2410
2553
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218364 بازدید | 15785 پست
وااااااااااااای عاطفه
دخمل منم چنان کش و قوسی به خودش می ده و قرمز میشه و دست و پاشو می کشه که انگار به قول تو از کوهنوردی اومده یا کلی ازش کار کشیدن هههه
موقع کار کردن شکمش هم کلی از همین کش قوسها می ده و رنگ به رنگ میشه و صدا در میاره تا پی پی مبارک تشریفشو میاره خخخخخخخخخخخخ

چند بار نصفه شبا بیدارش کردم واسه شیر ولی پا شد یه کوچولو بازی بازی کرد و دوباره خوابید با خودم گفتم شاید خوابش براش مهمتره تا غذا خخخخخ دیگه کاری به کارش ندارم تا خودش جی جی بخواد
حالا این سری به دکتر می گم

خخخخخخخخخخخخ ابریشم
الان می رم ترمینال لباس گرم تنش کنی هااااا که اینجا سرد بید
واسه پی پی هم دخمل من گاهی روزی یه بار گاهی روزی سه بار گاهی هم چند روزی یه بار
به دکی گفتم گفت طبیعیه
اگه باد معده از خودش در می کنه جای نگرانی نیست
Lilypie Maternity tickers
میبینم که ننه ها ان لاین بیدن...قووووووو و عاطفه

عاطفه جون دخمل من هم کش و قوس زیاد از خودش در میکنه..طبیعیه...بعدشم تا یک ماهگی روزی هفت هشت بار

پیفو میکرد!!الان چند روزه یه بار اون هم به زور میکنه!!!..از بس پیش خودم گفتم چه دخمل ر ی غ ویی بید..یوهو یبس

شد!!!..هی هم زور میزنه و قرمز میشه..من دیروز یه گوش پاک کن رو مالیدم به روغن زیتون همون قسمت جلوی مقعدش

رو چرب کردم..بعدش دیگه سریع شکمش کار کرد..البته میگن تا وقتی مدفوع نرمه مشکلی نداره حتی اگه چند روز یه

بار باشه..ولی لیانا خیلی زور میزد..و قرمز میشد عین لبو!...ولی ظاهرا موفق نمیشد...
AlternaTickers - Cool, free Web tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش به حالت قو جونم

ابریشم جون وایسا منم دخملمو بیارم ترمینال با دختر تو با هم برن پیش رستا، اینجوری تنها هم سفر نمیکنن خخخخ

من فکر کنم روزایی که حمومش میکنم شبا راحت تر میخابه
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
بابا جان
این دخمل من اینقدرررررررر تو بارداری منو اذیت کرد و گریه ام رو دراورد و منو استراحتی کرد و امپول داد نوش جان کنم دیگه الان روش نمیشه بخواد منو اذیت کنه خخخخخخخخخ

عاطفه تو دیگه تنهایی می بریش حموم؟؟؟؟!!!!!
من هنوز جرئت نکردم تا حالا هم فقط یه بار حموم کرده بچه ام اونم روز دهم بعد ازینکه نافش روز نهم افتاد
حالا این هفته باز باید کاروان راه بندازم مامان و مادرشوهر و همه جمع بشن که خانمو ببرن حموم
دوس دارم یاد بگیرم خودم ببرمش دیگه

راستی ابریشم
به دوماد گلم سلام برسون خخخخخخخخخ
مواظبش هم باشی که یه وقت از خودش حسودی در نکنه هاااااااا با اومدن خواهرش
دیگه جون تو و جون دومادم اصن می خوای اونم با همین سیر و سفر بفرست بیاد خخخخخخخخخ بشه دوماد سرخونه خودم
Lilypie Maternity tickers
2720
خب پس طبیعیه
خیالم راحت شد

دفعیاتش که خیلی شله
تقریبا روزی 7 بار عوضش میکنم!

