2737
2734
عنوان

معرفی رستورانهای ایران ...کدوم رستوران بریم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 430568 بازدید | 1209 پست
من رستوران ژوانی توی مرزداران رو پیشنهاد می کنم. رستوران ایتالیایی است که غذای با کیفیت با قیمت مناسب داره. کیفیت غذاش واقعاٌ خوبه ، پرسنل مودبی داره و در مجموع به آدم خوش می گذره. شنیدم شعبه دومش هم توی جردن افتتاح شده.
لیست زیر رستورانهایی هست که تا اینجا به هر دلیلی دوستان پیشنهاد داده اند نروید!!!!!!!!
1-چلوکبابی رفتاری
2-رستوران لمزی
3-بوفه اسفندیار
4-رستوران کسری
5-بوفه حاتم
6-رستوران باغ بهشت (دربند)
7-رستوران اویا
8-رستوران موبیدیک
9-رستوران پاریس
10-فست فود سند باد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موبی دیک توی خیابان سپهبد قرنی رو من هم اکیدا توصیه میکنم نرید.... فضای کثیف و شلوغ

کیفیت و مزه غذاها فاجعه

بوفه غذاهای فرنگی نایب هم که توی وزرا هست من اوایل افتتاحش رفتم و اصلا غذای فرنگی در کار نبود و جیبمون خالی شد و چندتا تیکه جوجه کباب خوردیم و کباب و برنج و ...... نوشیدنی و سالاد هم هزینه جدا داشت

پول سرویس یادم نیست میگرفت یا نه

خلاصه من اصلا راضی نبودم
2728
و اما رستورانای خوب اصفهان
رستوران خوان گستر خ جلفا جنب کلیسا وانک
رستوان زاگرس بالای کوه صفه سرویس داره میبرن بالا
همه رستورانای هتل عباسی
رستوران ترکیه ای اتایار سپاهان شهر
رستوران شید رخ خیابون توحید
رستوران گردون هتل اسمان
مرسی مهدیه جون
من 3سال پیش اصفهان بودم .اصفهانیا عجیب از چلوکبابی شهرزاد تعریف می کردن !
ماهم رفتیم ببینیم چه خبره .ولی خیلی معمولی بود!!!!!!!!!!
دکورشم که خیلی قدیمیه وتو ذوق می زنه .
اما این رستورانهایی که معرفی کردی رو نرفتم .
2738
سلام.....خیلی جاهایی رو که گفتی بدن شدیدا باهات موافقن به خصوص پاریس.....سندباد......لمزی......باغ بهشت.....شدیدا افتضاح هستن....شدیدا
پاریس که خودشو مسخره کرده 3 نفری منو پسرم و شوهرم رفتیم 190....میارزه؟
امیدوار جون 20 تیک یوسف آباده، بین خیابون 55 و 57. همونجوری که سیمیا جون گفت جاش بزرگ نیست و خیلی شلوغ میشه ولی خوب خوشمزس به نظرم.

Titwo هم میرداماد خیابون دفینه. همون خیابونی که سرش موزه پوله.
مهدیه جون سلام.پارسال که ما رفته بودیم اصفهان.به ما گفتنداینجابهترین بریونی رو بریونی اعظم داره.ماهم رفتیم.خیلی خیلی شلوغ بود . من اولین باری بود که بریونی میخوردم.به نظرم خوب اومد.
من شنیدم که رستوران river side جاجرود خیلی خیلی رستوران خوبیه والبته گرون.غذاهای خاصی هم داره مثل اردک و غازو....نمیدونم کجای جاجروده.تا حالا نرفتم.اگر کسی رفته و میدونه کجاست لطفا با جزئیات به ما هم بگه.ممنون.
رستوران دیگه ایی که امروز معرفی میکنم اطلاق عنوان غذا خوری بیشتر بهش میاد شایدم بیشترتون دیده باشیدش واون اش وحلیم سید مهدی واقع در میدان تجریش همن سمتی که به طرف امام زاده میریم یکبار رفتیم اونجا مزه اش وحلیمش خیلی خوب بود رستوران به نسبت تمیزی بود ولی چون تو زمستون بو د بوی نفت اذیتم کرد در ضمن وقتی رفتم کشک اضافه بگیرم دیدم اون اقایی که غذا میکشه مشغول سیگار کشیدنه اونم سر پاتیل اش بعدا دیگه نرفتم اونجا الان دوباره هوس کردم شاید چشممو رو این عیبش ببندم و دوباره برم در ضمن من شنیدم اش وحلیم نیکو صفتم که توی میدون انقلابه خوبه ولی تجربه شخصی ندارم حالا اگه کسی چیزی در بارش میدونه بگه.(از همه کسایی که این تاپیکو میخونند با اجازه مدیر تاپیک در خواست میکنم اگه رستورانهای متوسط اعم از ساندویچی و فست فود یا غذای ایرانی رفتند که چندان لوکس نبوده ولی سرویس دهی و غذای خوبی داشتند به دیگران معرفی کنند چون نمیتوان همیشه رستوران رفتن رو منوط به وجود رستوران لوکس کرد)

هیچ چیز برای آنهایی که می اندیشند، مُقدس نیست و هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نقد نشود
رستوران اسپیو:درکه -میدون درکه -سمت راست
کباباش خیلی عالیه .جاش خیلی بزرگه ولی بازم شلوغه .من میزوصندلیش رو ترجیح میدم ولی تخت های خیلی تمیز وخوشگلی داره .به درده مهمونی های خونوادگی می خوره ...قیمتش خوبه به کیفیتش می ارزه .
یکی از جاهاییه که توصیه می کنم اگه نرفتین حتما برید.
.............
آش سیدمهدی هم خوبه ...مامان مهشید بعضی اوقات باید چشمامون رو ببندیم ویه چیزهایی رو نبینیم .چون هیچ رستورانی اون طور که ما می خوایم بهداشت رو رعایت نمی کنه .
2706