2703
2553
عنوان

چه مارک شیرخشک خارجی بهترین شیرخشک برای نوزاد است؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 347560 بازدید | 96 پست
سلام و خسته نباشید به مامانای مهربون:
دوستان من هم همین مشکل دارم.یعنی به دلایلی نتونستم شیر مادر به امیر محمدم بدم.بانظر پزشک ابتدا شیر خشک ببلاک دادم که متاسفانه اسهال شدید کرد.بعد شیر خشک al110 دادم.دکترش بهد مدتی شیرشو عوض کرد و نان 1 داد.اصلا پسرم ازش خوشش نمیاد بازور بهش میدم دهنشو محکم میگیره تا وقتی که گرسنه میشه و داره از حال میره مجبوری میخوره اصلا وزن نمیگیره.الان هم 6 ماهشه دکترش میگه نان 2 رو بهش بده
نمیدونم چیکار کنم اخه نان 1 نمی خوره چه برسه به نان 2
توروخدا درباره شیرخشک خوشمزه راهنماییم کنین.نمیدونم چیکار کنم.افسردگی گرفتم.کمکم کنید و راهنمایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا مهمه که چه شیر خشکی به بچه بسازه.اما شیر سیمیلاک خیلی خوبه وخوش مزه اما حیف که به دخترم نمی سازه بیومیل ای آر می خوره که خیلی هم بد مزه س
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
اگه لازم باشهدکتر برات می نویسه .gold از همه بهتره.
ولی سعی کن لا اقل شش ماه اول به بچه ات شیر مادر بدی که بهترینه. بچه کمتر مریض میشه . و درمان مریضیش هم شیر مادره
برای من هم سخت بود 4 روز طول کشید شیر م بیاد. ولی دائم بچه رو روی سینه ام نگه می داشتم. فقط یه روز با تجویز دکتر با قطره چکان کنار سینه ام شیر خشک هم دادم (چون بچه زردی داشت و نباید گرسنه می موند)
در ضمن اوایل شیر دادن خیلی دردناکه و سخته . اما اگه صبور باشی بعد یه ماه می فهمی شیر خودت رو بدی خیلی راحتتری تا شیر خشک.
من از داروهای تقویتی که دکترم داده کلسیم و مولتی ویتامین و آهن و لیدی میل و قطره شیر افزا هم استفاده می کنم. صبحانه خامه و نون می خورم و در روز سعی می کنم یه بطری شیر یک لیتری رو بخورم.
2720
با اجازه خانم ها من هم پدیا شور رو معرفی میکنم ..... مزه اش خوبه و اکثر بچه ها با رغبت میخورند .... برای وزن گیری بچه ها هم خیلی خوبه .... البته برای بچه های زیر یک سال تجویز نمیشه و مال بالای یک ساله ....
توی بیمارستان آبان به بچه ها مارک ب.ب.لاک میدادن و منم مواقعی که نمیتونستم شیر خودمو به پسرم بدم همین مارکو دادم و اونم خوب می خورد تحت لیسانس نان فرانسه است و کاملا هم راضی بودم
من به پسرم هومانا 1 میدادم فوق العاده س خودت هم کمی مزه ش کنی میبینی عالیه البته الان نمیدونم کیفیتش چطوره
مولتی هم خیلی خوبه و از زمان نوزادی من تا الان تو بازار هستش
و بچه خوب وزن میگیره طوری که من 9 ماهه بودم 17 کیلو وزن داشتم

نه آریانا جان شیرت ربطی نداره به بزرگی و کوچکی سینه بعضیا سینه هاشون کوچیکه ولی چه شیری دارند
من میگم شیر خشک را کمکی به نوزاد بدید

من جواهری زایمان کردم و دخترم هم میخوام اونجا به دنیا بیارم اونجا مخالف شدید شیر خشکند ولی من تا شیرم حسابی بیاد باید یک کم شیر خشک با خودم ببرم و کمی ترنجبین و اینا و شیر خودم را کمکی میدم نمیخوام بچه ام مثل پسرم زردی بگیره در اثر کمی شیرم
این زردی بچه ها میشه پول تو جیب بیمارستانها و برای همین هم میگن شیر خودتونو بدید
وگرنه کسی دلش واسه نی نی های ما نسوخته

آتنا جون لیدی میل همون قطره شیر افزا هستش؟من که از خدامه شیر داشته باشم.
در آن سرای که زن نیست انس و شفقت نیست /در آن وجود که دل مرد مرده است روان
2714
سلام به همگی من کاملا اتفاقی به فروم شما اومدم ولی چیزایی دیدم که نتونستم هیچی نگم این بحث هایی که شما دارین اینجا راجع به شیر خشک می کنین خیلی اشتباهه چون تا اونجایی که من مطالبو خوندم عملا با مسئله کاملا بازاری برخورد شده و مثلا در جواب اینکه چه شیری واسه کوچولو خوبه لیستی از شیر های موجود که هر کدوم استفاده ی منحصر به خودش داره رو گذاشتین که گهگاه باعث عوارض جبران ناپذیر در نوزاد میشه،لطفا کمی منطقی تر راجع به مسائل بهداشتی اقدام و تصمیم گیری کنید شیر خشک که نباید با مذاق جور باشه یا اینکه یبوست در بچه ها مخصوصا زیر یک سال علل شناخته شده و گهگاه خطرناکی رو داره و نباید همینجوری به شیر خشک ربطش داد کما اینکه شیرهایی که کلسیم بالا دارن مثل شیرهای مخصوص نوزادان نارس اگر در بقیه استفاده بشن یبوست میدن به طور کلی شیرهایی که پره pre در اسمشون هست از این انواع هستن.یادتون باشه که شیرمادر رو به هیچ وجه قطع نکنین اون عزیزی که نمیخواد پول زردیه بچش بره تو جیب بیمارستان بدونه که ترنجبین دوای زردی نیست و در ضمن اگر بچش شیر خشکی بشه صدها برابرشو بابت اسهال آسم و سایر امراض بده به بیمارستان و جواب درست هم نگیره لطفا یادتون باشه بچتون با ماشین فرق داره که بشینین راجع به روغن ترمزش بحث کنین و خودتون فیلترشو عوض کنین که پول مکانیک ندین بهتره تو این سایت ها راجع به مسایل اجتماعی و تربیتی بحث کنین و از تجارب هم استفاده کنین و در حیطه های مربوط به سلامت با متخصصین مشورت کنین منو ببخشید ولی وظیفه ی حرفه ایم ایجاب می کنه اینارو بگم چون عواقبشو زیاد دیدم موفق باشید
ترنجبین خیلی عالیه من دکترم از ماه های اول بارداری گفت بخورم من خوردم و وقتی دنیا اومد دکتر دخترم گفت حتما به دخترم بدم منم دادم ولی خداروشکر تا الان نه زردی گرفته نه مریضی دیگه ای شیر خشکم من اس ام ای گلد می دم و شیر خودم خیلی عالیه
فقطططططططططططططط اس ام ای گلد همه دکترها و داروخانه ها اس ام ای گلد پیشنهاد می دن من برادر شوشو دکتر نوزادان می گه اس ام ای گلد بهترین چون نزدیکترین شیر به شیر مادره
منم با نظر بقیه دوستان کاملاً موافقم و بهتون اس ام ای گلد رو توصیه میکنم. چون پسر من هشت ماهه به دنیا اومده بود و وزنش 920/2 کیلو بود. تا دو ماهگی فقط شیر مادر میخورد. و با نظر دکتر اس ام ای گلد رو بعنوان شیر کمکی انتخاب کردیم و دکتر میگفت نزدیکترین شیر به شیر مادره. و پسر من در عرض یکماه 1 کیلو و 200 گرم به وزنش اضافه شد. با توجه به اینکه توی دو ماه اولیه رشد چندانی نکرده بود.
دوست جونا قیمتش چقدر؟

من از ترکیه خریدم 18

ولی از ایران گرفتم 5

ولی اینی که از ایران گرفتم روش فارسی نوشته به دکتره گفتم چرا گفت برچسب فارسی زدیم

شماها که می خرین روش فارسیه؟
2706