نی نی سایت > تبادل نظر > والدين و كودكان (بدو تولد تا 8 سالگي) > روزهاي بعد از زايمان و ورود نوزاد > چه مارك شيرخشك خارجي بهترين شيرخشك براي نوزاد است؟؟

موضوع: چه مارك شيرخشك خارجي بهترين شيرخشك براي نوزاد است؟؟ + اظهار نظر

1   2   3  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
آرزو پست ها : 243عضویت:1389/3/25
1389/4/22 - 12:56 عصر
نانا جون فكر كنم بتوني بدي
mami_aria پست ها : 392عضویت:1389/3/10
1389/4/22 - 1:15 عصر
مامان باران جان من ايران نيستم . پس هر كدوم از شير ها كه بهتر ه بگيد كه بگيرم . ممنون

الان كه اسم چند تا را يادداشت كردم ( نان 1 . نان 2 . اس ام اي گلد . پروگرس . سيميلاك 2 .بيوميل 1 )
حالا نميدونم كه كدومش بهتره يعني به مذاق كوچولو ها سازگاره .
راستي هر قوطي شير براي چند روز كافي هست؟
1389/4/22 - 1:15 عصر
مامان باران جان من ايران نيستم . پس هر كدوم از شير ها كه بهتر ه بگيد كه بگيرم . ممنون

