2733
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218383 بازدید | 15785 پست
میس ماری خیلی خوشکله... اما این خانومه حامله نیست، هست؟؟؟ نمیدونم دل آدم بزرگ شه طبقه بالا چی میشه؟!!! ولی در کل خیلی قشنگه مهمتر اینکه پارچه هاش تو مولوی حتما گیر میاد. من دنبال لباس آبی رویال یا طاووسی-طلایی هستم. اگر آبی بود کیف و کفش نقره ای میگیرم اگر طاووسی بود، بژ-طلایی... حالا عکسهای دیگه رو هم بذار اونموقع مقایسه ای نظر میدیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میس ماری جونم! این زنه چرا این شکلیه؟ موهاش چرا اونجوریه! من ترسیدم دیدمش این مدله که 20 کیلو پارچه میخاد! ولی نمیدونم به زن حامله بیاد یا نه! میخای با نرم افزار قوی paint! بردار شکم زنه رو بکش جلو ببین چه شکلی میشه! کلا خوبه بدک نیس یعنی، ولی خیلی هم خوشم نیومد! شایدم قیافه زنه رو دیدم گرخیدم! روم تاثیر منفی گذاشته!! آخه منم حساس خخخخ من نمره 5.634 میدم (یادش بخیر، یکی از استادای لیسانسمون اینجوری نمره میداد!!!!)
اون خواب دیدنات هم مستقیم به ته حلقم هدایت کردم! منم خواب تا دلت میخاد می بینم، ولی دیگه والا خواب کشت جیش و آز واژن و از این چیزا نمی بینم!!! بعدشم فکر نمیکردم 3 کیلو نعنا اینقدر زیاد بشه! همچین که دسته هاشو باز میکردم میشد 20 کیلو!!! مصرفمون خو ززیاده لابد!! آش رشته ، بورانی ماست و اسفناج (با پونه و نعنا و آویشن) ، به به، من اینا رو نخورم میمیرم خو، ولی حالا خیلی زیاد شده، شایدم خشک بشه یه ذره بشه!! حالا اگه دلت خاست بگو برات بفرستم!!
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
عاطفه بابا قیافشو چیکار داری تو؟ قبول دارم البته کمی تا قسمتی هراسناکه!
این زنه که حامله نیست. کلا لباسی که واسه زنای حامله باشه و خوشگل باشه پیدا نکردم. نه تو سایتای ایرانی نه خارجی. همه خیلی ساده هستن. منم گشتم لباسایی که میشه زن حامله هم بپوشه رو انتخاب کردم. از این از زیر سینه گشادا دیگه.
منم نمیدونم اگه شکم خیلی بزرگ شه چه بلایی سر طبقه بالای لباس میاد ولی اگه بخوام اینطور لباسی بدوزم که طبقه اولو جوری طراحی میکنم که بیاد تا زیر شکم، طبقه دوم تا یه ریزه پایین زانو طبقه سوم تا رو زمین.
با نرم افزار بسیار قوی پینت که بلد نیستم کار کنم(!) ولی فتو شاپ رو واردم. یه امتحان میزنم حالا ببینم میشه یا نه!
2731
سلامممممممممم
طبق قولی که به نسیم جونم داده بودم امشب رفتم و از لوستر نی نی ام عسک گرفتم
فقط بین دو تا مدل مونده بودم که اینو انتخاب کردم حالا عکس اونم می ذارم ببینید کدوم قشنگتره فوقش می رم عوضش می کنم

آپلود عکس کوچولوهای فارسی

Lilypie Maternity tickers
دیگه از بقیه مدل هاش روم نشد عسک بگیرم
از بس همه با تعجب نگام کردن ههههههههه منم که خجالتی

میس ماری جونممم
من اصن ازین لباس خوشم نیومد احساس می کنم اگه یه خانم حامله اینو بپوشه میشه شکل پرنسس فیونا زن غول شرک ههههههههههههههههههههههههه
باز عسک در کن تا نظر بدم
نترس بابا عسک لختی بذار اگه گشت ارشاد اومد با من ههههه

عاطفه جونی
بابا تو انگار از کار خوشت میاد کلا هههههههه یه روز قالی میشوری یه روز تراس یه روزم نعنا کارهایی که من تو عمرمممممممم نکردم بابا کدبانوووووووووووو
راستیییییی من فکر می کنم تو دخمل داری هاااااا اینجور که می گی تنبل شدی
اخه من تنها علامتی که از دختردار شدن دازم همین تنبلی بیش از حد و اندازمه

هورا جونم
فهمیدم کدوم جوراب شلواریها رو می گی

2738
قو جونممممم، خیلی خوجله لوستره! من اصن همچین تصوری ازش نداشتم. مبارک باشه، هر دو تا دخترونه ای که گذاشتی خوجلن، من که هر دو رو پسند نمودم!
lمن تا حالا هرچی میدیدم تو این مایه ها بود!! البته تو نت!
آپلود عکس
مال تو خیلی خوب بید، فکر کنم تا دوران کودکی و نوجوانی هم به دردش بخوره، فقط مال نوزادی نیس ...

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
وای قو جوونم ممنوووووووون. چقده اینا خوشگلن، مخصوصا پروانه اولیه، خیلی خوشم اومد، اگه دختر داشتم حتما اون مدلو میگرفتم. مبارک خودت و نینیت باشه عزیزم،
خیلی کار خوبی کردی که عکس گذاشتی حالا کلی ذهنیتم واشد واسه لوستر خریدن، بوووووووووووس

من برم پست ها رو بخونم ببینم چه خبر بید، برمیگردم

سلام مامانا

ابریشم جونم
خجالتم نده دیگه. اما بیا در گوشت یه چی بگم: حال کردم کریرو جز خدا پدر بیامرزا نذاشتی!!!

نازنین جون
اگه پول توو دست و بالت هست برو هرچه سریعتر خرید کن. همین الانم خیلی چیزا نسبت به ماه پیش گرونتر شده.

آتنا جون
پسردار شدنت مبارک . من نسبت به جنسیت نی نی تو هم حس داشتم. حسم میگفت پسره.خلاصه قدمش مبارکه.
واسه کارای سه نقطه اگه بعدش تهوع میگیری شاید دلیلش اینه که یه استرسی در طول اون داستان داری دیگه. خودتو آروم کنی حالتم خوب میشه.
در مورد پوزیشنش هم هر جور که به خودت و مهمتر به نی نی فشار وارد نمیشه. خودت مرز خطرو حس میکنی دیگه.

میس ماری جونم
منم همین مشکل مهد کودک خیابانی رو دارم. خدا نسل اینجور پدر مادرا رو ورداره ما رو خلاص کنه.
به نظر من زودی برو گهواره رو بگیر قیمتا داره نجومی میره بالا.اگه خواستی بگو من آدرس این فروشگاهی که ازش خرید کردم رو واست بذارم.
بابا هنرمند! یعنی خیاطی فولی دیگه. خوش به حالت. من خیلی خیاطی دوس دارم.اما هیچ وقت حوصله ام نشده برم یاد بگیرم.
من توو شماره قبلی نی نی پلاس خوندم که لباسای بارداری دو جورن. یه میخوان شکمو پنهان کنن.یا میخوان به زیبایی نشونش بدن. که این دومی به نظر من شیک تره. با لباس چین داری که میخواد شکمتو بپوشونه شبیه یه خانم چاق به نظر میرسی. اما اگه هنرمندانه لباسی بدوزی که ظرافت تمام بدنتو نشون بده + شکمتو در بهترین فرم, اونوقت یه مامان منتظر به نظر میرسی که البته من دوست تر میدارم.
پارسال یکی از بستگان من توو عروسی خواهرش یه همچین لباسی پوشیده بود خیلی زیبا تر از قبل شده بود حتی.خوب یکی از بی تکرار ترین روزای زندگیشو با یه لباس خوشگل به همه نشون میداد.دیگه همه کلی قربون صدقه خودشو نی نی رفتن.
به نظر من این لباسه میخواد شکمتو قایم کنه. از این حیث من دوستش نمیدارم.
اگه سرچ کنی: pregnant celebrities لباسای خوشگلی میبینی.
من نمیدونم در چه سایزایی هستی الان. اما من این لباسه رو دوست میدارم:
http://upload7.ir/images/60278275603363173328.png

گیسو جون
آره واقعن منم به کارایی صندلی غذا ایمان دارم. چه باحال که میگی از 6 ماه میذارنش که عادت کنه.

نیلی جون
حتمن دکترتو در جریان بذار. این جوری دیگه خیالت راحت تره.

