مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش - صفحه 195 - مینا جون ریحانه بهشتی کیه من اصلا نمیشناسمش؟؟؟؟؟؟؟
نی نی سایت > تبادل نظر > دوران بارداري > آگاهي از بارداري و خوش خبري! > مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

موضوع: مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش + اظهار نظر

صفحه 195 از 800 اول قبلی  190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 12 مهمان
مينا پست ها : 2636عضویت:1391/2/31
1392/2/18 - 2:13 عصر
آره بچه ها همتون شروع کنید به خوردن که میخوایم انیشتین بدیم بیرون.
( آیسان ) پست ها : 245عضویت:1391/12/16
1392/2/18 - 2:13 عصر
مینا جون ریحانه بهشتی کیه من اصلا نمیشناسمش؟؟؟؟؟؟؟
1392/2/18 - 2:15 عصر
آیسان جونم کسی نیست کتابه نداری خیلی کتابه خوبیه همه ی این چیزا رو نوشته توش.
1392/2/18 - 2:16 عصر
آیسان بچه ی من به دنیا اومد مخوام اول بهش بگم بگه قسطنتنیه ببینم چقدر باهوشه.
1392/2/18 - 2:18 عصر
آیسان دکتر تو کجاها زایمان میکنه؟
غزاله پست ها : 2425عضویت:1390/3/15
1392/2/18 - 2:43 عصر
173 تا پست جدید؟؟50 تا هم از قبل مونده وای مشقام عقب افتاددددد

بوسسس میام زودی
ghoo پست ها : 13741عضویت:1388/12/3
1392/2/18 - 3:16 عصر
سلامممممممم
بعد از کلی تاپیک تکونی و پاک کردن پست های واقعا اضافی و خوردن یه چای دیشلمه قند پهلو با خرما در خدمتتونم
الان فقط اگه یکی پیدا می شد ماساژم بده دیگه عااااالی بود خخخخخخخخخخ

پگاه جونم
خوشبحالت که می تونی گهواره رو با 380 بگیری حالا قراره من امشب برم ببینم اخرش چند بهم می ده و بهش توضیح بدم تو کرج قیمت این گهواره خیلی پایین تره
به نظر من که تو هم هر چی زودتر بخرش شاید جنس از قبل داره این فروشگاهه و الان می تونی خوب ازش بخری
راستی این گهواره simplicity جدا هم میشه؟؟ که حالت ساک حمل در بیاد؟؟
من فقط می دونم ارتفاعش قبل تنظیمه و موزیک و آویز و .... داره
من امروز دوباره لیستمو برداشتم و با دو تا از دوستام که الان نی نی یه ساله دارن چک کردمشون دیگه تقریبا دستم اومد چی واجبه بخرم و چی پول الکیه
هر دوتاشونم با تخت پارک به شدت مخالف بودن و می گفتن کاملا اضافیه فقط اون قسمت تعویضش گویا خیلی به دردشون خورده بود
ولی در مورد تشک بازی انگار زیاد به دردشون خورده بود مخصوصا تو مهمونیا می گفتن مثلا از صبح که می ریم خونه مامان یا مادرشوهرمون اینو هم می بریم و کاملا باهاش سرگرمه و از خیلی از اسباب بازیها بیشتر به دردشون خورده
پیشنهادشون هم مارک playgro بود که می گفتن اصلا پرز نمی ده و کاملا بهداشتیه و عروسکاش هم جنسای مرغوبن
منم احتمال زیاد کالسکه کریر و صندلی غذا رو مارک graco بگیرم ولی هنوز دارم می سرچم
فقط نمی دونم کریر بعدا راحت تبدیل به صندلی ماشین میشه یا نه؟؟باز باید صندلی ماشین جدا بخرم ایا؟؟

هدیه جونم
اولا تفلدت مبارکککککک
دوما چه خواب با حالی دیدی
سوما کی میای ایران؟؟

ایسان جونم
اولا تفلد تو هم مبارکککککک
دوما قند ناشتات چند بود؟؟
من قند ناشتام 73 بود و قند یه ساعته ام 133

رز جونمممم
بابا اینقدر نگران نباش
من ضمانت می کنم که هیچ ضرری به نی نی ات نمی رسه
خاطرت جمع جمع

