2703
2553
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218365 بازدید | 15785 پست
من الان از یه خونه خیلی ریخت و پاش دارم تایپ میکنم یادش بخیر دانشگاه شبای تحویل پروژه همه تا صبح کار می کردن من بالش میزاشتم و لالا و با یه جمله گور باباش خودمو راحت می کردم!!!!!!

پریا جون
لیانا اول چشماش سبز بود الان طوسی شده فکر میکنم تا 6 ماهگی رنگش عوض میشه و ثابت میشه.پسر خواهرم طوسی بود بعدش عسلی شد...
هه هه..من از روز 10 پاک بودم و خیلی خشنود که أخ جوووووون بغل.اما یه دفعه که اومد طرفم چنان گرخیدم که خودم باورم نشد(آخه ببخشید من خیلی همیشه مشتاق تر بودم!!)و همچنان هم میترسم به بهونه اینکه تو غلت زیاد میزنی و ممکنه نصفه شب بیای رو بچه از تخت هم اخراجش کردم!حالا یا درست میشم یا میرم دختر همساده رو براش خواسسگاری!

زر طلا جون
مامانت میاد ببرت حموم چله؟قدمش پر خیر اما مگه میخوای چیکار کنی؟!

قو جونم
هر دوش لیانا هم روزی 1 بار معمولا مدفوع داره خیلی شل نیس دون دونه اسهال که شده بود روزی 4 5 بار بود و آبکی

شیوانا جون
منم براش سوهان می کشم چون با ناخنگیر کناره های ناخنش هنوز تیز می مونه
من از روز 15 بهش مولتی ویتامین میدم که!!خیلی هم دوست داره و ملچ مواوچ میکنه!بینی لیانا هم از بیرون چیزی معلوم نیس بعد از حمام براش پوار زدم کلی چیز اومد بیرون
پریودی هم که امروز لیانا 30 روزشه من پریود شدم و تمام شد زود نیس از اینن به بعد طبق روال قبلت هر ماه مهمون داری

نگار جون
مرسی از اطلاعاتت کاش هممون درست شیم من که از لحاظ روانی خیلی نیاز دارم اما میترسسسسسسسسسسم

پگاه جون
بههه مرد شدن اردیان خان مبارک...هه هه بعععله اگه بتونم همسر محترم رو گول بزنم میشم مادر 93 صبر کنم بخیه هام کامل جوش بخوره!

مامان امین جون!
آی جووووووووووووووووووووووووووونم مهرسامو خوردنیه بد اخلاق...ای خدایا کله شو کردی تو پوست هندونه خدا نکشتت با این ایده هات

نفس باد صبا
تو که اومدی همش تعریف کردی که!!!!!!من دیروز اومدم گفتم لیانا فوق العاده بود نگو پدرمو در میاره!تا 11 شب مهمون داشتم از خستگی هلاک بودم اما این بچه به خوب بودن خودش ادامه داد و تا 3 بازی میکرد

قو جون
لیانا 18 روزش بود ما از طرف فامیل شوهر دعوت شدیم ختم انعام که من جیغ بنفش کشیدم که بچه زیر 40 روز رو بردارم ببرم تو شلوغی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/اگه یکی سرما خورده باشه چه گلی به سرم بگیرم!حالا شب یلدا خونه عمه ام دعوتیم جرات نمی کنم بگم بریم حرف خودمو برگردونم ضایع می شم!ما شب یلدا در منزل می مانییییییییییییم
اسهال هم هر دوش لیانا هم روزی 1 بار معمولا مدفوع داره خیلی شل نیس دون دونه اسهال که شده بود روزی 4 5 بار بود و آبکی

پریا جون
آخه دختر چه ساده ای این مردا کی رو این جور حرفاشون موندن هان؟کی؟شوهر من میگه پنج شنبه ها که صبحش نمی خوام برم سر کار بده من میگیرمش تو بخواب اما تا یه ذره گریه میکنه میارتش میگه مامانشو میخوااااااد
‏ ‏
جیل جون
کجاشو دیدی..من بچه رو پامه لپ تاپ بغل دستمه از رو اون میخونم با موبایل جواب میدم بعد با لپ تاپ ادیت میکنم!تازه وسطاش هله هوله هم می خورم لالایی هم میگم!

نیومده جون
خوبی گلی؟(برا تقویت روحیه احوالتو پرسیدم)
راست میگن بچه ها سر همه شلوغه و حواس پرتی گرفتیم من اسم خودمم گاهی وقتا یادم میره
منم تقریبا هر 2 ساعت 2 واحد میدم دکتر گفت وقتی شیشه رو کامل میخوره یعنی هنوز سیر نیس باید یه کم تهش بمونه تا 4 واحد هم میتونی بدی

ساحل جون
گلی چه چیزایی بلدی..این حلبه چیه؟به حلبچه ربطی داره عایا؟پارچه داااااااغ؟

مصی جون
به خاطر ثابت شدن تزت ما یه فیسسسسس میدیم ببینیم چه بلایی سرمون میاد!

نیلی جون
شجاعتتو تبریک میگم..دیگه داری یه مامان تمام عیار میشیییی

مینا جون
چرا این رژیم رو داد من که خودمو با پرتقال و ناارنگی خفه میکنم که!به خاطر رفلاکسش ؟

فرشته جون
دکتر هلاکویی هم میگه تا 20 ماهگی به هیچ وجه تلویزیون نینن

مصی جون
چه معنی میده؟من گریپ واتر رو با بدبختی 25 خریدم آخه تا 50 هم میگفتن مال شما ایرانیه یا انگلیسیه..یعنی اگه خارچی باشه 4 تومن خریده باشی سرمو میکوبم به دیوارا

بهناز جون
مرسی از راهنماییت

زیبا جون
نه بابا بری دکتر برا چی؟استرسه که اینطوری شدی

عاطفه جون
من که تا وقتی سبیل داشتم بقال سر کوچه هم نگام نمیکرد..بعدشم شاید اگه بهتر بودم الان زن رییس جمهوری وزیری برد پیتی چیزی بودم!خخخخ
البته قلفون شوهر خودم با همه بی ریخت بودنش

میس ماری جون
این جوجه ما که راحت شیر میخوره مشکلی هم نداره با پریودی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگیییییییییییییی

از همه دوستای خوبم که ختنه اردیان و خلاصی منو از یه کابوس بزرگ تبریک گفتن خیلییییییییییییی ممنونممممممممممم.

ضحی جون
خدا رو شکر عزیزم. ایشاللا به زودی میای و خبر بارداریت رو برامون پست میذاری.

مینا جونم
20 دقیقه واسه این سن خیلی هم خوبه. فقط فاصله زمانیشو رعایت کن که 2.5 ساعت بمونه. به مرور که بزرگتر میشه خودش بیشتر شیر میخوره چون بدنش به مواد غذائی بیشتر احتیاج پیدا میکنه.
میدونم که دیدنش بیشتر دل آدمو خنک میکنه. اما بدون چه ما ببینیم چه نبینیم اساسی حالشون گرفت خواهد شد. این داستان بارداری و اینا واسه همه هست. حتی مردا هم مبرا نیستن. چون به واسطه زناشون درگیر میشن.
پس خیالت تخت توو این دنیا آدما هر کاری کنن به خودشون برمیگرده. ردخور نداره.
در مورد بچه دوم که من بهش فکر میکنم اما 5 سال دیگه. تو چی؟؟؟؟؟؟؟
در مورد پریود حتی اگه حدودش هم یادت میاد برای خودت یه جا بنویس و چک کن که اگه شبیه پریوده که هیچی اما اگه مجدد افتادی رو خونریزی با تاکید هزار باره میگم حتتتتتتتتتتتتتتتتتمن برو دکتر.

جیل جون
ممنون عزیزم.
من نمیدونم این جوری شنیده بودم که اثر خواب آوری داره. اما انگاری به قول تو فقط همون کارمسکن رو انجامم میده.
اصن به هیچچچچچچچچچچ عنوان سرشیشه ها رو برای پسرت گشاد تر نکن. دیگه سینه رو نمیگیره هااااا
من شیشه مارک اونت دارم. مخصوص شب و آنتی کولیک. 125 میلی. خیلی خوبه. البته من به اردیان شیر خشک نمیدم. سر زردیش دکتر گفت یه هفته بده بهش. اما طعمشو دوس نداشت همه رو پوف میکرد بیرون. وقتایی که میریم دکتری چیزی شیرمو میدوشم میریزم توو شیشه که بیرون مجبور نشم می می رو درآرم. اما خیلی خوب میخوره ازش.
در مورد پستونک اصن عذاب وجدان نداشته باش به حرف هیچکی هم گوش نده. بچه ها توو این سن حتی واسه تسکین دردشون هم به مکیدن رو میارن که آرومشون کنه. بعد اگه قرار باشه سر هر مکیدنی می می بخورن هم عادت غذایی شون بد میشه. هم بد قلق میشن. هم پدر معده شون درمیاد چون مدام بالا میارن و باد توو دلشون میپیچه.
فقط اینو در مورد پستونک بدون. هر موقع مطمئن بودی بهونه اش واسه مکیدنه بهش بده و هر وقت پوفش کرد بیرون به زور توو دهنش نچپونش و هر موقع خوابش میبره و از دهنش میفته دوباره نذارش توو دهنش. اگه این سه تا رو رعایت کنی بچه علی رغم این که پستونک میخوره پستونکی نمیشه.

مامان امین جون
چه هندونه ی شیرینی دارین خوششش به حالتون.

لیلیان جون
منتظر اخبار جدید از جانب شما هستیم.
دانشگاه چی خوندی مگه که تحویل پروژه ای بودی؟؟؟؟
Lilypie First Birthday tickers
2720
سلام دوس جونا
مرسی از راهنمایی هاتون.روحیه گرفتم یه کم.
حتما شیشه رو عوض میکنم.
امروز پسرمون خیلی ارومتره.فقط ظهر که واسه خوابش بهانه میگرفت بهش پستونک دادم.شیرخشک رو هم گذاشتم واسه اخرشب که اصولا تایم غرزدناشه.

یلدا هم که احتمالا میریم خونه عموجان اینا.اخه پارسال اونا همشون اومدن خونه ما.مامان و بابام هم از مشهد اومده بودن.امسال ما که معذوریم به خاطر بچه کوچیک مامان اینا هم هستن ما اویزون میشیم اونجا.خخخ

لیلیان جون
امیر حسین هم با اینکه چند روز بود یبوست داشت امروز اسهال شد.یعنی به خاطر شیر خشکشه؟؟؟ اگه بازم اینطوری شد نان میگیرم.

در مورد پی پی کردناش هم اصولا 2 3 بار در روز پی پی میکنه اما وقتی یبس میشه یکم زور میزنه و معدش نفخ داره مقدارش هم کم میشه که میفهم معدش سفت شده

قو جون
مرسی عزیزم

مامان امین
وای چه هندونه ای!!!
بخوریمش جمیعا!خخخ

نگار جون
راستی دخترت خیلی ناز بود.خدا حفظش کنه

پگاه جون
مرسی عزیزم

من برم
فعلنتون
Lilypie First Birthday tickers
2714
سلام به همه مامانای گل با نی نی هایه تپل مپل

منم بعد 2ماه اومدممممم،دلمم خیلی واستون تنگ شده بود،لوا منم الان 50 روزشه،خیلی دخمل ناز و آرومیه،الانم داره خواب خرگوشی میکنه...شبا هم فقط واسه شیر بیدار میشه و میزاره مامانش لالا کنه

عکس کوچولوارو دیدمممم خیلی نازن ماشاا...

جانسو جان مهرسام هم 6 بار کار می کنه...مشکلی نداره..دکتر گفت بچه ها فرق دارن.

پگاه جان مباااارکه ختنه آقا پسرت...ایشالا دومادیش.برای منم این استا مینوفن جواب نداد.فکر کنم داروها مورد دارن هاااا.یادمه سر امین استامینوفن 5 ساعت تمام نی نی رو خواب می کرد.
Lilypie Pregnancy tickers
سلام مامانای گل

تــــوجه ...........................................................توجــــه

بچه ها من و همسرم یه چیزی کشف کردیم خوبه شما هم بدونید شاید به درد همه بخوره

آیدین کوچولوی ما از دیروز صبح همش گریه می کرد و اصلا نمیخوابید موقع شیر خوردن هم ناله میکرد دیشب هم تا صبح جیغ میزد و گریه میکذد طوری که منم نشستم پا به پاش گریه کردم

تا امروز ساعت 3 بعد از ظهر همین طوری بود تا اینکه همسرم اومد خونه و گفت بیا با روغن کمرشو ماساژ بدیم
خلاصه روغن زیتون ریختم کف دستم و حسابی کمرشو ماساژ دادم دل رحمی رو کنار گذاشتم و ماساژ توپ دادم بعدش یه لباس گرم پوشوندمش و شیرش دادم تا الان که دارم واستون پست میذارم تازه بیدار شده و داره شیر میخوره حدود 5 ساعت لالا کرد...

نکته دوم

اگر شیر پرید گلوی نی نی آروم پشتش رو ماساژ بدید و اگه ضربه میزنید خیلیییییییییییی آروم بزنید چون قلبشون خیلی کوچیکه و با ضربه محکم شما خدایی نکرده شوک به قلبشون وارد میشه

ممنون که خوندید امیدوارم به دردتون بخوره. من تو شرایظ سختی دارم می تایپم بعدا میام پستارو میخونم و جواب میدم
هر انسانی عطری خاص دارد !

گاهی ...

برخی ؛ عجیب بوی خدا می دهند ...

مثل " مادر "
Lilypie Maternity tickers
بچه ها من یه مشکل خیلی جدی با سینه راستم پیدا کردم. الان بار سوم تو این مدته که دوباره گوله گوله دردناک شده ولی اینبار تمام بافتش میسوزه وحشتناک. از اون ورم روی نوکش یه توده سفید سفت درآورده که به شدت درد میکنه. بعدشم که یه جایی نزدیک هاله یه توده کوچیک داره. یعنی تا شنبه که من برم دکتر فکرم هزززززززززاااااار جا رفته و برگشته ها. ممکنه که مثلا هنوز یه جریانش بسته باشه? این بهترین فکریه که میتونم بکنم.
2706