2726
عنوان

معرفی رستورانهای ایران ...کدوم رستوران بریم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 430560 بازدید | 1209 پست
یه فست فود جدید کشفیدم...
فست فود تی تو تو میرداماد...خیلی خوب بود.
من فیله سوخاری اش رو تست کردم عالی بود.به نظر من از سوخاری های سوپراستار هم بهتر بود.همبرگر هاش هم خوشمزه بود.
بهترین مزیتش اینه که جاش بزرگه و موقع غذا خوردن مزاحم نداری:)
آدرس:
میرداماد -خیابان دامن افشار
البته آدرس اصلی اش از سمت ظفر میشه .ولی چون تو کوچه اس .از سمت میرداماد خیلی راحت تره...البته یه 10 متری باید تو دامن افشار ورود ممنوع برین ...ولی می دونم که واسه ما ایرانیها اصلا مهم نیست ...تازه با نور بالا هم ورود ممنوع می ریم...هههه:)))))
حتما برین بیاید نظرتون رو بگید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سیما جونم

منم هر وقت کنتاکی بخوام حتما از تیتو میگیرم خوشمزست و خیلی زود میاره ،یه نکته دیگه قیمتش هم خوبه

و سوپر استار به نظر من تاریخ مصرفش تموم شده از نظر کیفیت ،سه سالی میشه ما دیگه طرف سوپر ستار

نمیریم

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
ما دیشب آناندا بودیم .. من قبلا رستوران گیاهی رفته بودم، توی باغ هنرمندان، اما همسری رو میخواستم دعوت کنم یک جای جدید
این شد که رفتیم آناندا توی پاسداران، اختیاریه جنوبی

کلا غذاهای گیاهی یک تفاوت های کوچیکی با غذاهای معمولی دارند، دیشب که ما رفتیم چلوکباب گیاهیشون تموم شده بود و همسری خورشت روز(کرفس) سفارش دادن
خورشت کرفسشون خوب بود، توش از گوشت گیاهی و مرغ گیاهی استفاده کرده بودن، لوبیا هم داشت ! :)
برنج هم خوش طعم بود..

من هم پیتزا پپرونی سفارش دادم، که خیلی متوسط بود، بخاطر اینکه از سوسیس گیاهی درست کرده بودند، مزه ی بیکن های جاهای دیگه رو نمیداد، اگر اینبار برم از غذاهای سرآشپز سفارش میدم

توی حیاط سرسبزشون هم میز و صندلی داشتند که با توجه به سردی هوا کسی از اونجا استفاده نمیکرد

+ اینم بگم که همه ی غذاها با نمک کم سرو میشد، باید یکم نمک میزدی

در مجموع جای دنج و جالبی بود، به تجربه اش میارزید، غذای هردومون با نوشیدنی شد 12 هزارتومان

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ
آیا هوس جوجه کباب کرده اید

آیادنبال یک جای مطمن میگردید ،ما به شما جوجه کباب شکری را معرفی میکنیم خوشمزه ترین جوجه کبابی که

تا الان خورده اید و به معنا ی کامل جوجه کباب

حالا جدا از شوخی واقعا جوجه کبابش کامل و در عین حال کوچولو و خوشمزه من حتما وقتی میریم از حلیم

بادمجونش سفارش میدم ،اومیدوارم شما هم برین و لذت ببرین

آدرسش هست ؛ونک -میدان شیخ بهایی -خ سیول پلاک83 tel;88o43107

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
منم آناندا رفتم. مهمونهای گیاهخوار داشتیم بردمشون اونجا. البته جای دیگه ای هم سراغ نداشتم تنها آدرسم همونجا بود. غذاش خوب بود ولی فضاش خیلی کوچیک بود و کلی تو سرمای پارسال زمستون منتظر موندیم تا یک میز خالی بشه.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

آره من خیلی از شکری راضی هستم یه موقعی هم که خونه سفارش میدم د اغ داغ تحویلم میده الان چند سال مشتری اونجا

هستم با این که ریحون به من نزدیک تره ولی شکری رو ترجیح می دم

بچه ها من چند روز پیش رفتم فست فود (کوکو)،خیلیییییییییییی عالی بود.اگه رفتین حتما پیتزا مکزیکی را امتحان کنید.قیمت غذا هاش هم متوسط رو به بالا است ولی فضای دنج و جالبی داره.خیابان وزرا بالاتر از سینما آزادی
الینا

من قبلا کابوکی رو معرفی کردم اما بعضی دوستان رفتن و اگر صفحات قبل رو بخونی اصلا نپسندیدن، الان که دیدم کابوکی رو معرفی کردی یکم امیدوار شدم که ذائقه ام اونقدرم بد نیست

Vida

بحث های قبلی رو بخون، اینجا چندنفر هستند (از جمله صاحب تاپیک) که مشتری کوکو بیدن ! تازه کشف کردیم هممون وقتی میریم یه جای مشترک میشینیم :)

شما کجا نشستید؟
2706