الان كه اسم چند تا را يادداشت كردم ( نان 1 . نان 2 . اس ام اي گلد . پروگرس . سيميلاك 2 .بيوميل 1 )
حالا نميدونم كه كدومش بهتره يعني به مذاق كوچولو ها سازگاره .
راستي هر قوطي شير براي چند روز كافي هست؟
Leila* پست ها : 1138عضویت:1388/1/21
1389/4/22 - 2:20 عصر
سلام به همگي دوستان عزيز كسي ميدونه شير خشك نان 3 تو ايران وجود داره يانه مال بچه هاي 9 ماه به بالاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پريسا مامان پانته آ پست ها : 322عضویت:1388/10/25
1389/4/22 - 3:47 عصر
مامان آريا اينا تو ايران بهترينن ولي اگه سرچ كني ميبيني تو رتبه بندي قرار نگرفتن شيرINFAMILالآن حرف اول را ميرنه كه تو ايران به علت تحريم نيست ولي تو ايران نان و ا س ام اي از همه بهتره به شرطي كه به ني ني بسازه
پريسا مامان پانته آ پست ها : 322عضویت:1388/10/25
1389/4/22 - 3:51 عصر
ضمنا نان 2 واس ام اي پروگرس و سيميلاك 2 مال 6 ماه به بعده
1389/4/22 - 4:14 عصر
پريسا مامان پانته آ
جان پس اين كه گفتي خوبه بگيرم ؟ شما خودت استفاده كردي ؟
سارا * متين * پست ها : 4885عضویت:1388/7/29
1389/4/22 - 4:51 عصر
از نان استفاده نكن چون شكم و سفت ميكنه
فقط بيوميل 1 - شيرين نيست و براي مادرهايي خوبه كه هم شير خودشون رو ميدن هم شير خشك 2- چاق كاذب نمياره 3- به شير مادر مواد خيلي نزديكه
خدايا ازت سپاس گذارم به خاطر اينکه به زندگيم برکت داده اي و اکنون از راههايي که گمان دارم يا گمان ندارم، آرزوهايم را در جهت خير و صلاح همگان، برآورده مي کني!
سارا * متين * پست ها : 4885عضویت:1388/7/29
1389/4/22 - 4:52 عصر
از نان استفاده نكن چون شكم و سفت ميكنه
فقط بيوميل 1 - شيرين نيست و براي مادرهايي خوبه كه هم شير خودشون رو ميدن هم شير خشك 2- چاقي كاذب نمياره 3- به شير مادر مواد ش خيلي نزديكه
خدايا ازت سپاس گذارم به خاطر اينکه به زندگيم برکت داده اي و اکنون از راههايي که گمان دارم يا گمان ندارم، آرزوهايم را در جهت خير و صلاح همگان، برآورده مي کني!
silviya پست ها : 1748عضویت:1389/4/16
1389/4/23 - 6:16 عصر
عزيزم پسر من تا 2.5 سالگي شير خودم و خورد ولي اون موقع ها تحقيق كرده بودم همه دكترها ميگفتند اس اي ام گلد بهترينه و بيشترين شباهت به شير مادر و داره ولي ميگن بد مزش و بچه هاي تا 6 ماهگي بيشتر نميخورنش و از اون به بعد بايد عوض كرد ولي يهويي ديدي نوزاد شما خورد
از هر طرف که رفتم جز وحشتم نيفزود... زنهار از اين بيابان وين راه بي‌نهايت.
ساغر پست ها : 9عضویت:1389/7/12
1389/7/12 - 11:24 عصر
سلام و خسته نباشيد به ماماناي مهربون:
دوستان من هم همين مشكل دارم.يعني به دلايلي نتونستم شير مادر به امير محمدم بدم.بانظر پزشك ابتدا شير خشك ببلاك دادم كه متاسفانه اسهال شديد كرد.بعد شير خشك al110 دادم.دكترش بهد مدتي شيرشو عوض كرد و نان 1 داد.اصلا پسرم ازش خوشش نمياد بازور بهش ميدم دهنشو محكم ميگيره تا وقتي كه گرسنه ميشه و داره از حال ميره مجبوري ميخوره اصلا وزن نميگيره.الان هم 6 ماهشه دكترش ميگه نان 2 رو بهش بده
نميدونم چيكار كنم اخه نان 1 نمي خوره چه برسه به نان 2
توروخدا درباره شيرخشك خوشمزه راهنماييم كنين.نميدونم چيكار كنم.افسردگي گرفتم.كمكم كنيد و راهنمايي
momozh پست ها : 4753عضویت:1388/9/3
1389/7/16 - 6:27 عصر
دختر من 3 ماهشه و هومانا 1 ميخوره تا حالا مشكلي نداشته
فندق پست ها : 5047عضویت:1388/11/7
1389/7/16 - 9:31 عصر
اولا مهمه كه چه شير خشكي به بچه بسازه.اما شير سيميلاك خيلي خوبه وخوش مزه اما حيف كه به دخترم نمي سازه بيوميل اي آر مي خوره كه خيلي هم بد مزه س
اينها همه اسمش زندگي است...دلتنگي ها....دلخوشي ها.....ثانيه ها....دقيقه ها....حتي اگر تعدادشان به دوبرابر رقمي که برايت نوشتم برسد!!!!!
"مامان يه گل" پست ها : 5899عضویت:1388/5/7
1389/7/24 - 9:55 صبح
اگه لازم باشهدكتر برات مي نويسه .gold از همه بهتره.
ولي سعي كن لا اقل شش ماه اول به بچه ات شير مادر بدي كه بهترينه. بچه كمتر مريض ميشه . و درمان مريضيش هم شير مادره
براي من هم سخت بود 4 روز طول كشيد شير م بياد. ولي دائم بچه رو روي سينه ام نگه مي داشتم. فقط يه روز با تجويز دكتر با قطره چكان كنار سينه ام شير خشك هم دادم (چون بچه زردي داشت و نبايد گرسنه مي موند)
در ضمن اوايل شير دادن خيلي دردناكه و سخته . اما اگه صبور باشي بعد يه ماه مي فهمي شير خودت رو بدي خيلي راحتتري تا شير خشك.
من از داروهاي تقويتي كه دكترم داده كلسيم و مولتي ويتامين و آهن و ليدي ميل و قطره شير افزا هم استفاده مي كنم. صبحانه خامه و نون مي خورم و در روز سعي مي كنم يه بطري شير يك ليتري رو بخورم.
هواي پاک حق مسلم ماست مي خواهيم زنده بمانيم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&postID=27875926#27875926
باباي پسرم پست ها : 3054عضویت:1386/10/4
1389/7/24 - 10:34 صبح
با اجازه خانم ها من هم پديا شور رو معرفي ميكنم ..... مزه اش خوبه و اكثر بچه ها با رغبت ميخورند .... براي وزن گيري بچه ها هم خيلي خوبه .... البته براي بچه هاي زير يك سال تجويز نميشه و مال بالاي يك ساله ....
bita 77 پست ها : 110عضویت:1389/5/25
1389/7/28 - 11:55 صبح
توي بيمارستان آبان به بچه ها مارك ب.ب.لاك ميدادن و منم مواقعي كه نميتونستم شير خودمو به پسرم بدم همين ماركو دادم و اونم خوب مي خورد تحت ليسانس نان فرانسه است و كاملا هم راضي بودم
aryana پست ها : 1413عضویت:1389/4/29
1389/7/28 - 12:20 عصر
سلام بچه ها.بين شما ها كه مامان شديد كسي هست كه سينه هاش كوچيك بهشه و به بچش شير بده؟آخه من سينه هام كوچيكه و نگرانم ازين بابت كه نتونم به نيني شير بدم