نسیم جونم
چه توقعاتی از من داری هااااااا
من تو عمرم یه خشتک هم ندوختم
تمام دگمه ها و درز و دوزها هم دست مادرشوهرمو می بوسه یا خیاط سر کوچه ههههههه
اونوقت فکر کنم که بشینم تشک بازی و لحاف تشک بدوزم
یعنی اخرش چند برابر پول حروم کردم وکلی اعصاب خودمو همسری رو خرد کردم و دست از پا دراز تر باید برم اماده بگیرم
کردم که میگماااااا
گاهی جو گرفتم و خواستم از خودم هنر در کنم که اخرش به .... خوری افتادم ههههههههه
منم دوس دارم از الان پوشک بگیرم ولی در مورد مارک و سایزش هیچی نمی دونم می ترسم بگیرم بعد به درد نخوره

ابریشم جونممممم
مسئلتن:
اگه ازین کارتون موزی ها بخریم پس گهواره به چه دردی می خوره؟؟؟؟؟
شبا تو همون کارتون موزی می خوابه دیگه روزا هم رو تشک معمولی و تشک بازی و .....
راستی برم مغازه بگم کارتون موزی وخوام یا بگم یه وسیله کارامد جهت جلوگیری از فروپاشی نظام خانواده می خوام؟؟
در مورد وان راستش هنوز موندم اخه امروز یکی از دوستام هم می گفتن حتما بگیر خیلی لازمه باز اون یکی دوستم گفت نه اصن لازم نیست واسه همین گذاشتم فعلا خریداهای واجبترشو بکنم اگه پولی موند حالا شاید یه وان هم خریدم اگه نه که هیچی ههههه
چرا واسه دخملت می خوای دوباره گهواره بخری؟؟ بابا همون یکی پسرتو لحاف تشکشو عوض کن و استفاده کن
شیردوش هم نمی گیرم طبق توضیحات بقیه و تائید همونا امروز توسط دوستام
بابا جان ست غذا خوری می دونم هموناس اب گردون و دیگ مسی ایشالله بعدا واسه جهازش می خرم هههههه
منظورم ازین قاشق حرارتی ها و ظرفهای چسبون رو میز و انبار غذا و ..... بود

غزاله جونم
چی شد رفتی دکتر؟؟؟ زودی بیا خبر بده از خودت ببینم باید سرکلاژ بشی یا نه

میس ماری جونم
منم از واکر خوشم نیومد
روروئک هم که نمی خرم
تخت پارک هم هم
ولی کالسکه چرا نمی خوای بخری؟؟واسه بازار و پارک و مسافرت و مهمونیهای تو باغ و عروسی و ..... خیلی لازم میشه که بچه جای مخصوص خودش داره اینجوری

ساناریا جونم
کتابهای نی نی ات مبارک باشه
بابا هنرمنددددددددد بابا کدبانووووووووو
خیلی حال کردم با این لحاف تشک کار دست خودت
من اگه جای تو بودم تو خونه می دوختم و می فروختم اونم با طرحهی سفارش خود مشتری
من عمراااااا بتونم یه درز مثل این تمییز بدوزم

عاطفه جونم
می بینم که تو هم تصمیم داری هنرمند بشی
خدا پشت و پناهت
هر وقت دوختی زودی عکسشو بذاری تا بهت نمره بدیم

مینا جونمممم
خیلی خوشحال شدم که چیزی نبوده
بوووووووس برای تو و نی نی ات

ماسیش جونم
حالا چرا مشکی؟؟؟؟
ولی از بین اینایی که گفتی مشکی فیروزه ای و مشکی نارنجی جنسیتی نبید

سوسولی جونم
چرا اینقدر کم میای؟؟ هر بار هم میای یه سوال می پرسی و می ری؟؟ بابا یه کم باهامون بحرف جواب سوال بچه ها رو هم بده از خودت بیشتر بگو از خریدات از حس حالت کلا اکتیوتر باش
من هر وقت پستی از تو دیدم یه سوال بود که به محضی که بچه ها جوابشو می دن می ری و باز سری بعد با یه سوال دیگه میای ههههههههه
در مورد این سوالت هم من چیزی نمی دونم
ازین اسمهایی که پیشنهاد دادی منم از ساغر و ساقی خوشم میاد دوستم یه دوقلو دختر داره اسمشون ساغر و ساقی بید خیلی بانمکن

عسل جونم
چه فال با نمکی اومده برات
چرا اینقدر کم میای و تو بحث ها هم اصلا شرکت نمی کنی؟؟؟
چیا خریدی واسه نی نی تا حالا؟؟ از کجاها؟؟
سونوی ان تی رفتی؟؟
من چند باری ازت سوال پرسیدم ولی متوجه شدم انگار پستهای قبل رو نمی خونی واسه همین منم دیگه چیزی واست ننوشتم

دلنیا جونمم
خیلی خیلی خوش اومدی عزیزم
چرا فکر می کردی نی نی نمی مونه خووووو؟؟
منم ماه اول خونریزی و لکه بینی داشتم ولی از اولم همینجا بودم هههههه
الان مشخصاتتو وارد می کنم عسیسم
راستی من کرم ترک شکم موستلا اینجا قیمت کردم 80 تومن بود
ghoo پست ها : 13741عضویت:1388/12/3
1392/2/18 - 3:20 عصر
دوس جونااا
من هنوزم طاق باز می خوابم اکثر اوقات
چه کنم؟؟؟؟؟؟
کندر هر روز باید بخوریم؟؟

غزاله جونی زودی بخون بیا حتماااااا بخونی ها چون بحث های مهمی بیده و تو هم حتما با توجه به تجربه ات باید نظر در کنی از خودت ههههههه
سلين 88 پست ها : 23075عضویت:1391/8/1
1392/2/18 - 3:22 عصر
سلام قو جون
من دیروز رفتم سونو ان تی
همه چیز خداروشکر خوب بود
فقط سونو بعدی رو کی باید بریم؟
       مبارک باشه :)
هوراا پست ها : 86عضویت:1391/8/23
1392/2/18 - 3:45 عصر
سلام خوبید، من هورا هستم�
هورا... ١٨ بهمن... دکتر کرم نیا... صارم تهران...
�همه پست ها رو خوندم و اومدم :-)�یه دوست هم اینجا پیدا کنم یکیه!
هفته دیگه nt دارم. اصلا تهوع نداشتم، همش بدجور گرسنمه، همین باعث شده که نزدیک ٢ کیلو وزنم زیاد بشه، که این خیلی ناراحتم کرده. یک هفته است که مرتب پیاده روی میکنم، دیروز هم رفتم باشگاه ثبت نام کردم، از فردا هفته ای ٤ روز میرم و فقط تردمیل میرم که یه کم روحیه ام شادتر شه.�
چشم انتظارم برم اواسط ٤ که یوگا و آکواژیمناستیک برم.
هنوز هیچی هم برای سیسمونی نخریدم.�
برام دعا کنید :-)
I love You all!
Make a pregnancy ticker
*ساناريا* پست ها : 4146عضویت:1391/5/21
1392/2/18 - 3:53 عصر
سلام خاله های دل قلمبه من و مامانم امروز رفتیم دانشگاه و مامانم فردا برای مصاحبه دکتری دعوت شده ....با نینی هاتون برای مامانم دعا میکنید؟؟؟؟

ارغوان گل جون عزیزم من کارمندم و دارم روی پایان نامه ارشدم کار میکنم یعنی وقتی برای دوخت و دوز برای دیگران ندارم و واقعا اینکارا رو به خاطر لذتی که بم میده میکنم....فدات

عاطفه جون رای پریناتال یه سر به داروخانه شبانه روزی فردوسی دور میدون فاطمی بزنی بد نیست من از اونجا گرفتم

ایسان جون تولدت مبارک.... اینم هدیه من و دردونه

هدیه زندگی عزیزم تولدت مبارک ....تو مثه من غریبی بیا بوثثثث کنم

مینا جون من دلم روشنه که تو هیچ مشکلی نداری....در ضمن کندر من میخورم....یعنی جویدنش برام غیر ممکنه مامان برام کوبیده نوک یه قاشق مربا خوری رو میریزم ته گلوم و سریع روش اب میخورم اینجوری قبوله؟؟؟

قو جون به نظرت اگه لحاف دوز شم درامدش از این کارمندی ننگین بهتره؟؟؟اگه بهتره که برم تو کارش...

