غذاهای خوب و پذیرایی های عالی

شایدم بعضی رستوران ها و کافی شاپ ها برنامه ها یا منوهای خاصی داشته باشند برای ولنتاین

اونها رو هم ذکر کنید...

آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز
مرسی benjaو توت فرنگ عزیز(benja جون من سیمیا هستم :)))بووس)
..............................................................................................................................
مامان سمی جون پیشنهاد خوبیه .
من دنبال یه جای آروم و خلوت هستم .
هر جایی هم که می شناسم واسه ولنتاین خیلی شلوغه :(
سلام بچه ها
منم رفتم رستوران ترخون ولی نسبت به قیمتش خیلی راضی نبودم
البته غذاش خیلی خوب بود
محیطش هم تمیز و شیک بود ولی نمیدونم چرا شاید من اینطوری بودم توش خیلی احساس راحتی نمیکردم
مثلا یه بار از میر اردور استفاده میکردی میخواستی دوباره استفاده کنی راحت نبودی
میز اردورش وسط نیست و درست روبروی پذیرشش هست
من هفته پیش دف رفتم به نظرم اونجا خیلی محیط صمیمی تری داشت
بشقاب مخصوص دف هم خیلی جالب بود
راستی اینم بگم اینجا خیلی جالبه من تازه پیداش کردم
ممنون از کسایی که میان اینجا و می نویسن
2714
من با مامان سمی جون موافقم کافی شاپ های خوب خیلی کم هستند اگه می شناسین راهنمایی کنید ،من و شوشو یه سال ولنتاین اونموقع هنوز دوست بودیم اتفاقی رفتیم یه کافی شاپ بالای برج سفید خیلی کوچیک بود به همه یه قلب قرمز و کارت تبریک ولنتاین می داد البته من خیلی با ولنتاین موافق نیستم اما بهانه خوبیه برای عوض شدن فضا
ما دیشب رفتیم ترخون

بر خلاف تبلیغاتش که نوشته کامل ترین میز اردو اصلا کامل نبود درواقع همون طور که خودشون گفتند فعلا اردور

گرم نداشتند تعداد سالادشون محدود به سه چهار نوع بود الویه خیلی ترش بود بوی تخم مرغ الویه کاملا محسوس بود

سالاد شیرازیش خوب نبود ریز و درشت بود خیار رو درشت خرد کرده بودند بقیه مخلفات ریز بود

نهایتا هم توی صورت حساب پول اردور کامل رو محاسبه کردند

حجم غذاشونم کم بود یعنی باقالی پلو با ماهیچه یه ماهیچه کوچیک بود و توی خورشت خوری آب گوشت کم ریخته بودند

فضاش سرد بود روی بشقاب ها به وضوح اثر لک دیده می شده

رستوران های در کلاس ترخون تا وارد می شیم نون گرم طبخ خودشون رو میارند اینها چند قطعه نون لواش خشک

توی بشقاب گذاشتند آوردند

صورت حساب دو نفر شد 47 تومن برای کباب لقمه و باقالی پلو با ماهیچه و دوتا اردور با نوشابه

راستی ماستشم بد مزه بو د و یه بوی بدی می داد

قبلا دیده بودم که توی سایت فیدیلیو ازش بد نوشتند ولی گفتم شاید کار رقباشون باشه

حالا با چشم خودم دیدم در ضمن در پنجشنبه شب که اوج زمان شلوغی رستوران هاست ما تنها مشتریان اون سالن بودیم

خلاصه از اون جاهایی بود که دیگه مطمئنم گذرم بهش نمی افته

هیچ چیز برای آنهایی که می اندیشند، مُقدس نیست و هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نقد نشود
تاپیک خوبیه

منم یه رستوران کوچیک تو شرق تهران بهتون معرفی می کنم.

رستوران بین المللی کی وان که خیلی کوچیک و جمع و جوره اما غذاهای ایتالیایی و مزیکی خوشمزه ای داره . تهران نو - خیابان دردشت - رستوران کی وان . قیمتهاشم خوبه .
مامان مهشید گل مرسی از توضیحات کاملت در مورد ترخون /همچنین مامان علی عزیز

من برا رمضان قرار بود برم که شوهرم زیاد راضی نبود ،با این توضیحات خوب شد که نرفتیم

خب منم یکم پشت سر اسپیو بگم !!

چند شب پیش رفتیم، سوپ سفارش دادیم که سوپش از این آماه ها بود و فقط مقداری قارچ توش خورد کرده بودن، نانشون کمی سوخته بود!
شیشلیکشون مزه ی پیاز میداد و انقدر چربی اطرافش بود که اصلا خوشمزه نبود، جوجه کبابم که شور بود !

:))))))))

خلاصه ما چون گرسنه بودیم و هوا سرد بود نشستیم و دست و پا شکسته یه چیزایی خوردیم.. اما خب اس پیو همیشه اینجوری نیست، خیلی روزا هم شده رفتیم و غذاهای خوبی خوردیم با قیمت مناسب

مهمترین نکته مثبت اس پیو فضای خیلی زیبا و خوبشه، اینبار ما رفتیم طبقه ی بالا سالن ضیافت، که برای دعوت مهمانی و جمع دوستانه خوب بود
2706