2703
2553
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218365 بازدید | 15785 پست
مینا جون شکمو فک کنم از 4 ماهگی سفت بشه بازم مطمئن نیستم اما میدونم که الان زوده
اگه تخمدانت تیر میکشه گهگاهی طبیعیه
انقدر به خودت گیر نده دختر کمتر حساس باشی بهتره
هر انسانی عطری خاص دارد !

گاهی ...

برخی ؛ عجیب بوی خدا می دهند ...

مثل " مادر "
Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش مینا سفت میشه بزرگ میشه ایشالا به سلامتی به دنیا میاااد
راه میره حرف میزنه جیششو میگه و ....
وای دلم غش رفت واسش فسقلوووو

وااای تولد شوشوی منم نزدیکه نمیدونم چی بخرم اصلا چیکار کنم؟؟؟؟؟

گاهی ...

مثل " مادر "
2720
خب دیگه دوست جونا من باید برم
مامی شوشو دعوتم کرده نهار
برم تا دیر نشده
همتونو دوست داااااااااااارم
فعلا بای بای

گاهی ...

مثل " مادر "
2714

چهل نفر... دعای توسل 11 اردیبهشت ولادت حضرت زهرا(س)

1) ساناریا
2) ایسا
3)هدیه زندگی
4)شیوانا
5)رز ماریا
6)ابریشم
7)الهه
8)ارام
9)مامان محمد آرین
10)میس ماری
11)نیلی
12)عاطفه
13)زمانه
14)هیوا
15)نیکا
16)مهسا
17)اتنا جون
18)یلی تپلو
19)پگاه
20)دنیا
21)مینا
22) فرشته مهربون
23)گیس گلابتون
24) الاله
25)شیرین بانو
26)رز
27)جانسو
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
سلاممممممممم به همه مامانای مهربون و نی نی های خوشمل.

خوبین؟خوشین؟

من که دارم میمیرم.با این اوضاع ویارم سرما خوردم شدید.به سختی میتونم چیزی بخورم.

به دکترم زنگ زدم گفت فقط میتونی سرما خوردگی بندازی.اصلا حال و روز خوبی ندارم.

قوو جونم خوشحالم مشکلی نبوده و بهتری.

شکم من زیاد سفت نشده از اول بارداری تا حالا 5 کیلو کم کردم.

حالت تهوع و استفراغم شدیده.

هدیه جون انشاا... که زودتر میای ایران و این خبر خوش رو به خانوادت میدی عزیزم.

راستی من شبا به سختی میتونم بخوابم.شما ها هم اینجوری هستین؟
Lilypie Pregnancy tickers
ای وای همه بودین من نبودم. از بس که مثل گوشت قربونی این ور اون ور خونه ولو میشم. حال من دیگه بیشتر وقتا خوبه. فقط یه مشکل جدید دارم. چند شب پیش رفتیم مرغ خریدم() تا بشورم و بسته بندی کنم چند ساعت موند تو یخچال. (با اجازتون گرفتیم خوابیدیم!!!) دیگه هر وقت در یخچال رو باز میکردم چنان عق های وحشتناکی میزدم که تازه فهمیدم این که میگن یعنی چههههههه! دل و رودم بالا اومد ولی نتونستم در حد در آوردن مرغا از یخچال هم پایمردی کنم. همسرم همه کاراشو کرد. از اون روز هم باز هر وقت در یخچال باز میشه من عق میزنم در حد بالا اومد جونم. شوهرم می گه توهم زدی اصلا بو نمیده داری به خودت تلقین میکنی. حالا به نظرتون بدم حسابی بشورن یخچالو درست میشه عایااااااااا؟ این قدر بد بود که الان جرأت نمی کنم در یخچال خونه کسی رو هم باز کنم. الانم خونه بابام اینام اصلا طرف یخچال نمیرم.
قو جون امیدوارم زودتر از شر خارش رها بشی که بدجوری اذیت میکنه.
زمانه جون چرا سرما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی وااسفاها شدی که. تحمل کن تو هم دیگه نهایت تا یک هفته دیگه خلاص میشی از ویار. بعد دوره خوش خوشان سه ماهه دوم شروع میشه. سوپ و آش زیاد بخور حالشو ببر.
پگاه جون واقعا درس خوندن خیلی حوصله میخواد. منم هی میگم بشینم از این فرصت ها استفاده کنم و خیر سرم درس بخونم که سال دیگه واسه دکترا شرکت کنم ولی فعلا که زهی خیال باطل، زهی امید محال. من که چیز خاصیم نیست. دارم از فراخی و تنبلی می میرم.
عاطفه جون چه عجب بابا از این طرفا. فیلم زایمان رو دیدم چقدر زنه بی ترک و صاف و صوف مونده بود خدایی!!!! من عوض پیگیری روند زایمان همش داشتم به شیکم طرف نگاه میکردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خدا کنه مال منم ترک نخوره و همینجوری بمونه. فقط چرا صندلی مخصوص نبود؟ روی این تختا باید بزاییم؟ من فکر میکردم یه تختیه که جای پا واسه زور زدن داره. بعدم یه چیز دیگه زنه اصلا برش نخورد؟ بدون برش هم بچه به دنیا میاد واقعا؟ منم میخوام بزامممممممممم بیا بگو واسه تولد همسرت چیکار کردی که اینقده خسته شده بیدی؟ تولد همسر من تو مهره. کلا همه اتفاقات زندگی ما تو پاییزه. تولدامون عقدمون عروسیمون و حالا تولد کوچولومون.
ساناریا جون ممکنه 40 نفرت تکمیل نشه؟ اگه نشد بگو چند تا چند تا بخونیم.
سلام مامانا
مرسی آلاله جون و گیس گلابتون جون
راستی گیس بلاتون من تا حالا نرفتم بیمه که برام تائید کنن
مراحلش چطوریه ؟
فعلا 10 تا سلکسین گرفتم ولی بقیه رو میرم 13 آبان
امروز هم یدونه خودم به خودم زدم 45 درجه روی شکم نزیدک ناف زدم
زیاد سخت نبود خدا روشکر