اینم عسک 10 روزگیش!
این تو موبایلم بود
بقیع عسکاش تو دوربیته وقت نکردم بریزم تو لب تاپ

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/4ffcdf8cbe38fe251.jpg

قو جونی این لباسش چه سایزیه؟؟
من لباس صفراش دیگه براش کوتاه شد الان سایز 1 تنش میشه!!! تازه اون روز یه سرهمی 3تا6 ماه تنش کردم فقط یه ذره تو تنش زار بود!!! فکر کنم کلا باید برم یه دور دیگه لباس بخرم خخخخ

وقتی شوشو خونه باشه میبرمش عصر به بعد که خونه ست!!

میرم اول خودمو میشورم که حموم هم یه خورده گرم شه! بعد شوشو میاردش حموم خودشم میاد تو! بعد من میذارم رو پام و میشورمش خیلی راحته، خیلی هم دوست میداره، حتی اگه گشنش باشه گریه نمیکنه!! بعد که آبش کشیدم و شوشو هم دوش گرفت میدمش شوشو نگهش داره بعد من حوله خودمو میپوشم حوله اونم میپوشم و میارم بیرون سریع لباساشو میپوشم و بهش جی جی میدم!

عاطفه توی واژنش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!..مطمئنی؟؟..من هرسری که عوضش میکنم میشورمش..میز تعویضش

رو گذاشتم گوشه سرویس خودمون....ولی بعدش با دستمال مرطوی اون لا ماهارو تمیز میکردم..چون همیشه کرم

توش جمع میشد..همون کرم ویتامینه پیشگیری از سوختگی که براش میزنم....بعدا تو یه جا خوندم لبهای ببشخید

فرج نوزاد رو اصلا نباید موقع تمیز کردن باز کنید!!..من که حتی گاهی با گوش پاک کن سعی میکردم اون گوشه موشه

ها رو هم بپاکم...ولی از اون به بعد دیگه فقط روشو تمیز میکنم..به توش کار ندارم!!!

قو جونی کاری نداره حمام کردنش..من یه بار توی وان کردم دیدم هنوز چون کوچولوئه سخته..حالا یه حوله بزرگ

میندازم رو پام اول بدنش رو میشورم..اخر سر سرشو.چون معمولا نینی ها خوششون نمیاد اب بریزن رو سرشون

..و ممکنه گریه کنن...من سر و بدنش رو فعلا با همون فوم شستشوی نوزاد ماستلا میشورم...مماخش رو هم قطره

میریزم..بعدش با فین گیر محتویاتش رو در میارم!..تو بیمارستان یه بار بهیار انجام داد..دیدم یه چیزایی از اون تو در اورد

که بیا و ببین!!!..اخه موقع شیر خوردن اگه مماخشون پر باشه مکل پیدا میکنن و بد شیر میخورن...
آخه ابریشم جونی بعضی وقتا پی پی میره اونجاش !! ینی نشوریمش؟؟؟

من همون با انگشتم که بهش شامپو زدم میشورمش!! مث وقتی که خودمونو تو دسشویی میشوریم!!!

موقع تعویض با دستمال مرطوب منم فقط قسمت بیرونیشو پاک میکنم

البته من موقع تعویض پوشکش زیاد پایین تنشو آب میگرم، همون موقع هم با دستم واژنشو میشورم! نشورم آیا؟؟؟

2714
سلام گلی ها و غنچه ها

دیروز دکتر بودم از رو شکمم گفت انتظار نداشته باش مثل بچه خواهرت 4 به بالا باشه!!ریزه!حالا موندم حرف سونو
درسته یا این آخه تو هفته 33 .2400 بود.خیلی هم مهم نیس..شیر میخوره سیر میشه
قوی مث شیر میشهههههههههههههه

نفس یاد صبا جون
مرسی بابت دلداریت امیدوارم همین طور باشه..ایشالا هر طور به صلاحته و همون بشه و زایمان راختی داشته باشی