سحر(مامي بروبچز) پست ها : 674عضویت:1386/8/15
1389/7/28 - 12:44 عصر
من به پسرم هومانا 1 ميدادم فوق العاده س خودت هم كمي مزه ش كني ميبيني عاليه البته الان نميدونم كيفيتش چطوره
مولتي هم خيلي خوبه و از زمان نوزادي من تا الان تو بازار هستش
و بچه خوب وزن ميگيره طوري كه من 9 ماهه بودم 17 كيلو وزن داشتم

نه آريانا جان شيرت ربطي نداره به بزرگي و كوچكي سينه بعضيا سينه هاشون كوچيكه ولي چه شيري دارند
من ميگم شير خشك را كمكي به نوزاد بديد

من جواهري زايمان كردم و دخترم هم ميخوام اونجا به دنيا بيارم اونجا مخالف شديد شير خشكند ولي من تا شيرم حسابي بياد بايد يك كم شير خشك با خودم ببرم و كمي ترنجبين و اينا و شير خودم را كمكي ميدم نميخوام بچه ام مثل پسرم زردي بگيره در اثر كمي شيرم
اين زردي بچه ها ميشه پول تو جيب بيمارستانها و براي همين هم ميگن شير خودتونو بديد
وگرنه كسي دلش واسه ني ني هاي ما نسوخته

آتنا جون ليدي ميل همون قطره شير افزا هستش؟من كه از خدامه شير داشته باشم.
در آن سراي كه زن نيست انس و شفقت نيست /در آن وجود كه دل مرد مرده است روان
مجيد پست ها : 1عضویت:1389/10/9
1389/10/9 - 11:30 عصر
سلام به همگي
من كاملا اتفاقي به فروم شما اومدم ولي چيزايي ديدم كه نتونستم هيچي نگم
اين بحث هايي كه شما دارين اينجا راجع به شير خشك مي كنين خيلي اشتباهه چون تا اونجايي كه من مطالبو خوندم عملا با مسئله كاملا بازاري برخورد شده و مثلا در جواب اينكه چه شيري واسه كوچولو خوبه ليستي از شير هاي موجود كه هر كدوم استفاده ي منحصر به خودش داره رو گذاشتين كه گهگاه باعث عوارض جبران ناپذير در نوزاد ميشه،لطفا كمي منطقي تر راجع به مسائل بهداشتي اقدام و تصميم گيري كنيد شير خشك كه نبايد با مذاق جور باشه يا اينكه يبوست در بچه ها مخصوصا زير يك سال علل شناخته شده و گهگاه خطرناكي رو داره و نبايد همينجوري به شير خشك ربطش داد كما اينكه شيرهايي كه كلسيم بالا دارن مثل شيرهاي مخصوص نوزادان نارس اگر در بقيه استفاده بشن يبوست ميدن
به طور كلي شيرهايي كه پره pre در اسمشون هست از اين انواع هستن.يادتون باشه كه شيرمادر رو به هيچ وجه قطع نكنين
اون عزيزي كه نميخواد پول زرديه بچش بره تو جيب بيمارستان بدونه كه ترنجبين دواي زردي نيست و در ضمن اگر بچش شير خشكي بشه صدها برابرشو بابت اسهال آسم و ساير امراض بده به بيمارستان و جواب درست هم نگيره
لطفا يادتون باشه بچتون با ماشين فرق داره كه بشينين راجع به روغن ترمزش بحث كنين و خودتون فيلترشو عوض كنين كه پول مكانيك ندين
بهتره تو اين سايت ها راجع به مسايل اجتماعي و تربيتي بحث كنين و از تجارب هم استفاده كنين و در حيطه هاي مربوط به سلامت با متخصصين مشورت كنين
منو ببخشيد ولي وظيفه ي حرفه ايم ايجاب مي كنه اينارو بگم چون عواقبشو زياد ديدم
موفق باشيد
atoosa پست ها : 7476عضویت:1388/1/23
1389/10/12 - 11:40 صبح
ترنجبين خيلي عاليه من دكترم از ماه هاي اول بارداري گفت بخورم من خوردم و وقتي دنيا اومد دكتر دخترم گفت حتما به دخترم بدم منم دادم ولي خداروشكر تا الان نه زردي گرفته نه مريضي ديگه اي شير خشكم من اس ام اي گلد مي دم و شير خودم خيلي عاليه
كشتي نوح را يك غير حرفه اي ساخت و تايتانيك را متخصصين. منتظر متخصصين نمانيد..
1   2   3  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: