2737
2734
عنوان

معرفی رستورانهای ایران ...کدوم رستوران بریم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 430568 بازدید | 1209 پست
نظورتون هزار یک شب در صادقیه هست اون چطور خوبه راستیغذای که تو ژوانی بوه و خوردین وراضی بودین چی بوده
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ذوستان عزیز میشه بگید هزارو یک شب و ژوانی دقیقا کجا هستند؟ برای سالگرد ازدواج چطورن؟
رستوارن خوب برای سالگرد ازدواج کجا رو پیشنهاد میکننید که استیک هم داشته باشه؟
خانه استیک پاسداران کسی رفته؟
چو شقایق از دل سنگ برآ...
2728
ممنون دوستان از پاسخ ..

من دیدم که توی شانلی به قول شما مراسم هم زیاد میگیرن، مثل سال و چهل و اینا.. برای همین کنجکاو بودم راجع به غذاش اما هیچوقت نرفتیم :)

++ برای استیک خانه استیک نیوشا به شدت تایید میشه! تنها جایی بود که واقعا استیک خوردم :)
چشمک جان ما هم تقریبا دو ماه پیش برای سالگرد ازدواجمون رفتیم خانه استیک پاسداران. من راضی بودم. هم استیک خوب درست شده بود و هم سسش خوشمزه بود. خیلی هم مرتب منظم و خلوت بود. با اینکه فضاش کوچیک بود ولی معذب نبودم. انواع مختلف استیک رو هم داره. هزینه ش هم دو نفری شد تقریبا 55 تومن فکر کنم. البته ما گرونترین غذاش رو تقریبا انتخاب کرده بودیم.
بله منظورم هزار و یکشب صادقیه است.برای سالگرد ازدواج و ... خیلی خوبه.هزار یکشب ابتدای آیت الله کاشانی پشت پارک استقلال یه پاساژ هست به اسم پردیسان روی پشت بوم همون پاساژ تابلو هزار و یکشب هست .خوده رستوران هم زیر زمین همون پاسا‍ژ هست.به شدن غذا و میز اردوش رو تایید میکنم.به جرات میگم میز اردو به این متنوعی و خوشمزگی تا حالا جایی نرفتین.اگر برین حتما خوشتون میاد.
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
ماهفته پیش برای ناهار بوفه اردک آبی رو رفتیم. من تا حالا اردک آبی نرفته بودم.
از میز سالاد و دسرهاش نسبتا خوشم اومد. مخصوصا میز سالادش که انواع مختلف سالاد و خیلی خوشمزه داشت. دسراش هم خوشمزه بود. ولی راستش از قسمت غذاهای اصلیش زیاد خوشم نیومد. حدود 10-12 جور غذا چیده بودن ولی زیاد جالب نبودن. من انتظار غذاهای متنوع تر و با کیفیت تری داشتم. مثلا یک غذایی داشت به نام پلو میگو که باید با ذره بین توش میگو پیدا میکردی. یا ماهیش که اصلا خوشمزه نبود. قسمت نوشیدنی هم دلستر جز بوفه حساب نمیشد و باید 1000 تومن میدادی حساب میکردی و نوشابه رژیمی نداشتن! خلاصه اگه دفعه بعد برم اونجا فقط بوفه سالاد و دسر رو انتخاب میکنم. قیمت بوفه کاملش 23 تومن شده بود.
راستی پرسنلش هم به نسبت جمعیت خیلی کم بودم و یه کار کوچیک داشتی باید 4-5 دقیقه منتظر میموندی
2738
هزار و یک شب یک رستوران سنتیه ....تو طبقه رستورانهایی مثل ژوانی نیست .کلا سیستمش فرق می کنه!البته من قبولش دارم. ..................................................................................................................................... راستی قابل توجه علاقمندان رستوران کوکو : رستوران ایتالیایی کوکو تو نظرسنجی سایتهای مربوط به رستورانها مثل فیدیلو اول شده .
ههههه

چه خبر خوبی سیمیا جون !

البته شایدم این بخاطر اینه که ... هنوز رستوران نیلو رو خیلی ها نمیشناسن .. رستوران هتل نیلو از نظر غذای ایتالیایی به جز پیتزا، خیلی درجه یکه !

و راستی دوستانی که میخوان برای ولنتاین یک جای رمانتیک و شیک و با سرویس و غذای خوب برن، رستوران هتل نیلو رو هم توی لیستشون اضافه کنند
سلام تاپیک مفیدی دارید....کسی منو صدا زد؟؟آخه معلومه که نیوشا حرف نداره....ههههههههههه

منم بندر عباس یه رستوران رفتیم اما اسمش یادم نیست...جوجه مخصوصش عالی بود.کبابش هم همینطور...آدرسش حدودا توی بلوار اصلی ورودی بندر بود، که هتل هم داشت البت ما اون هتل نرفتیم...
امروز هم خوبم ... خیلی خوب ... ممنونتم خدا
2706