2703
2553
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218364 بازدید | 15785 پست
بچه ها سلام.خوبین؟نی نی هاتون چطورند؟
بچه ها من ازوقتی سرکلاژشدم همش خوابای بد می بینم.مثلا همین دیشب خواب دیدم نینم مرده اما یه حس خوبی که دوسه روزه به وضوح حس می کنم تکونای پسملمه.بعضی وقتا که ازبس ضربه میزنه هول می کنم نکنه ازاون بچه شیطونا بشه که مامانو به عذاب میذاره.

Lilypie Pregnancy tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پگاه جون سلام. با اجازت همونو سرچ کردم و با اجازت همشون بلا استثنا صفحه پیوند ها بودن!!!! حالا تا شب باید یه چیز خوب دانلود کنم واسه باز کردنشون.
عکس بزار. قو گفت اگه گشت ارشاد بیاد جوابشونو میده!!!!!
خدا نکنه در جست و جو جان
2456
خوش به حالت میس ماری
خیاطی بلد بودن نعمت خیلی بزرگیه
من فقط اشکال هندسی رو بلدم بدوزم

داشتم فکر می کردم برم یه پارچه مرغوب و خوشگل بگیرم سرویس خوابشو خودم بدوزم

در جستجوی رویا
عزیزم وین دایر می گه به هرچی فکر کنی اتفاق می افته
پس به اون زمانی فکر کن که نی نی نازت آروم و معصوم کنارت خوابیده و اونقدر محو تماشاش می شی که دلت نمی یاد پلک به هم بزنی پس تا می تونی بخواب و استراحت کنی که برای اون موقع انرژی داشته باشی

آلاله جان
سعی می کنم ترجمه ش هم برات بذارم

میس ماری واقعن لباس عروسی تو خودت دوختی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه نی نی بعدیت دختر شد قولشو به کسی ندیااااا. عروس خودمه. مادر به این هنرمندی ببین دختر چی بشه!!!!!!

اینم چن تا عسک . امیدوارم به دردتون بخوره:

81346291068958123238.jpg

02307631589583634078.jpg

21083217901348588717.jpg
54496879147767366010.jpg

10241985343893934375.png

Lilypie First Birthday tickers
2714
یه دختر دارم شاه نداره
از خوشگلی ماه نداره
به کس کسونش نمیدم
به همه کسونش نمیدم

به کسی میدم که کس باشه
قبای برش اطلس باشه
شاه اومد با لشگرش
واسه پسر کوچیکترش

شاهزاده ها دور و برش
ایا بدم ؟؟؟ ایا ندم؟؟؟

نه که نمیدم نه که نمیدم
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
سلام به مامانا
میبینم که سیسمونی رو ول کردین و چسبیدین به لباس برای عقد و عروسی و...
من امروز رفتم پیش الماسیان به من گفت نینیم دخمله....منم به همه دنیا خبر دادم....و اکنون در پوست خود نوگونجم
در جستجوی رویا خانوم
همینکه خودت می دونی از عوارض بعد از بیهوشیه خیلی خوبه
بعضی ها همچین تجربیاتی دارن بسته به اینکه دلواپس چی باشن یه تجربه هایی خواهند داشت
ولی موقتیه
هر بار که خواب بد دیدی دیگه بهش فکر نکن برای کسی هم تعریف نکن تمام حواست رو بده به پسرت و سعی کن باهاش حرف بزنی
ذهن آدمیزاد بد چیز غریبیه
هر جا بره آدم رو با خودش می بره
تو قسمت مثبتش رو امتحان کن

ساناریا جان
دختر دار شدن مبارک
ساناریا جون
تبریک میگم عزیز دلم. دختر دار شدنت مبارک.

قو جون
یه پیشنهاد دارم. یه تغییر توو صفحه اول به وجود بیاریم بهتره. اولن که موضوعات زیر هم و ستونی باشن تا بشه راحت بررسی کرد. بعدشم دیگه جنسیت ها رو اضافه کنی خیلی بهتر میشه. من الان یه عده رو میدونم اما کلن یادم میره گیج میشم.
قبلن از همکاری شما سپاس گذارم.........مراد وصله کار.........
Lilypie First Birthday tickers
میس ماری
منم چند تا مدل خوشگل بارداری توی لب تاپم دارم میگردم پیدا شد واست میزارم گلم...

پگاه جون....
کجاشو دیدی نینی من شیشه نداره چیزی بخوره ولی تا دلت بخواد کتاب و پازل و عروسک و ماشین داره ...صندلی غذا هم خیلی خوشگله... به نظرم خیلی به قیمت گرفتی مبارکت باشه

مامان نسیم....
من هر جای دنیا رفتم سهم نینی رو اوردم و الان خیلی خوشحالم با این قیمتا ...مثلا من همون تشک بازی رو از دوبی پارسال گرفتم 80 تومن......تازه یه چیزایی گرفتم که بعضی هاش تو ایران نیست واقعا... ولی شما هم از این به بعد نینی رو فراموش نکن هر جا میری

شیما جون
من اینایی که پرسیدی رو از مدینه خریدم ... دقیقا پشت حرم یه شعبه بزرگ مادر کیر هست که جنساش فوق العاده شیکن...یه سری فروشگاهها هم هستن که مارکن...اگه مامانت از هتل بپرسه بش میگن چه جوری بره...اما یه جایی رو یادمه رفتم همه چیش خوشگل بود حالا یادم نیست اسمش چی بود از شوشو میپرسم بت میگم...اما به مامانت بگو از مدینه خریداشو انجام بده مکه همش بنجول جات داره... البته مدینه هم خیلی بنجل فروشی داره باید بری مارک فروشی ها

قو جون

غصه نخور از این به بعد سفر که بری هیچی واشه خودت نمیخری همه چی میشه مال دخملی....لوسترات هم خوشگل بود

ابریشم و عاطفه
همانا من و نینی سپاسگذار نظرات کارشناسی شما هستیم و ویزیتتون رو حلال کنید..بعدشم عاطفه جون ممنون نمیخواد نقاشی منو بکشی تا فیها خالدونم رو به همه نشون بدی.... والا...

هوراا
عزیزم منم خیلی شنیدم کریر خیلی کاربرد نداره اما برای نصب روی کالسکه دوست دارم خیلی خوشمل میشه... البته من بابام میخواد سیسمونی رو بخره میخوام ببینم میخواد چقدر هزینه کنه بعد تصمیم بگیرم

غزاله جون
جات اینجا خالیه زود خوب شو... همه ما برات دعا میکنیم...
2706