2733
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218383 بازدید | 15785 پست
ساحل جان اگه منشی شاه فرهت همون آقای سیبیلو باشه که پنج سال پیش بود همراه پول ویزیت و دفترچتون ه پول دیگم بزارین بهش بدین وقت می ده ما پنج سال پیش که پسرمومی بردیم پیش فرهت همسرم همینکارو می کرد و جواب می داد
خدای مهربونم ممنونم به خاطر دسته گلای نازی که بهم دادی ازت می خوام خودت کنارشون باشی همیشه و همه جا
سلام به همه مامانای سر حال و خوی خوابیده و شیک و باربی(ستاد روحیه دهی به مادران تازه زاییده):

مهرسام 32 روزه می باشد.

من هم یک مامان ناقص هستم!هیچ جمله دیگه در وصف خودم نمیتونم بگم.پام درد میکنه کمرم ضعف داره کتفم میگیره بخیه هام می سوزه و کماکان هم پروسه مهمان داری ادامه دارد!اونم چه جوری!3 زنگ میزنن میگن داریم میایم تا 4 می رسیم!9 زنگ میزنن میگن تا 10 کی رسیم! بخدا من دارم می میرم و هیچکی هم باورش نمیشه!

من هم لب تابم خراب شده پای سیستم سخته برام تایپ کردن....بعد ختنه مهرسام که شب اول با مصیبت زیادی همراه بود 2 شب رفتم خونه مامانم آی حال داد..استراحت مطلق بودما...اما ا.ومدم باز کار و کار و کار.حلقه اش هم دیروز که برده بودم واسه یکماهگی دکتر افتاد...خدا رو شکر دیگه خوب شده.یک کیلو و نیم دزنش زیاد شده 7 سانت قدش!موندم شیر من چرا داره فقط عمودی جواب میده و افقی کار نمی کنه!

نازی جان من هر کاری کردم نتونستم شماره دکتر ترکمن رو بگیرم همش اشغال بود.بردم پیش دکتر ذبیحی .کارش خوب بود و 180 تومن هم گرفت.

ساحل جان من همش عذاب وجدان دارم...منمم مثل تو قبلا صبا امینو راهی میکردم..تمام کارا و درساش با من بود و فوق العاده وابسته به من!حالا گاهی که نمیرسم میگم خودت بخون و خودت برو مدرسه..همش نگران افت تحصیلیشم...دایم فکر میکنم مادر خیلی بدی هستم و حالم از خودم بهم میخوره!

خوبه بعضی ها بچه هاتونو میبرین بیرون..شوهر من که اصلا اجاطه نمیده!انگار این آقا نبود یه ریز میگفت بچه نمیخوام و اینا..حالا صاحاب شده!دهن منو سرویس کرده...نه نگهش میداره نه هیییییییییچی.فقطم خرده فرمایش داره.

ساحل جان نگران نباش...ایشالا دیگه تکرار نمیکنه آقا آرشا...خیلی ماه شده..خدا حفظش کنه.

لیلیان جان تو که بچه اولته...منکه دومی هست تاحالا حموم نبردمشووناخن میترسم بگیرم..کلی هم خراب کاری کردم..در مورد شیر هم حتما حتما وقتی بعد شیر دادن خوابوندیش..به پهلو بخوابون که اگرم شیر برگشت تو گلوش نپره.دخملت هم خیلی نازه ماشالا.

پگاه جان چهل روزگی پسر گلت مبارک...دیگه اقدام کن واسه ختنه...هر چی بزرگتر شه هوشیارتر میشه ها...اونوقت دردش بیشتره.

در مورد این مساله که میگن برای ...اگه سزارین باشی نباید تا 40 روز صبر کنی...درست نیست بچه ها..رحم داره خودشو ترمیم می کنه و به زمان نیاز داره...فرق نمیی کنه زایمان از چه نوع باشه...رحم باید ترمیم بشه.

راستی من یه ترفندی یافتم برای بند اومدن سکسکه...یکمی قنداق یا نبات داغ بدین زودی بند میاد.ولی در مورد باد در کردن هر چی امتحان کردم جواب نداره...هی میپیچه..میناله بعد میگوزه.

ابریشم خیلی جوجوهای نازی داری.ببوسشون.

همه عکسای نی نی ها خوشگل و معصومن..خیلی دوسشون دارم.نتونستم جواب خیلی هارو بدم.کمر درد اجازه نمیده.دوستون دارم.
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زر طلا جان:میشه بگی عکس دلارا کدوم صفحه بود؟هر چی گشتم پیداش نکردم.