مامان امین جون
یعنی برنامه ریزیت تو حلقم در صد خطا 14 روز...پسرات هر دو آبانی

جانسو جون
مرسی بابت نظرت

نیلی جون
عزیزم مادر شدنت مبارک خیلی قشنگ نوشته بودی

ساناریا جون
خدا رو شکر که مشکل خاصی نبوده

نگار جون
من تا هفته 26 بهم جنسیت نمی گفتن معلوم نبود..اما یکی از دوستام تا ماه 5 بهش می گفتن پسره
ولی بعدش سونو گفت دختره یه داستان جالب هم بگم چند ماه پیش تو مطب دکتر یه خانمه اومده بود که
دخترش دیروزش سز شده بود بهش گفته بودن دختره اما پسر تحویلشون داده بودن(شایدم برعکس
دقیق یادم نیس)
میهواست ببینه دکتر تو سونو هاش مدرک محکمی داره چون فکر می کرد بچه تو بیمارستان عوض شده

ولی خوب به نظرم خیلی کم پیش میاد..ایشالا نی نی ات هر چی هس سالم باشه

ماری جون
جیگر مانلی خوش خنده شما روووو

مصی جون
ایشالا به سلامتی بری و برگردی بهمون خبر بدی

شیما جون
عزیزم متنت خیلی قشنگ بود

عاطفه جون
مرسی عزیزم همش فکر میکنم بخوام شیر بدم باید خیلی بگیرمش بالا از کت و کول میوفتم
یکی از دوستام که البته قبل از بارداری مانکنی بود برا خودش الان سینه هاش دراااااااز شده همینطوری راحت که نشسته سینه اش به دهن بچه میرسه

اتنا جون
عکسات مبارک..سیسمونی هم مبارک باشه خیلی شیک بود..کیکتم عین کیک من بووود دلم خواست دوباره
ولی به جاش من هیچ کاری نکردم شاید محض رضای خدا 2 بار روغن زیتون زدم به شکمم اونم چون خارش داشت

قو جون
مرسی که منو از خوشحالی در اوردی و فیسمو خالی کردی
فدای رستا خانم که حواسش به خواب مامانش هس کاش دختر منم همینطوری باشه
رو خوابم خیلی حساسم بد خواب شم سر درد می گیرم خوووووووووووب

قو جون عاطفه جون ابریشم جون
نمیگید الان ما از حسادت باید چیکار کنیییییییییییم؟؟؟؟
اییییییییی بابا ..لیلیان جون..این منم که الا به تو حسودیم میشه که نینیت هنوز تو دلته و اذیت نمیکنه..من بعضی

وقتا فکر میکنم کاش میشد شبا این جوجه رو قورت بدم برم سرجاش..صبحا بالا بیارمش..خخخخخخ

والا عاطفه تا جایی که پیدا هست رو من هم پاک میکنم..ولی دیگه زیاد مته به خشخاش نمیذارم..البته الان دیگه

چون پیپی کردنش کم شده معمولا تمیزه..ولی اوایل که خیلی پیپی میکرد چون به قول تو گاهی اونجا هم کثیف

میشد بعد شستن میفتادم به جونش د بساب!!!!حالا با انگشت بشور..ولی دیگه به توش کار نداشته باش