همه مامانا .... شما همه باردارین من فردا مصاحبه دکتری دارم خواهش میکنم همین حالا که دارین اینو میخونید یه لحظه برام دعا کنید قبول شم.....مرسی از همه تون
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
1392/2/18 - 3:58 عصر
سلام قو جونم مرسی مبارک باشه همه ی وسالا نی نیت.

قو من از اینترنت و یه منبع مطمئن میدونم که فقط باید ماه چهاررو کندر بخوری روزی اندازه ی یه نخود.

ولی هر کی میدونه از کی نباید طاق باز خوابید بیاد بگه ممنون میشیم.

ساناریا جونم قربونه دلت برم عزیزممممممممم.والله نمی دونم چه جوری باید خورد امروز میرم از عطاری بخرم میپرسم.راستی ساناریا جونم تو از کیه داری این مولتی پریناتال رو میخوری دکترت گفت؟

راستی من دیروز دکتر که بودم چون ماهی نمی تونم بخورم ازش پرسیدم میتونم امگا 3 بخورم گفت بدون جیوه اش رو بخور میخوام بخرم چون برای هوشه بچه خویلیییییییییی خوفه.
1392/2/18 - 4:00 عصر
دوست ها دکتر من گفت فعلا کندر فقط هفته ای یک نخود قورت بده. تازه گفت کنجد روی غذات بپاش، در حالیکه خیلی ها میگن کنجد رو تا آخر حاملگی اصلا نباید خورد! گفت تا هفته ١٦ هم مولتی ویتامین نخورم! کرم موستلا رو هم من قبل عید خریدم ٦٦، از روزی که بیبی چکم مثبت شد، هر روز دارم میزنم، هنوزم فکر کنم تا یه ماه دیگه بره. راستی تو حموم بدنتونو با صابون ویتامین ای بشورید!
سوال؛ هیچکی نرفته بیمارستان صارم، دکتر تغذیه؟ غیر از اونجا هیچکس دکتر تغذیه خوب برای بارداری سراغ نداره؟!!!
Make a pregnancy ticker
1392/2/18 - 4:05 عصر
مینا جان، من از دیروز از دکتر پرسیدم، گفت کلا طاق باز ازین به بعد بیش از ٥-١٠ دقیقه نخواب، سعی کن خودتو عادت بدی به پهلوی چپ بخوابی چون خونرسانی بهتره، اما استرس بخودت نده که حالا حتما پهلوی چپ باشی.
Make a pregnancy ticker
هدیه زندگی پست ها : 51عضویت:1391/12/13
1392/2/18 - 4:07 عصر
هورا جان پهلوی چپ یاراست ؟ اخه من شنیدم چپ سمت قلب خوب نیست
1392/2/18 - 4:10 عصر
هدیه جان من دقیقا اینو پرسیدم، گفت این با اون فرق داره، گفت پهلوی چپ خونرسانی از جفت به جنین بهتره. اما بازم گفت استرس نگیر به کدوم پهلو بخوابی که اصلا خوابت نره، فقط طاق باز نخواب.
Make a pregnancy ticker
*ساناريا* پست ها : 4146عضویت:1391/5/21
1392/2/18 - 4:11 عصر
مینا جون من گوشت و مرغ نمیخورم از وقتی باردار شدم و از هفته 10 پریناتال داده دکترم.....در ضمن منم دلم امگا 3 و نینی باهوش میخواد...

هوراااااا جون من همش رو نینی میخوابم یعنی رو شکم .... شب پا میشم کلی خودمو دعوا میکنم دوباره میخوابم همین که پا میشم میبینم بعله دوباره افتادم رو شکم
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
***عاطفه*** پست ها : 3779عضویت:1391/12/15
1392/2/18 - 4:13 عصر
سلام
قو جون،
گویا طاقباز خوابیدن خیلی خوب نیست و عمل اکسیجن رسونی به جنین خوب صورت نمی گیره، به پهلو بهتره که اونم به پهلوی چپ، چرا که اینجوری به کبد (که خودش عضو خیلی مهمیه) فشار نمیاد و از این حرفا، منم یه جور نمیتونم بخابم هی اینور اونور میشم، جفتمم که شناور بید! فکر کنم اینقدر که ورجه وورجه میکنم کم کم جفتم دربیاد بیرون آویزون شه!!