عکسای نی نی های جدید هم کذاشتم.

راستی در مورد پوشک..منم از مولفیکس ایرانی خیلی راضیم..البته من می خرم ده تومن...22 تا توشه.
Lilypie Pregnancy tickers
سلام

میبینم که همه مشغول بچه داری هستن...این نیز بگذرد...

دلارا از ساعت 3 صبح منو دیوونه کرد ..هی جیغ میکشیدو گریه میکرد ...2 دقیقه شیر میخورد خوابش میبرد تا میذاشتمش زمین دوباره جیغ میکشید .دل درد داشت بچم

من امروز واسه اولین بار بهش کولیکید دادم همشو ریخت بیرون فکر کنم براش بد مزه بود

دوستانی که کولیکید میدید چطور میدید که میخورن نینیها؟

روش نوشته هر 6 ساعت یکبار 15 دقیقه قبل از غذا خوردن ...این یکی دیگه سخته شما چجوری تنظیم میکنید که 15 مین قبل از شیر دادن باشه؟

برا جوشای ریز قرمز سر سفید کسی چیزی نمیدونه؟ دلارا صورتش پر از این جوشا شده داره به تنش هم سرایت میکنه

ساحل جون فکر کنم شما نوشته بودی که صورت آرشا هم پر از جوش شده ..به نتیجه ای رسیدی؟
..واسه ریسه رفتنش من چیزی نمیدونم فقط میدونم طبیعیه و خیلی از بچه هارو دیدم اینطوری میشدن یکیش داداش خودم ...هر چند که دیدنش سخته وتحملش سختتر .ولی باید خودمونو قوی کنیم

مینا جون هزار ماشالا به پسر نازت خدا حفظش کنه..
نیلی جون حالا هی بیا عکس از دختر خوشگلت در کن و دل ما رو آب کن...بذار دلارای من هم که تپل شد میام عکس در میکنم...
بقیه نی نیها هم خیلی ناز بودن خدا همشونو حفظ کنه

سلین جون دکتر به من گفت اگه ببلاک گیرت بیاد بهتره ..من نان1 میدم.

عاطفه جون مرسی از دلداریت عزیزم... تو احسنت داری همونطور که بقیه گفتن

قو جونی ..نگو که حسرت بیرون رفتن مونده به دلم چه برسه به گردش دو نفره... خدا هر چی کار با ما داشت گذاشت تو این دو ماه همشو ریخت سرمون ..نه من وقت سر خاروندن دارم نه همسر

دیگه دارم قوزی میشم دلارا تو بغلم خوابیده فکر کنم آخر دو سال باید بریم کمرمون رو هم عمل کنیم

چون جواب سوال برام مهمه یه بار دیگه میپرسم ...لطفا جواب بدید ..
قطره کولیکیدو چطوری میدید که نینیها میخورن و پس نمیزنن و با چه فاصله زمانی هر 6 ساعت 15 دقیقه قبل از غذا؟؟

منتظر جواب سوالم هستم

فعلا بای
2731
ممنونم که جوابم و دادید و
نیلی جون ممنونم که بهم دلگرمی دادی،، وای یکی دودقیقه طول نمیکشه بابا اگه اونقدبشه که من میزنم وسط خیابون..
واقعآ اینجوری بودی؟؟ طفلی مامان و بابات ،،نمیدونی چقد سخته..ینی عمرت تموم میشه..

پریسا جون من نرفتم مطبش ..خداکنه همینطورباشه البته الان اکثر منشی ها ماشالا جدا ویزیت میگیرن و راه افتادن دیگه

مامان امین جون
چقد مهرسام و تو خونه پوشوندی..وای من اگه اینجوری لباس تن آرشا کنم جیغ میزنه ..کلاه و روسری هیچوقت سرش نیست توخونه
یکماهگیش مبارک ...
زرطلاجان
اون قطره رو نمیشناسم،،جوشای صورت آرشا هم باخوردن عرق شاطره هرروز من، خوب شد از گرمی بود من آبلیمو میریزم تو چایی میخورم خیلی خوبه..
امادونه قرمزبود سفید نبود نمیدونم بخدا..

2738
سلام مامانا

دیروز در یک عملیات انتحاری رفتم بیمه خدارو شکر به این که حتما باید تا قبل از یک ماهگی بچه اعلام مرخصی میکردم کاری نداشتن ولی اون 2 ماه و نیمی که استراحت بودم رو قبول نکردن و از مرخصی زایمانم کم نکردن در نتیجه تو سابقه کارم این دو ماه خالی میمونه انقدر ناراحت شدم بعدش مرخصیم رو از 11 آبان زدن تا اردیبهشت ولی من نمی تونم بمونم چون انگار عملا یک سال سرکار نرفتم و شرکت موافقت نمیکنه باید از بهمن برم سرکار.