و یادت باشه همیشه از جلو به عقب بشوری فقط
اوه چه خبره اینجا..چه حرفای خوب خوبی میزنید کلی جواب گرفتم ونگرانیم رفت
اینکه نی نی ها خودشون ومی کشن،،آخی من چقد نگران بودم بسکه از دکتر تلفنی سیوال پرسیدم دیگه روم نمیشد ایناروبپرسم.
آرشا یکسره کش وقوس میده خودش و دستا بالا پاهاسییییخ صاااف،، زوووور میزنه.قرمز میشه..روزی چندبار پی پی میکنه که اینوپرسیدم گفتن اگه زرد ودون دون باشه خوبه! که هست..بعدم کلی زور میزنه و آنچنان گ. و.ز هااایی میده که اگه مهمونی باشم فک میکنن شاید از من بوده خخخخخخخخ محکم و ثدادار جالبه خودش از صدای گ.و.ز خودش میترسه و بعداون صدامیگه اونقهههههههه من که میمیرم از خنده میگم خوبه ولا خودت میدی خودتم شکایت داری؟؟
اما راجع به سکسکه نگفتید..آرشا روزی 3بارو حتمن سکسکه میکنه ایییینقدم بدش میاد که نق میزنه وباید بغل باشه و اینقد شکموهه!! که میگه الان که دارم سکسکه میکنم جی جی بده بخورم...خوب منم میترسم که بره توگلوش ..اینه که باید منتظر بمونم و غراش وتحمل کنم تاسکسکه بندبیاد
درمورد حمام هم که منم خودم میبرم وتاحالادوبار بروم،دفه اول روز دهم ویکبار م دیروز بعد 9روز...اولین حمامش و مثلآ گفتیم عمه مامانم که پیرهست وداناس بیاد ببره
اونم فقط بخاطر اینکه عرفان واون برد حمام .گفتیم بهش برنخوره الان نگیم واسه این نی نی هم بیاد.اما من از اول به مامانم گفتم، گفتم بیاد ولی بچه رودستش نمیدم
چون بنده خداخیلی پیرشده 14سال گذشته دیگه ..بعدم الان که میخاد توخونه راه بره زیکزاکی میره جطوربچه بشوره؟
خلاصه لخت کرد اومد توحمام ولی از اول تااخربچه بغل خودم بود وخودم شستمش و اون مثلآ یک آبی میریخت و صلوات میفرستاد!!
تااازه اون کف حمام نشسته بود وحوله روپاش انداخته بود که بچه روبگیره ولی من روصندلی بودم ویک ملافه روپام انداخته بودم و کامل شستمش
ایییینقدم دوس داشت که کیف میکرد،دفه دومم خودم بردمش و فقط موقع خشک کردن همسرم کمک میکنه و حوله دست اونه و لباساش ومیپوشم ومیدمش بیرون
...شمابیرون لباس تنش میکنید ؟سرمانمیخوره؟؟

قووووووووجونی عکس آرشا رو مامان امین جون گذاشته که..معلوم میشه نرفتی تاپیک بچه هاسربزنی..
قووجونم چطور تاصب نی نی میخوابه؟؟گشنش نمیشه؟؟واای من 3دفه تاصب شیرمیدم میخوابه آرومه فقط واسه شیربلند میشه.
گفتم خیلی بهم چسبیدس خواستم پستونک بدم،منم هرکااااری کردم نگرفت ووروجک و دکتر هم گفت این9ماه بهت وصل بوده وابستته الان دوس داره زیرسینت باشه حالایاشیرمیخوره یانه..توبااااید بحرفش گوش کنی،،منم به همسری گفتم باشه پس من وصل آرشام توام دیگه کاری بمن نداشته باش،
تاامروز یا مامانم یاطفلی خواهرم هررروز اینجابودن و نهارشام راحت بودم امروز خواهرم رفته دانشگاه از صب فقط یک سوپ گذاشتم الان تااازه یک لوبیاپلو دم کردم اونم ده بارشیر دادم ورفتم واومدم واای چه سخته..

قدم نورسیده همه مامانای جدید مبارک بوووس
سلام

نگار جان من تا هفته 32 فکر میکردم نینیم پسره ولی بعدش گفتن دختره وووتجربه من اینه که تا مطمئن نشدی چیزی خرید نکنی.
مامان امین جون آمپول بتامتازون برا چی زدی ؟ الان که دیگه نینی کامله مگه 15 آبان به دنیا نمیاد؟ به من دکتر نداد بتامتازون
عاطفه جون تو واژن نینی رو میشوری؟ چطوری؟ ضرر نداره؟
زر طلا جان من خودمم نمیدونم چرا...ماه پیش 6 تا زدم..این بار که دکترم رو عوض کردم گفت اونا کلا الکی بوده و آمپول بتا فقط اثرش 48 ساعته...ینی بعد 48 ساعت از بین میره!دکتر خوبی هم هستا...اینو از شلوغی مطبش و آمار بالای زایمانش فهمیدم..ولی بهم گفت 2 تا 1 شنبه بزن 2 تا 2 شنبه...حالا ما هم گوش کردیم دیگه.

بقیه پستارو هم خوندم.الان بدجوری خوابم گرفته...برم لالا.بعد میام میجوابم.
Lilypie Pregnancy tickers
2706