قو جون من الان لکه بینی ندارم اما هر شب شیاف میزارم تو عید یه شب نزاشتم لک بینی کردم الانم دکتر می گه چون سلکسین خون رو رقیق می کنه امکان لکه بینی هست به خاطر همین شیاف بزار

راستی یه جایی خوندم کسایی که جفتشون خلفی هست یعنی اول نینی هست بعد جفت روی شکمشون نبض احساس می کنن و کسایی که جفتشون قدامی هست یعنی اول جفته بعد نینی دیرتر حرکت نینی رو احساس می کنن
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
سلام به همگی
من رفتم پی کسب علم و برگشتم. حدس بزنید چی داشتم؟ سازه های بتونی!!! با کی داشتم؟ استادی که اعتقاد داره اگه بتونی ازش 12 بگیری یعنی فول مهندسی. اما بچه ها فک کنم نی نی رو هوش من تاثیر گذاشته. امروز همین استادم از من به عنوان یکی از مفاخر کلاس یاد کرد. حالا شما دعا کنید من آخر ترم نیفتم.

مینا جونم قابلی نداشت عزیزم. ایشالا که نی نی به سلامتی میاد بغلت و همه این نگرانیات هم تموم میشن.

مامان محمد آرین جون من واست تیکر رو ساختم واسه این که بیاریش زیر پستات اون کارایی که به شیما گفتم انجام بده.

میس ماری جونم یعنی یه بار نمیشه من پستاتو بخونم و کلی نخندم.با اون تفسیر زایمانت
اه بابا بوی مرغ که آدم معمولی رو زیر و زبر میکنه چه برسه به ما که منتظر یه تلنگریم. از این بو گیرای نانو بذار توو یخچالت. هم بو رو میگیره هم ضد عفونی میکنه.
Lilypie First Birthday tickers
سلام به همه ننه های نی نی دار....

زمانه جون.خوبه که تو 5 کیلو کم کردی..من چی بگم که 5 کیلو هنوز هیچی نشده چاقیدم..در ضمن تازه الان اول بی

خوابیهاته..حالا کو تا 9 ماهگی...(ستاد روحیه دهی به خانومای باردار)!!!

میس ماری جون..اگه با بوی مرغ خام مشکل داری..امروز باید میومدی خونه ما..جات خاللللللللللللی..میخاستم یه غذای

جنوبی بدرستم...ماهی رو انداختم تو قابلمه که اب پز بشه...مثل سوپ...چنان رایحه دل انگیزی تو خونه پیچیده بود..!!

که خودمم که حالت تهوع ندارم رفتم از بوش تو بالکن...هوش از سر ادم میبرد.!!

قو جونی..برا چی نگران شدی؟؟..من که الان سه هفته اس زیر دلم درد میکنه..عین درد پری..بعضی وقتا هم خودم

قاطی میکنم..تشخیص نمیدم درد روده هامه یا رحمم..کلا همین مدلیه..من سه تا دکی هم رفتم..گفتن برا بزرگ

شدن رحمه..تازه مال من که یه بار هم شده اندازه هندونه..بار دوممه...بچه ها میگفتن اونایی که نینیشون دخمله

معمولا درد لگن و زیر دل دارن...پس تو هم یه فال نیک بگیر...چون من هم سر پسرم از این نوع درد نداشتم....

میگم اونت مارک خوبیه..ولی سر شیشه ناک ارگونومیک تره..بیشتر شبیه ممه اس..البته به نینی هر چی از اول

بدی عادت میکنه به همون..مبارکت باشه...

مینا جون..تو حاملگی تخمدون که هیچ..اگه موهاتم یهو درد گرفت نباید تعجب کنی!!!!..ادم یه دردایی میگیره که به

عمرش نداشته..من که گاهیی همون نقطه سمت چپ ..حوالی تخمدونم چنان دردی میگیره که اصلا کل طرف

چپمو درد ناک میکنه..از کمر تا حلقم!!!..حالا باز تخمدون یه ربطی داره...دست و پا درد هم ادم میگیره که هیچ

جوری به اونورا نمیخوره مسیرشون!!

هدیه جون..ماالشعیر ضرر نداره..ویتامین ب هم داره..البته بدون الکل منظورته دیگه؟؟

عاطفه جون تفلد شوشوت هم مبارک.....خوش به حالت..من چه کنم که با این اوضاع درب و داغونم اخرای اردیبهشت

تولد پسرمه..ماتم گرفتم چه گلی به سرم بگیرم

شیما جون..من سر پسرم تو 16 هفتگی تکوناشو احساس کردم..ولی تا 20 هفته هم بعضیا حس نمیکنن..ولی کم کم

باید منتظرش باشی..همین روزاس که با یه لگد جانانه ابراز وجود کنه...

پگاه جون..خدا قوت...برو به درسات برس ننه جون..

الهه جون..کلگزانو باید حتما با زاویه 90 درجه بزنی تو شکم..من هم هر روز نوش جان میکنم...
AlternaTickers - Cool, free Web tickers
میس ماری جون نگران نباش فردا پس فردا میرم ولو میشم تو تاپیک مامانای مهر و اذر تموم میشه 40 نفر

عاطفه این فیلم رو منم دیدم....یعنی میشه بزارن شوشو بیاد پیشمون اقلا بفهمن همینجوری الکی الکی بچه نیومده کلی ..... خوردیم
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
2706