مینا جون
من دکتر مرصوصی رو نمیشناسم، ولی تو این سایت زیاد اسمشو شنیدم فکر کنم معروف بید!! در مورد خونریزیت هم - با اینکه تخصص زنان دارم- هیچچی نمیدونم، فقط امیدوارم مشکلی نباشه. فقط استرس نداشته باش
مینا جون کندر خوردن زیادی هم خوب نیس، البته همش باز بسنگی به طبیعت مادر داره، چون خود کندر گرم و خشکه، اونایی که طبعشون گرم و خشکه نباید بخورن!! بعدشم هر پی خوردی تا سه ماه، بعدش من شنیدم بچه رو بیش فعال می کنه، من که در کل فکر کنم اندازه دو سه تا دونه عدس تونستم بخورم!! حالت تهوع شدشدی بهم دست میداد، یه جوری که انگار بدنم میخاست پسش بزنه! طاقباز هم کلا از الان نخابی بهتره دیگه... ویتامین و آهن هم از 16 هفته باید بخوری، سونوی سلامتی جنین یا همون آنومالی بین 18 تا 22 هفته ست که بهتری زمانش 20 هفته است و اندام جنین رو بررسی میکنه...

ماسشش جون
به نظرم یه رنگی بخر که توش مشکی نباشه، رنگهای شاد بخر، من که عاشق رنگ فیروزه ایم، مثلا طوسی فیروزه ای بخرف فکر کنم این رنگش جنسیتی نباشه

فنجون جون،
هر کاری کنی بالا بری پایین بیای دوره سرماخوردگی 7 روزه، چه دکتر بری چه نری!! ولی اگه تب داری یا حالت خیلی خوب نیس برو حتما

آیسان جون ،
آه آه ، همین الان برات یه قر دادم!! تفلدت مبارک، ایشالا صد ساله بشی ننه راستی مرسی بابت تلفن 1490
ریحانه بهشتی اسم یه کتابه که آداب مذهبی خوراکی (و البته بیشتر مذهبی) رو گفته البته نگفته کندر کی بخوریم! ولی من شنیدم از سه ماه به بعد باعث بیش فعالی میشه!! کلا به نظرم بی خیال شی بهتره! حالا ما پروفسور شدیم کجا رو گرفتیم که نی نی تو بخاد بگیره خخخخ (یک خانوم پروفسور)

هدیه زندگی جون
به به، تولد تو هم هست! خوبه دیگه اینجا تفلد بارونه امروز، ایشالا که پیر شی ننه

سوسولی جون
منم همیشه بدنم داغه، البته الان فصل گرما هم هست، به نظرم بستگی به طبیعت آدما داره، من گرم مزاجم و همیشه گرمالو... اگه تو هم اینجوری هستی چیزای خنک بخور، مث هندونههههه

آخی عسل جون
چه باحال سپهر امید... اسمایی که انتخاب کردی هم به نظرم خیلی ناز و لطیفن، ایشالا نی نیت سالم به دنیا بیاد و بزرگ شد بهش بگی که اونو از امام رضا گرفتی...

آلاله جون
من که امروز دکتر بودم گفت این دو تا رو بگیری دیگه اسیدفولیکتو قطع کن، اینقدر نایابه که از شهرستان خریدی؟ از کدوم شهر؟
در مورد بیمارستان هم میخای از بابک و شهریار هم قیمت بگیر، شهریار که خصوصیه ولی بابک رو نمیدونم، دوتاشون تامین اجتماعی رو قبول میکنن، یه بیمارستان زنان هم هست اسمش هدایته اونم تامین اجتماعیه، البته فکر کنم طرفهای شریعتی باشه، میلاد هم هست.

ارغوان گل جون،
اشکال نداره... عزیزم اینا هدیه خدا هستن، هر وقت خدا خودش بخاد اونا رو میزاره تو دلمون و هر وقت هم بخاد درشون میراه بیرون!! اگه از نظر شرعی هم مشکلی داشت، حتما تو آیه ها و روایتا میومد که یه جور اقدام کنین بچه تون تو محرم به دنیا نیان!! پس بی خیال این چیزا...

