2737
2734
کسی هست دکترش ایشون باشه ؟دکتر خوبیه؟
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره عزیزم احتمالا بیمارستان چمران چون بیمه ارتش شدم میخواستم بدونم ایشون چه جور دکتری هستند البته الان دکترم یکی دیگس
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد
2731
مثل اینکه اگه بخوام این بیمارستانو انتخاب کنم باید از شش ماهگی زیر نظر یکی از دکترای اونجا باشم
من دوست دارم سزارین بشم میگن ولی انگار تو این بیمارستان بیشتر طبیعی زایمان می کنند
عمه ی من تو چمران زایمان کرد!
اگه بری مطبشون و بخوای سازرین بشی،مشکلی نیست.......ولی اگه تو درمانگاه بیمارستان پیششون ویزیت بشی،اولویت طبیعیه،اونم قانو بیمارستان و دست دکتر نیست....مگر اینه واسه طبیعی مشکلی داشته باشی!
بیمارستان چمران هم واسه طبیعی و هم سزارین خوبه،ولی جز بیمارستانهایی که واسه طبیعی کادر با تجربه ای داره!
زایمان بدون درد با اپیدورال و در آب هم داره!
آذین جان مرسی از راهنمائیت
زایمان در آب هم داره؟
راستی عمه شما بیمه ارتش داشتند یا تکمیلی؟
دکتر مغازه ای دستمزد جداگانه هم میگرند؟
2738
راستی بیمارستان چمران به حجاب گیر میده؟
سلام.کسی شماره و آدرس جدید مطبش رو داره.من تا پارسال مریضش بودم ولی الان هر چی شماره قبلی رو میگیرم جواب نمیدند.
یه سوال دیگه میگند جدیدا برای زایمان خودش جدا هم پول میگیره.درسته؟کسی چیزی از هزینه زایمانش میدونه؟
نازلی جان زایمان در آب هم داره،من بنر افتتاح زایمان در آب چند وقت پیش تو بیمارستان دیدم....

عمه ی من بیمه ارتش بود و سال 86 زایمان کرد اونجا!
به حجاب هم چند ماهیه گیر میدم یعنی باید از دم درش چادر سر کنی..........حالا چادر رو هر جور بزاری هم مهم نیست،فقط میخوان آبروی چنذ نفری هم که مثل آدم چادر سر میکنن ببرن!!!!!

دکتر مغازه ای دستمزد جدا نمیگیره و تا الانم که من پیششون میرم چیزی دال بر اینکه جدیدا دستمزد میگیرن نشنیدم!

برای طبیعی هم فکر کنم اگه مریض مطبش باشی میاد بالا سرت و و الا فقط روزهایی که شیفتش باشه!

آدرس و شماره تلفن مطب جدیدشون:
خیابان شریعتی،روبروی مترو شریعتی،کوچه زیبا،پلاک 60
تلفن:22008101-22888746
ساعت 5 به بعد روزهای زوج
خیلی خوش اخلاقه و قشنگ به صحبتات گوش میده
فکر کنم دستمزد جدا نمیگیرن

من مطب ویزیت میشم و تو ماه 8 بیمارستانم رو انتخاب میکنم چون تکمیلی هستم مشکلی برای بیمارستان ندارم

خیلی دقیقه و در عین حال ریلکس هم هست من که خیلی دوسش دارم

تند تند هم ادمو سونو و ازمایش نمیفرسته به موقع همرو انجام میده
Lilypie Pregnancy tickers
2706