پگاه جونم 40 روزگی اردیان مبارک باشه ببینم تو معجزات و دیدی یا نه؟راستی هنوز ختنه اش نکردی؟زودی اقدام کن دیگه هر چی بگذره سخت تر هااااااااااااا اینجوری نوشتم که بترسی زود ببریش.کلا مامان آچار فرانسه ی دیگه برای بار اول کوتاه کردی خیلی خوب بود بیا برای صدرا رو هم کوتاه کن.چشمات عسل میبینه جیگرررررررر.

قو جونم مرسی چشماش خیلی روشن نیست طوسیه .وای من که اصلا به بهمن فکر نمیکنم .نه نزدیکه یه چهارراه با هم فاصله داریم خدارو شکر .ساعت کاریمم تا 2 میشه ولی مدیرم گفته اگر تا 4 بمونی از شرمندگیت در میایم.خداییش مولفیکس نسبت به قیمتش خیلی خوبه .راستی در مورده عرق کردن و کم بودن ویتامین دی گفته بودی امروز با یکی از دوستام صحبت میکردم بچه اش شش ماهشه برده دکتر دکتر ازش پرسیده عرق میکنه اینم گفته آره دکتره ام گفته برو از مچ دستش عکس بنداز عکس که دیده گفته کمبود ویتامین دی داره بهش کلسیم داده منم میخوام صدرارو ببرم گفتم توام بدونی بری تو فاز نگرانی دست به کار بشی.خخخخخخخخخ

ارغوان جون مرسی نظر لطفته.راستی رفتم بیمه ها توام اولین فرصت برو تا سنگ جلو پات ننداختن آخه امروز میخوابن فردا بیدار میشن یه چیزی رو بامبول میکنن.

مامان حسام جون غسل نفاس رو باید اندازه ی روزای پریودیت بگیری یعنی اگر پریودات 7 روزه است باید روز 7 زایمانت بری غسل کنی.

مامان مانی جون کلا مادر زادی بچه ام فشنه من کاری نمیکنم.پسرتم خیلی ناز و معصومه.

زرطلا جون مرسی.دکتر به صدرا هم کولیکید داده خیلیییییییییی بدمزه است من چند بار دادم همش تف کرد بیرون دیگه بهش ندادم.خدا دخملیت رو حفظ کنه خیلی نازه.

Lilypie Premature Baby tickers
سلام دوس جونا
بعد چند وقت اومدم تو سایت داشتم میخوندم که چشمم افتاد به پست زرطلا
زر طلا جون به پسر منم دکتر کولیک پد داد اخه شبا خیلی بی قراری میکرد ولی من بهش ندادم چون رازیانه داشت.بعد چون سرما خورده بود بردمش پیش یه دکتر دیگه اون دارو داد و گفت که بی قراریش به خاطر قولنجشه و کولیک اید داد.چند شب بهش دادم ولی هم خیلی بد میخورد هم اینکه سرفه هاش بدتر شد.طفلک یه شب که از شدت سرفه راه تنفسیش بند اومد و نزدیک بود خفه بشه بچم . البته چند ساعت بعد دادن دارو این طوری میشد .خواهرم گفت اینا برای بچه های زیر یک ماه خوب نیست نده بهش منم قطعش کردم.خدا رو شکر بعد قطع کردنش دیگه اون طوری نشد. حالا شما هم مواظب باش اگه میبینی بهش نمیسازه نده.نهایت اینه که یه مدت شب بیداری میکشی دیگه ولی اخرش خوب میشه.الان که پسر من بدون کولیک اید هم شبا خوب میخوابه اما یه وقتایی هم بد قلقی میکنه

جوشاش هم مال گرمیه که خودت میخوری.من اینجور وقتا ترنجبین یا عرق کاسنی میخورم
Lilypie First Birthday tickers
خخخخخ آره ساحل جون واقعا اینجوری بودم بیشتر از مامان بابام مامانبزرگم اذیت میشد طفلی مامان مامانم آخه خیلی دلش نازکه خیلی هم ترسو هرروقت من اینجور میشدم شروع میکرد گریه کردن و خودشو زدن.هنوزم هر وقت از بچگیهام چیزی تعریف کنه که من مریض بودم میزنه زیر گریه با اینکه الان دیگه یه زن گنده ام :-)
2706