قو جوونم
ارتفاع صندلی غذاهه قابل تنظیمه. چون صندلی و پایه و سینی همه از هم جدا میشن خود صندلیش کاربرد جداگونه داره. البته گفتم که یه مدل گراکو هم این حسن رو داره.
به نظر من کارامد تر از اوناییه که پایه به صندلی فیکس شده.
راجع به لوستر همون اولی که ظاهرن خریدیش قشنگتره. دومی دلگیره.
من نمیدونم چرا هیچ چیز قشنگی واسه پسرا یافت نمیشه آخه. خداییش لوستری که خریدی رو با پسرونه هه مقایسه کن.

عاطفه جون
5شنبه میری آنومالی؟ پس حتمن دستگاهاشون پیشرفته اس. بگو جنسیتشو نشونت بده. من که داشتم دنبال کلمه میگشتم که بگم چی رو نشون بده. خود دکتر حرف گذاشت توو دهنم که : میخوای جنسیتشو نشونت بدم؟ منم سریع استقبال کردم از کلمهه.
نگران خرید نشو.منم چیزای زیادی نخریدم. به قاعده ای که پول دستم اومده خرید کردم. تو هم این کارو بکن حتی اگه 20 تومن دستت میاد برو یه چیزی واسه نی نی بخر مثلن تشک تعویض یا لوازم بهداشتی یا هرچی که به پولت میاد. اینجوری یه هویی سرتو میچرخونی میبینی کلی از خرده ریزه های نی نی رو خریدی.

بچه ها من از فردا امتحانام شروع میشه. واسم دعا کنین.
پگاه جون منم اون مطلبو خوندم. ولی یه مسئله ای هست. ببین الان تازه هیکل من شبیه این زنه شده حالا منهای شکم. من نمیدونم اینقدر اصولی گنده میشم یا نه. یعنی میترسم بشه ماه 6 و ببینم از این ور اون ورم زده بیرون. یعنی لباس اندامی بپوشم و ببینم مثلا ک و ن مبارک و همچنین ر و ن مبارک همینطور از زیر لباس پاشیده بیرون! اون وقت اونو کجای دلم بزارم؟ نه میشه گن پوشید نه میشه بدی صافکاری. اگه یه حامله خیلی خوب بشم این کار جواب میده ولی اگه نشم؟؟ دیگه نمیتونم خیلی هم صبر کنم. عروسی 20 شهریوره من نهایت تا یکم باید تمومش کنم تا آرامش داشته باشم برم دنبال جیگیلی پیگیلیاش. حالا شایدم دیرتر. واقعا نمیدونمممممممم

قو جون همونی که خریدی از بقیش قشنگتره. بقیشو نمیدوستم. مخصوصا پسرونه هاشو. چرا این ریختین؟ فکر میکنن پسرا حتما خلبان و پلیس و عشق ماشین به دنیا میان که اینطوری میسازن؟ ایشششششششش
قو جان
چه لوستر های قشنگی دلم قشنگ آب شد
تو دخترونه ها اون پروانه ای رو من بیشتر دوست داشتم
مرسی که عکس پسرونه هم گذاشتی فکر نمی کردم بشه همیچی چیزای خوشگلی پیدا کرد
مغازه هه تو لاله زار بود؟

آره پگاه جان فکر کنم اقلا اصل کاری هاشو باید برم بگیرم اوضاع خرابه انگار
فقط دو هفته صبر می کنم که نتیجه تست آمنیو م هم بیاد ایشاله به امید خدا خیالم راحت شه بعد جیب پدر و پدربزرگ نی نی رو خالی کنم

درباره چشم هم ، منم از اونایی بودم که دلم رو می گرفتم و قاه قاه به اونایی که اعتقاد داشتن می خندیدم اما بلایی سرم اومد و بعدش که دقت کردم چیزهایی دیدم که الان می تونم یه مقاله در حد پست داکت بنویسم.

میگم بر و بچ لباس هندی تو حاملگی خوشگل میشه یا ایکبیری؟ دیشب داشتم میخوابیدم فکرم رفت به لباس هندی. ولی اصلا نمیتونم تصور کنم که به زن حامله میاد یا نه ولی در هر صورت خیلی خاصه. یه بار واسه آتلیه پوشیدم عکس گرفتم بهم شدید مدید میاد. مثل اینکه یکی دو جا بیشتر هم تو تهران نمیفروشن.

پگاه آدرس جایی که خریدی ازش گهواره رو بزار. اگه فردا نیافتم تو فروشگاه دنیای کودک یا سه نی نی یقین جمعه میام اون وری. جمعه ها بازن؟
2706