دلنیا جون
خواننده خاموش خوش اومدی! نمیدونم چرا یاد فیلمای اطلاعاتی افتادم!! انگار داشتی هممونو کنترل از راه دور میکردی خخخ تحت تعقیب بودیم انگار!!

سلین جون
به سلامتی عزیزم، مبارک باشه ان تی رفتنت...

هورا جون
خوش اومدی عزیزم، چرا یه دوست، اینجا حداقل 20 تا دوست می یابی... منم تو سن حاملگی تو یه ریز میخوردم یعنی حدود 5، 6 وعده کامل تو روز!!! ببین باشگاه چی میخای بری؟؟؟ بالا پایین پریدن اصلا خوب نیستا (اینو بوعلی سینا گفته) به نظرم پیاده روی بهتر از تردمیله، اونم آروم!! منم فعلا شروع به خرید نکردم!!

ساناریا جون،
تو عجب حال و انگیزه ای داری! یعنی مصاحبه قبول شی میری؟؟؟ 5 ساااااال؟؟؟ راستی رشته ت چیه؟
امیدورام اگه دوس داری قبول شی

غزاله جون
چی شد؟ طول سرویکستو میگم، دکتر رفتی چی گفت؟
ريحانه، 23 مهر 92، شب عيد قربان، بزرگترين عيدي خدا به من و باباش شد...
هدیه زندگی پست ها : 51عضویت:1391/12/13
1392/2/18 - 4:16 عصر
خانم دکتر ساناریا عزیز از حالا واسه ما خانم دکتری
برات دعا کردم موفق باشی عزیزم
***عاطفه*** پست ها : 3779عضویت:1391/12/15
1392/2/18 - 4:26 عصر
ها حالا از خودم بتعریفم من امروز رفتم دکتر و در ابتدا از وضعیت جفتم پرسیدم! و خیلی راحت گفت نمیدونم منظورش چی بوده! floating نداریم آخه!!! منم ازش پرسید چسب قورت بدم بهتر میشه؟؟ خندید و گفت آره!! بنابراین از امشب قراره هر شب یه تیوب چسب رازی قورت بدم بلکه جفتم چسبید به یه جا!!
بعدش گفت بخاب رو تخت! من از خودم تعجب در کردم بعد دیدم ماس ماسکشو گذاشت رو دلم و صدای قلب جوجو رو شنیدم، آخه اولین بار بود با این دستگاهها... بهش گفتم از این به بعد هر سری بیام اینو میذارین؟ گفت آره!! آخ جون، ولی خیلی حال داد، خیلی تند تند میزد!
دیگه برام مولتی پریناتال نوشت و ازم پرسی آهن خارجی بنویسم یا ایرانی؟ گفت ایرانیش ارزونتره! منم گفتم ایرانی بنویس،
گفت دوتاش خوبه فقط ایرانیش یه خورده بدمزه تره ، اینگار داری واقعا حلبی قورت میدی
بعدشم بهش گفتم من میخام طبیعی بزام چجوریه؟ هر وقت دردم گرفت باید زنگ بزنم بهتون بیان بیمارستان؟؟ گفت هر وقت که نه!! نکنه میخای اینقدر بمونه اون تو پیرمرد شه ریشاش سفید شه؟؟!!
خلاصه که یه سونوی آنومالی هم واسم نوشت که حدودا 3 هفته دیگه میرم، میخام 5ش برم که شوشوم هم بیاد باهام! اون موقع جنسیتشو هم میفهمم... آخ جوننن
راستی من یه چیزی میگم مسخلم نکنین، البته از گوگل ایمیج بسیار کمک گرفتما... ولی خب ها این چیزایی که شما دارین میخرین و نمیدونم میگین این خوبه اون نه و از این جور چیزا ، مث تخت پارک و گهواره و ... من اصن نمیدونم اینا چی بیدن و چه شکلی بیدن خیلی شوتمممممم
ريحانه، 23 مهر 92، شب عيد قربان، بزرگترين عيدي خدا به من و باباش شد...
صفحه 195 از 800 اول قبلی  190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: