2737
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218383 بازدید | 15785 پست
سلااااااام
به به!چه باحال عجب تاپیکی داره میشه دمتون گرم
نیلی جون
باهمسری یهوووو رونمایی شدید دیگه...خیلی باحالی..
بگم نیلی شکل کیه؟بنظرمن شکل باباشه...خیلی شبیه هست هاااا..
خوشبخت وشادباشید

لیلیان جون
دیگه دیشب شد 3شب که این گریپ میکچر معجزش ونشون داد
ومن خودم و کلی فحش دادم والبته ببخشید هااا یک کم هم دکترها روفحش دادم..چراااااا؟
چون باید بمن میگفتن قبل شروع درد بچه بهش گریپ میکچر بده
الهی بمیرممممممم که بچم اونهمه روز اونهمه جیغ زد و درد کشید ،،،خاک برسرم واقعآ
الان که اینو میگم اشکم دراومد نمیدونی چقد زجر کشید بچم،
دیشب اینقد آروم بود تومهمونی بااونهمه صدای آهنگ و دست و رقص
چقد عرفانم خوشحال بود همش میگفت باورم نمیشه مامان که آرشاآرومه خداروشکر
وواقعآ خداروشکر
من امروز صب بهش گریپ دادم ساعت6هم دوباره میدم امشب مهمان دارم بچم آروم میشه
لیلیان جونم
زیره بدت نیاد از درد بچه بدت بیاد اولا چای زیره خیلی خوشمزه و خوش عطره
راستش من دم کرده باپلو دوس ندارم فعلآ همون دم کرده مث چایی میخورم.
حتمن بخور تازه من یک قاشق مرباخوری هم میدم آرشا..هیچ ضرری نداره
رازیانه هم من دم میکنم میخورم ولی دوبار درهفته زیادش خوب نیست...
مگه بچه رو گرم میگیری؟؟دمای خونه رو 22تا24بزار یک زیرپوش وسرهمی تنش کن
نزار گرمش بشه باید از اول عادتش میدادی کلاه و جورابم اصلانپوشون توخونه بهش..

بهم خبربده امشب حالش چطوره..ایشالاچای زیره جواب میده و گریپ میکچر یادت نره هاااا..

هستی66
عزیزم خوش اومدی قدم نورسیدت مبارک
آره طبیعیه بده بخوره!اون بیشتر وابسته خودته ومیخاد وصل خودت باشه..
این حرفیه که دکترا میگن...تا3_4ماه فک کنم همینه دیگه کم کم خوب میشن..

همه خوابن انگار دیشب کلی بیداربودن واسه مهمونی آرههههههههههه؟؟!
منتظر عکس نی نی هاهستم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سللاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام دوست جونای خودم

پگاه و عاطفه ی عزیز ممنون که خیالمو راحت کردید .... وجدان درد داشتم داغون میشدم

لیلیان جون
چه عکس خوجلی گذاشتی .... مرسی ازبن که استارت رو نمایی شدن رو زدی.... آورین

مامان دختر زیبامم
عزیزم خوش اومدی ... چه دخمل با مزه ای داری ماشالا... چه گیسو کمند هم هست... بچه 35 روزه با این همه مو ندیده بودم تا حالا ماشالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

قو جووون
عزیزم ممنون بابت کشف مهمت... حتما میخورم. البته زیره دوست ندارم اما اگه اینقدر مهمه میخووووووووورم

عاطفه جووونم
خسته نباشی بابت مهمونیاااا.... مواظب باش سرما نخورین ... خوش بگذره جای مارو هم خالی کن

ساحل جون
واااااااااااای من نمیدونستم بادمجونو خیارو هندون ضرر داره... خدا خیرت بده دختر

ثنا جون
واقعا زیاد بغل باشن اذیت میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من فکر میکردم خیلی خوششون میاد... طفلی بچم یه مامان بی تجربه گیرش اومده

نیلی جوووووون
جیگر اون دخملتووووووو آخه.... جوووووووووووووووووووووووووووووونم
خودتون دوتا خوجلین ماشالا خو نی نی هم خوجل میشه دیگه... به نظر من شبیه هر دوتونه... البته چشاش شبیه خودته

نفس باد صبا
وای وای وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییی من همین الان میخوام ان پسملتو بخوررررررررررررررررررررررررم
ماشالااااااااا خدا حفظش کنه واست
هر انسانی عطری خاص دارد !

گاهی ...

برخی ؛ عجیب بوی خدا می دهند ...

مثل " مادر "
Lilypie Maternity tickers
2728
سلام مامانای عزیز
من هنو هستم فقط خیلی خیلی سرم شلوغه عکسای نینی رولایک میکنم خداوند همه فرشته کوجولامونو حفظ کنه بچه ها بهمن دفاع پایاناممه دعا کنید تااون موقع کاراشوتموم کنم وخدا به نینیم ارامش وبخودم توان بیشتری بده بچه شیرمیدید دعاتون میگره خداهمه نینی روحفظ کنه
سلام سلام صدتا سلام
عاقاااااااااا من روزی شونصد بار با موبایل میام اینجا و سر میزنم و میخونمتون. اما سختمه بتایپم. الان با لبتابم. خوف و خوشید؟ خیلییییییی همه ی نی نی ها ناز شدند. خداحفظشون کنه. محمدحسین منم خوبه و روز به روز شیرینتر میشه خداروشکر...
بچه ها کله ی محمد هنوز صاف و صوف نشده بید!!! طبیعیه ایا؟ امروز 37 روزشه.
میس ماری جون خداروشکر بهتر شدی. نگران شدم.
باقالی جون توکل به خدا. انشالله به سلامتی و راحتی دفاع میکنی دوستی.
عاطفه جون خوش بگذره همدان :)
لیلیان جون و نیلی جون خدا حافظ خانواده خهای 3 نفریتون باشه. چه خوب عسک گذاشتید. هر دوتون خوشجل بیدید :)
نفس بادصبا ووووووویی جیگر پسرتو. خیلی نازنازیه. من اتلیه نبردم :(( خیلی غمگین بیدم!! انشالله 3 ماهگی میرم. اون عسکی که خندیده عالیه یعنی... بوسش کن

اینم عکسای ماهگرد پسری

77193327576965824134.jpg

65460776741808381329.jpg

57297326367600216976.jpg

انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
سلاااااااااااااااااااام

چه جوجه های خوشگلی ... ماشالله به همشون

اینم هندونه شب یلدای ما:

آپلود عکس

این عکس آتریسا که رو دیوار آتلیه زدن و تو وبسایتشون هم نمونه گذاشتن:

آپلود عکس

اینا هم چندتا دبگه از عکسهای آتلیه از 12 روزگی تا دو ماه و نیمگی که البته هنوز روتوش نشدن و نمونه خام هستن که دادن واسه انتخاب:

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس
سمیه جون چقدر اتریسا کوشولو نازههههههههه. ای جان. براش اسپند دود کن حتما .
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2738
سلام سلام صدتا سلاااااااااااااااام

اول از همه یه چیزی رو خیلی وقته میخوام بگم. اگر نی نی های شما بمدت طولانی شیر نمیخورن و به شیر پسین نمیرسن روش درست شیردادن رو تو یه سی دی که من دارم اینجوری میگه و فکر کنم تو کتاب اسپاک هم خوندم (فکر کنم ها!! )
از هر سینه ای شیر میدین دفعه بعد از همون سینه شروع کنید و وقتی دیدین نی نی خوابید یا سینه رو ول کرد یعنی خالی شده و از اون یکی بدین. این هم باعث میشه نی نی شیر پسین رو هم بخوره و هم سینه کاملا تخلیه بشه که واسه شیرسازی خیلی خوبه.

دیگه اینکه پاهای آتریسا چندوقت پیش شروع کرد به خشکی زدن. هی زیاد شد تا اینکه تمام ساق و رونش در حد کف پای پیرمردا خشک شد. اولش فکر میکردم طبیعیه. ولی وقتی خیلی خشک و ترک ترک شد فهمیدم طبیعی نیست. بردم دکتر گفت حساسیته. حالا نمیدونم به چی. خودم باید کشفش کنم. از لوسیون و روغن ماساژ و شامپوبدنش گرفته تا پودر شستشوی لباساش و ....
یه پماد ترکیبی داد دوبار زدم خیلی بهتر شده. این وسط یه بارم شیرم رو زدم به پاهاش انقدر از معجزاتش گفته بودین. خوب بود نرم ترش کرد.

بعدشم اینکه آتریسا خیلی موقعها مخصوصا وقتی واسه آروغ میذارمش رو شونه م چشماشو به شدت با پشت دستاش می خارونه و صورت و دماغش رو هی میماله به من. دکتر گفت به ترکیبات شیر من حساسیت داره. یه چی میخورم که حساسیت میده بهش. اینم خودم باید کشف کنم به چی. البته به عطر و اسپری مشکوکم. خودم در حد امکان استفاده نمیکنم. فقط واسه مهمونی. ولی وقتایی که خواهرم اینا بغلش میکنن بیشتر میشه. حالا باید روش کار کنم تا ببینم از چیه. فداش بشم فنچول بیچارمو. دلم واسش خیلی می سوزه. دوست دارم واسش بخارونم مماخشو. شایدم از گرمی هایی باشه که واسه نفخ میخورم.

دلنیای عزیییییییییییییییییییییییییز
تولدت مبارکککککککککککککککککککک
ایشالله یلدای دیگه یه نی نی ناناز و مامانی تو بغلت باشه.
بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

قو جونی
فکر کنم یکی از سبزی هایی که تو قرمه سبزی هست تو آش رشته هم هست و همون شیر رو زیاد میکنه.
بابا ایول رستا خانوم چه زمانبندی دقیقی داره!!! آتریسا هنوزم بیشتر وقتایی که پوشکشو عوض میکنم پی پی کرده.
واااای چه گوگولی شده ماشالله!

عاطفه جونی
خدا رو شکر که ریحانه خانم بدون قرص کلسیم خوب شد. اثر روغن و ماساژ و قنداق قبل از خواب تا الان مستدام بوده و اگه نکنم نمی خوابه. فکر کنم عادت کرده بهش!!! پریشب که این کارا رو نکردم تا صبح تو بغلم بود و نخوابید!
واسه من که بهترین دوران بچه داریم همون موقعی بود که استامینوفن رو دادم خورد و تا چند روز همش خواب بود.
واسه تنظیم ساعت خواب هم همون ماساژ و گرم کردن و قنداق قبل از خواب شب رو امتحان کن. اصلا شرطی می شن تا قنداق میبینن می خوابن.
لپاشو بخورم این ریحانه خانومو...

ابریشم جون
منم سه تا بچه دوست دارم. اگه بعدی پسر شد که اوکی ولی اگه دختر شد دوست دارم یه پسر هم داشته باشم.
ولی کو شرایط!!!! شرایط رو تو داری که شوشو انقدر باهات همکاری میکنه!!! من جای تو بودم 10 تا میاوردم میدادم شوشو بزرگ میکرد. راستی از کارمندت چه خبر؟ کسی رو پیدا کردی؟
گذشته از شوخی من آتریسا دو ساله بشه به دومی فکر می کنم. سومی هم بستگی به شرایط پزشکی خودم داره چون سنم بالا میره.
نازی چه هندونه سکسی خوردنیی داری ابریشم ...

دلشاد جون
مگه هنوز بخیه داری تو؟؟؟؟ من که روز سوم پانسمانش رو برداشتم و رفتم حموم و همون موقع جوش خورده بود بخیه هم نداشت!!
این میس ماری کلا روحش شبگرده تو خواب بچه های تاپیک پرسه میزنه.
من جلوی در مرکز خرید از ماشین پیاده شدم و یه پتو انداختم رو کالسکه که باد سرد نخوره به دخترم و سریع رفتم تو. اون تو هم که سرد نبود. بعد از اون چندبار دیگه هم رفتم. خیلی خوب و راحت بود. بعد از روغن مالی هم لباس تنش میکنم و بعد قنداق می کنم.
عکسهای محمدحسین خیلی ریز افتاده که!!!! درست دیده نمیشه!
ممنونم از نظر لطفت نسبت به آتریسا.

ساحل جون
به سلامتی واکسن آرشا رو زدی. دردش خوب شد؟ کمپرس نذاشتی واسش؟ عجیبه که استامینوفن روش اثرنداشته.

عسل جون
واکسن گل پسرت مبارک. سه روز پی پی نکردن فکر نکنم اشکالی داشته باشه.

پگاه جونی
قربونت برم دوست خوبم. اگه دکترت منحنی های رشد اردیان رو نمیکشه خودت هربار میبری دکتر رو همون کارت واکسنش منحنی وزن و قد و دور سر رو بکش عزیزم. لازم میشه.

لیلیان جون
به دکتر گفتی ناف دخملی انقدر دیر افتاد؟ تو کتابچه ای که موقع زایمان تو بیمارستان بهم دادن نوشته بود اگه ناف زودتر از 4 روز و دیرتر از 11 روز افتاد با پزشک مشورت کنید.

سارای کوچک جون
من از پوار استفاده می کنم. ولی اگه نتونستی، تجربخ بخ من نشون داده وقتی سشوار رو از دور میگیرم رو صورت آتریسا عطسه می کنه. قطره بریز و یه کاری کن عطسه کنه. چیزمیزاش میپره بیرون.

ضحی جون
خدا رو شکر که آزمایش دخترت همه چیزو خوب نشون داده. امیدوارم خیلی زود یه نی نی سالم و ناز بیاد تو دلت.

نازنین جون
به سلامتی کسرا داره 2 ماهه میشه دیگه.
من همون 10 روزگی با مامانم رفتیم دکتر. با کلی دست و پا چلفتی بازی درآوردن و هول شدن گل و شیرینی رو گرفتم و بردم.
بچه ها از معجزات شیرمادر نوشتن، من باید از معجزات سشوار بنویسم. میخوام کادوی 1 سالگیش یه سشوار بخرم واسش. البته هنوز از اینکه با اینطور صداها آروم میشه و میره تو خلصه دلم میگیره و بغض میکنم. حس میکنم تو دلم دنیای بهتری داشته که با صدای سشوار یادش میافته.
واسه جای بخیه چرا خانم دکتر به من پماد نداد؟؟؟؟؟ یعنی منو دوست نداره؟؟؟

میس ماری جون
خوجل موجل شدنت مبارک خودت و شوشوت. ممنونم بابت توضیحات نبات داغ.
از اون تنه درختت در حد مرگ خندیدم ههههههههههههههههههه
آقا بهرادت فوق العاده خوش تیپه ماشالله. عاشقش شدم.

زرطلا جون
فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه. انگشتهای آتریسا هم همینطوریه.

مینا جون
دست به دلم نذار که خوووووووووووونه. من باید بعد از آتریسا شوشو رو ماساژ بدم بخوابونم. اون منو ماساژ بده؟؟؟؟؟؟

نفس باد صبا جون
گل پسملت خیلی نازه ماشالله.

نیلی جون
چه زوج خوش تیپ و چه دخمل گوگولییییییی ... ماشالله

مامان امین جون
هندونه ت چقدر شبیه هندونه منه!!! ممنون که ایده لباس هندونه ای رو گفتی ... من از این لباسا داشتم ولی راستش اصلا یادم نبود ... پستت رو که دیدم یادم افتاد هههههههه

نیومده جون
چه مهیای ناز و خوردنیییییییی

لیلیان جون
مادر و دختر ناااااااااااااااااااااز
شیوانا جون
گل پسرت خیلی نازه

نگار جون
چه دخمل نازنینی ... سوراخ گوشش مبارک
من هر کاری کردم نشد عکس بزرگتری بذارم. اما اگر روشون کلیک کنید بزرگ میشه
سلام مامانا

یلداتون مبارک من از جمعه رفتم خونه ی مامانم امروز اومدم انشاالله که یلدا به همه خوش گذشته باشه.

مامان امین جون مهرسام و بخورم خدا نکشتت سر بچه رو کردی تو پوست هندونه؟

قو جونم چقدر سرت شلوغه برای یلدا همچین زیادی خوش به حالت میشه ها.

نگار جون خواهش میکنم کاری نکردم

لیلیان جون خوبه میترسی میخوای مامان 93 بشی اگر نمیترسیدی که خدا میدونه چی میشد فکر کنم جوجه کشی راه مینداختی .والله نمی دونم دکتره اسکول بود گفت مرکبات نخور ترشه رفلاکس و بدتر میکنه.

پگاه جونم منم به بچه ی دوم شاید هم سوم فکر میکنم ولی بعد از سه سالگی صدرا انشاالله.خدارو شکر فعلا خونریزیم بند اومده انشاالله که دوباره شروع نشه که اگر بشه همون روز میرم دکتر.راستی شما از خواهر و برادری در اومدید؟اردیان و چیکار میکنی تو این مواقع؟

نیومده جون خدا دخملیت رو حفظ کنه عزیزمممممم.

نازگل من عزیزم اینجا ثابت کرده هر چی بیای از خوبیای نی نیت بگی برعکس میشه نگوووووووووووو.

آتنا جون با چه روغنی کمر آیدین و ماساژ دادین ؟یعنی دل دردش و خوب کرد؟مرسی از اطلاع رسانیت.آتنا جون این قطره ی کولیک اید چون توش رازیانه داره خوب نیست دکتر به صدرا هم داد من ندادم.

ابریششششششششششم وووووووووووی چقدر این دخملت ناز شدههههههه بخورمششششش.

قو جونمممممممم ای جونم بابا با قلبه ما بازی نکنید دیگه خیلی ناز شده.

میس ماری جون خدارو شکر که برطرف شده.

لیلیان جون آفرین به دل و جراتت.من پایه ام اگر همه قبول کنن عکس بذارن خیلی دوست دارم بچه هارو ببینم.

پگاه جون چه جالب چه قرصی بود اتفاقا من از موقعی که خونریزیم تموم شده هی احساس میکنم یه چیزی مونده ولی نمیاد .

قو جونی باز تو اومدی از کشفیاتت اینجا گفتی میخوای برعکس بشه منم شنیدم زیره خیلییییییییییییییییییییی خوبه.

عاطفه جون به به میبینم از همدان رویت شدی خوشششششششششش بگذره انشاالله.

لیلیان جون میبینم که واقعا داری مامان 93 میشی.

نیلی جون مهرسا عینه خودته.

سمیه جون میبینم که لباسلی آتریسا شبیه لباسای مهرسام خیلی ناز شده.عکسای آتلیه اشم خیلیییییییییییی قشنگه کدوم آتلیه بردیش؟

Lilypie Premature Baby tickers
سلام به همگی
یلداتون با تاخیر مبارک.امیدوارم خوش گذشته باشه
منم کماکان یه مامان نگرانم

یلدای دیشب ما چنگی به دل نمیزد واسه همینم با اینکه دوربین برده بودیم هیچی عکس نگرفتیم.
اول اینکه حس میکنم امیر حسین سنگین تر شده.شبا هم بهتر میخوابه ولی عوضش روزا کلا بی خوابه این بچه.نهایت خوابش نیم ساعته اونم تو بغل یا رو پا به شرط اینکه سیر باشه.
سرشیشه شو عوض کردم و این بار یه سوراخ ریز زدم خوب بود.دیروز یه شیشه طلایی اونت انتی کولیک سایز یک براش گرفتم ولی سوراخش خیلی بزرگتر از اونیه که خودم سوراخ کردم.اونایی که با این سرشیشه به نی نی هاشون شیر میدن به مشکل برنخوردن؟؟؟ امیرحسین یه مدته وقتی سینم کم شیر میشه ول میکنه و گریه میکنه البته این مال قبل از کمکی دادنه ولی الان بدتر شده.خصوصا سینه چپم که از اول کم شیر بود هم ترکش بیشتر بود.کلا فرم سینه چپم اصلا مناسب شیر دهی نیست برای همین خیلی بد ترک خورد.امیر حسین هم خیلی اذیت میکنه وقتی از این سینه شیر میخوره.ولی اداهای الانش مال سرشیشه است؟؟ این اونت رو بندازم اونور همون قبلیه رو بدم بهش؟؟

اسهالش هم شدیدتر شد .ببلاک قطع کردم از دیشب نان رو شروع کردم .شب خوب بود باز امروز اسهال شد.به نظرتون مال شیر خشکه؟مامانم میگه شاید از ویتامین اد است.

تو این وضعیت یه اتفاق خوب اینه که ترکای سینم به طرز معجزه اسایی با زدن عسل در دو روز خوب شد! 40 روز من درد کشیدم همه چی هم زدم خوب نشد ولی عسل خوبش کرد.دختر عموم دیشب میگفت عسل گوشت میاره واسه همین خوب شده!! این روزا هم رابط سینه میذارم با اینکه امیرحسین نمیگیرتش ولی به سینم فرم میده و موقع شیر دادن برش میدارم.وقتی هم شیر میریزه چند قطره ای توش میمونه که به خوب شدن سینم خیلی کمک کرد.

نی نی های همتون خیلی ناز بودن.سالم باشن انشاا..

منم برم دیگه
فعلنتون
Lilypie First Birthday tickers
بابا اینجا چه خبرهههههههههه

مینا جون عکس بچه ها رو که دیدم اول یاد تو نمودمااااااااا. گفتم این مینای فضول الان کوجاست که ببینه چقده مورد شناسایی شده تو تاپیک یافت شد. الان اومدم دیدم سر و کلت پیدا شده! ماشاالله به گل پسرت. با اون موهای فشن مشن خود بچه قرتیه ها. یادم باشه به بهراد بگم باهاش نگرده که از راه به در میشه پسر کچلمخخخخخ

فکر کن من دستامو ببرم بالا!!!!!

نفس باد صبا جون تازه تنه پسرت خورده به تنه پسر من! پسر منم عین کارمندا کله صبح بیداره 10 شبم خوابه. تو روزم هی چرت میزنه ولی خواب محاله محاله! من که یاد گرفتم عوض دوش شب دوش صبح داشته باشم! شب رو که میخوابه حداقل اینجوری تو روز یکی دو ساعت از موقعیت چرت به موقعیت خواب تغییر مکان میده! عجب عکسای نازی شده. کیف کردم دیدم. خدا حفظش کنه

قو جون چه رستای جیگملی. چه خانم تو آینه جیگملی. چه دکور جیگملی. چه پشت مامان بزرگ جیگملی. چه آقای کم موی جیگملی!!! آهان. چه عکسای آتلیه ای جیگملی(چیز دیگه ای تو عکس بود که جا انداخته باشم آیا؟!!!)خخخخ

لیلیان و نیلی جون بابا عجب حرکت باحالی زدید. خیلی جالبه. اصلا شبیه به تصورات من نبودید! یادم باشه دیگه تصور نکنم!

پگاه جون الان کلا خوب و خوش و سلامتم چنانجه این آقای شوهر بزاره. امشب میخوام عودتش بدم بره خونه باباش!!! به خواهرش میگم خودمونیما این داداشتونو قالب کردین به ماهااااااا!(مثلا باهاشون شوخی میکنم!هییی خدا از دلم بشنوه خواهر!) . بابا این خیلی سوسولیه من دیگه تحمل ندارم. یعنی همینطور از دیروز در تلاشم که به یه طرفة الحیلی این بشر رو امشب و فردا بفرستم بره ور دل باباش. فردا از صبح میخواد بره رو اعصاب من. همش داره میناله آی اینجام درد میکنه آی اونجام گرفت آی عضلم آی گردنم . دیگه کشش ندارم اصلاااااااااا

مامان دختر زیبامم بابا چه گل دخملی. فکر کنم این دخملت اول مو بوده بعد تبدیل شده به بچه. فکر کنم از الان باید ببرینش آرایشگاه واسش پیتاژ کنن. ماشاالله

به به. عاطفه خانوم همدونی خوفی؟ سرما خوردگیت بهتر شد؟ دقت کردی با یکساعت بچه داری کردن شوهرت به من فیس در کردی عایا؟ عواقب این فیس به عهده شخص شخیص اونجانب میباشدا. از ما گفتن!!!

شیما جون نی نی سایت چه کارا که نمیکنه! چرا تو رو تایید نمیکنه آخه؟ آیا مورد خلافی از تو مشاهده نموده است؟ راستشو بوگو ببینم چیکار کردی؟ بعد چه جوریه که تایید نمیکنه ولی این پست رو گذاشتی اون وخ؟ انتخابی عمل میکنه؟ هییییییی جل الخالق. به تلاشت تا آزادی ادامه بده که ما منتظرتیم

وااااااای مامان آتریسا خیلی عکساتون باحال شده. بسیار خرسند شدیم. اه چه بد که صورتش خارش داره. آدم بزرگش کلافه میشه. امیدوارم زودتر منشا حساسیت رو پیدا و نابودش کنی. چقدر این کوشولوها داستان دارنا. عجب

چشمات بهراد رو خوش تیپ میبینه خواهر. ممنون

2706